gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

alnı açık yüzü ak ( olmak ) deyiminin anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Genelde hep duyarız arkadaşlar alnım açık yüzüm ak derler bu deyimin tam anlamı nedir ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

alnı açık yüzü ak ( olmak ) deyiminin anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alnı Açık Yüzü Ak Olmak Deyiminin Anlamı

Alnı Açık Yüzü Ak Olmak Deyiminin Anlamı

alnı açık yüzü ak olmak deyimi ne demektir anlamı manası açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Alnı açık yüzü ak olmak deyimi,çok dürüst, kimseden saklayacak şeyi olmayan kimseler için kullanılır melekler :) Alnı açık yüzü ak olmak,herhangi bir ayıbı, çekinecek bir durumu olmamak, iffetli ve şerefli olmak demektir.
  2. alnının ar damarı çatlamak deyiminin anlamı nedir

alnının ar damarı çatlamak deyiminin anlamı nedir

Anlının ar damarı çatlamış diye bağzı insanlar için bir deyim kullanılıyor. Bu deyimin anlamını merak ediyorum bilen varsa paylaşsın lütfen.
  3. Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Eli Yağda Bir Eli Balda (Olmak) Deyiminin Anlamı nedir son zamanlarda annem yengem için bu cümleyi çok kullanıyor bende haliyle merak ettim acaba ne demek istiyor diye :)
  4. Arkadaşlar Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir?

Arkadaşlar Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir aranızda Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamını bilen arkadaşlarım varsa lütfen bana da Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamını yazsın. İyi günler.
  5. Boynu Kıldan İnce Olmak Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boynu Kıldan İnce Olmak Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boynu Kıldan İnce Olmak Deyiminin Anlamı nedir ben bir türlü bilemedim çare olarak da size yazmayı öğrendim haydi bilen varsa merakımız giderilsin:)

Sayfayı Paylaş