Acaba hamilemiyim kızlar

kızlar aynı şekilde bende öleyim reglime hesaplayıcılara göre 3 gün var ama bir haftadır sabahları miğdem bulanıyo ama akşama doğru geçiyo kasıklarım ağrıyo karnımın altı şiş bide idarrara çok çıkıyorum inşallah bnde hamileyimdir akıntımda var ama bilmiyorum fikri olan varsa lütfen yaz<sın

mrh.benim adetim 2 gun gecikti ama adet olacakmisim gibi kasiklarimda agri var.Hamilemiyim acaba

adetime 4 gün var ve göğüslerim 3 haftadır çok acıyor acayıp derecede yorgunluk var acaba hamilemiyim:)?

inşallah hamilesindir canım:)hemen hemen herkes hamile olduğunu göğüslerinden anlıyor ilk etapta..test yapınca haber vermeyi unutma :):)

Merhaba arkadaslar

Siteyi yeni takip etmeye başladım. Yaklaşık 1,5 yıllık evliyim.Hapı bırakalı 3 ay oldu. Başka yollarla korunmayı deniyoruz. Hapı bıraktıktan sonra ilk iki ay adet düzenim süperdi. Ama bu ay 6 gün geçti ses seda yok. Özellikle sol kasığımda agrı var, halsızlık ve sanki zaman zaman ateşlenme. Ciddi olarak şüphelenmeye başladım. Dun evde test yaptım negatif. Düşünmememize rağmen üzüldüm açıkçası..:( Acaba kan testi için biraz daha beklemeli miyim?
progress.gif

merhabalar,adetime 14 gün var.3-4 gündür göğüslerimde hassasiyet ve göğüs uçlarında acıma var.dokunamıyorum.kasıklarım ağrıyor ara ara da belim ağrıyor.sarı renkli akıntım var o da bugün başladı.gazımda var sizce hamilelik olabilirmi?şimdiden teşekkürler

hanımlar ben yeni üye oldum...uzun zamandır takipteyim benimde adetime 7 gün var bugün baş dönmesi var yumurtalıklarımda feci sancı var iştahımda açılmada oldu umutlanmak istemiyorum ama 1 aydır bebek çalışmasındayız eşimle sizce hamilemiyim ki ???

mrb ben aranıza yeni katıldım son adet tarihim 23,10,2011 ben 23,11,2011 de kandan test yaptırdım değer 31,72 çıktı bugün tekrar test yaptıkmam gerektiğini söyledi doktor sizce hamilemiyim cevap bekliyorum

iyice beklemeni tavsiye ediyorum cünkü ben kendimden biliyorum bir iki gün adetim gecse hemen teste bakıyordum negatif cıkınca üzülüyo insan iyice bekle benim tavsiyem

hanımlar ben yeni üye oldum...uzun zamandır takipteyim benimde adetime 7 gün var bugün baş dönmesi var yumurtalıklarımda feci sancı var iştahımda açılmada oldu umutlanmak istemiyorum ama 1 aydır bebek çalışmasındayız eşimle sizce hamilemiyim ki ???

öncelikle aramıza hoşgeldin şunu söylemek istiyorum daha 1 aydır çalışmaya başlamışsınız hemen ümide kapılma yani sonra insan üzülüyo negatif cıkınca iyice bekle hem adetinde gelmemiş daha adet ağrısı da olabilir o sancılar onun icin bekle benim gibi acele etmeyin emi

Geri