gebe
?

akp tekrar iktidar olabılırmı ???

1. evet

100,0%
  2. hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında fuhrer_albay tarafından paylaşıldı.

akp tekrar iktidar olabılırmı ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurucu İktidar: Anayasayı Değiştirme Sorunu

Kurucu İktidar: Anayasayı Değiştirme Sorunu

güçleştirici veto nedir kurucu iktidar nedir I-Asli kurucu iktidar ve tali kurucu iktidar: Bir devletin anayasasını yapma veya değiştirme,başka bir deyimle o devletin temel siyasi yapısını belirleme iktidarına “kurucu iktidar” veya “kuruculuk fonksiyonu “ adı verilir.Kurulmuş iktidar kurucu iktidarın anayasada belirlemiş olduğu sınırlar içerisinde devletin çeşitli hukuki yetkilerini kullanma...
  2. Akp kapatılmadı

Akp kapatılmadı

Anayasa Mahkemesi kararını açıkladı. Mahkeme 6 karşı 5 oyla AK Parti'nin kapatılmamasına karar verdi. AK Parti kapatma davasında 6 ya karşı 5 oyla kapatma istemi reddedildi. AK parti Hazine yardımlarının yarısından mahrum bırakılacak. Anayasa Mahkemesi aylardır bütün dünyanın merakla beklediği kararını 3 gün süren görüşmelerin ardından bugün açıkladı. Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim...
  3. **İktidar, sen nelere kadirsin**

**İktidar, sen nelere kadirsin**

Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın beyaz tülbentli resmini her Atatürk köşesinde gördüğümde şu fikre kapılırım: Acaba İnönü’nün şevket devrinin önü 1950’de kesilmemiş olsaydı bugün biz okul köşelerinde Zübeyde Hanım yerine Cevriye Hanım’ın resmini mi görecektik? Cevriye Hanım da kim mi? İsmet İnönü’nün siyah başörtüsünü son nefesine kadar çıkarmayı reddetmiş olan sevgili annesinden...
  4. hamile kalmış olabılırmıyım ?

hamile kalmış olabılırmıyım ?

herkese merhaba. uzun zamandır takıp edıyorum sıteyı. daha once uye olmustum fakat bu ılk konum ve ılk mesajım. yerının doğru olduğundan da emin değilim, eğer yanlış yere açmışsam özür dilerim. 20 yaşında nişanlı bir kızım. 1 ay önce nişanlımla sürtünme ile beraber olduk. o zamanlar adet dönemim gelmişti. fakat hala adet görmedim. en son 23 martta adet görmüştüm. nerdeyse iki ay olacak....
  5. hamıle olabılırmıyım

hamıle olabılırmıyım

adet olmama 1 hafta kala esimle ilişkiye girdik suan adetimi 7 gun gecıktım kan testı yaptırdım sonuc negatıf cıktı ama adet belirtılerım yok denecek kadar az bendede bi merak basladı acaba hamile olabılırmıyım dıye testlerde negatıf cıkıyo acaba ne zaman belli olur cok merak ediyorum ben bir bebiş istiyorum cunku merakım oyuzden bi an once belli olmasını bana bi akıl verirmisiniz
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş