gebe
  1. hulya221

hulya221 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

alt bacak kasları nasıl giderılır ?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında hulya221 tarafından paylaşıldı.

alt bacak kasları merhaba ben spor yapmadıgım halde alt bacak kaslarım var onları nasıl yok edebılrıım bı bılgısı olan yada aynı durumda olan varmı ? etek gıyemıyorum bu yuzden ya :(

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence o kas değildir, çünkü spor yapmadım diyorsun. Yapısal olarak yani doğuştan bacakların kalın olabilir yada yağlı... Kendisi çok zayıf olupta bacakları kalın olan çok kişiler var canım, bu konuda sen tek değilsin emin ol.
    Ne yazık ki bu konuda hiç bir bilgim yok, netten araştır, alt bacak inceltme diye, umarım kesin çözümlere ulaşırsın.

3. MrvKktn

MrvKktn Forum Okuru

bnm de bacaklarım çok kalın kilom 55 boyum 1.60 ama bacaklarım babamdan kalın of iğrenç bişey bazen babamın yüzüne bakamıyom elbise felan giyince çok iğrenç bişey ne yapabilirim lütfn yardım edin

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benimkilerde çok kalın ya parmak ucu yürüdüm ama bacaklarım kaslandı ne yapacağım bilmiyorum lütfen yardım edin doğal yollarla halletmek istiyorum

alt bacak kasları nasıl giderılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bacaklarınızı Nasıl İnceltebilirsiniz?

Bacaklarınızı Nasıl İnceltebilirsiniz?

Doğa, kadınları, yağ doğal olarak basen ve bacaklarda (özellikle üst bacaklar) birikecek şekilde programlamıştır. Ama bu ancak menopoza kadar devam eder. Menopozdan sonra, kadınlar da, tıpki erkekler gibi, karın bölgesinde yağ biriktirmeye başlarlar. Kadınların hangi bölgelerinden kilo almaya eğilimli olduklarını belirleyen etmenler arasında genler de vardır.Eğer ailenizin kadınlarının kilolu...
  2. Evde Bacak Kası Geliştirme Hareketleri

Evde Bacak Kası Geliştirme Hareketleri

evde ayak kası geliştirme, evde bacak kası geliştirme Egzersizlerini evde yapmak ve biraz da kas geliştirmek isteyen misafirlerimiz ve meleklerimiz için yapabilecekleri bacak kası geliştirme hareketlerini paylaşıyoruz melekler :) Resimler bodyforumtr den.. :)
  3. Dertliyim alt bacaklarım çok kalın

Dertliyim alt bacaklarım çok kalın

Merhaba hanımlar yaz geldi ve ben yine elbise, etek şort giyemiyorum bu konuda çok dertliyim alt bacaklarım çok kalın. fiziksel olarak kilolu değilim hatta zayıfım ama bu bacaklarım niye kalın bilmiyorum acaba nasıl inceltebilirim bu konuda ne önerirsiniz lütfen yardım edin benimde alt bacaklarım ince olsun istediğimi giyebileyim:S
  4. arkadaşlar baldır (alt bacak) eritme yöntemleri nelerdir?

arkadaşlar baldır (alt bacak) eritme yöntemleri nelerdir?

selam kızlar dün http://www.meleklermekani.com/soru-cevap/221625-dertliyim-alt-bacaklarim-cok-kalin.html böyle bir başlık gördüm sizde ne yazık ki bende bu konudan oldukça dertliyim eminim benim gibi alt bacakları kalın olupta bu konuda sıkıntı çeken çok hemcinsim vardır. Aranızda baldırları kalın olupta eriten hiç arkadaşımız yok mu? Lütfen bu konuda bana birşeyler önerin, bıktım artık bende...
  5. Bacaklardaki batıklar nasıl geçer?

Bacaklardaki batıklar nasıl geçer?

bacaklardaki batıklar nasıl temizlenir,bacaklardaki batıklara ne iyi gelir,bacaklarda kıl dönmesi neden olur,bacaklardaki kıl dönmesi nasıl geçer,bacaklardaki batıkların tedavisi hakkında bilgiler Birçok kadın her gün yada birkaç günde bir bacaklarındaki tüy yada kılları alırlar. Kılların alınması bacakların güzel görünmesi ve pürüzsüz bacakların sağlanması açısından olmazsa...

Sayfayı Paylaş