..asker yarim...

yaa aynen bebişiimm daha çok var ama zaten ancak çünkü zaman çabuk geçiyor biliyorsun..bir bakmışsın gelin olup gidiyorsun :D dayanır mıyım dersin..off bee tuçemm özlediim yaa onuu hemde çoooookkkkkkk

Evet zaman çok çabuk geçiyor ya baksana kocacım geldi gitti bile :18:Yaa aşkitomm ben gidince ağlamayın sakın bak herkes ağlarız diyo makyajım bozulucak sizin yüzünüzden :sule: Özlersin tabiki hayatım bende çok özledim hadi gel beraber ağlayalım :cry:

01/10/2010 saat:16,16 cuma.....bitanem..hakanımın bugün gidelii 16 güün olduu :((( şükriye tutkun sevin gayrı dinliyorum..yüreğiim acıyor bitanem..artık ağlasamda boşş yaa inankii hiçbirşey seni bana getirmiyor..lanett olsuun yaaa herşeyee :((( allahım onu çook özlediim yaa hemdeeee çokkkkk ..sen onu koru....

Bebeğim ya offf böyle yapma kendine eziyet etme.Zaten sınav sonuçları hala açıklanmadı sinirliyim sanada kızarım he :D

daralıyorumm bunalıyorumm...herşeyy üstüme geliyor..çekemiyorum artıkk kimseyii..sensizz hayatıım bir hiiççmişş... sana isyan etmiyorum hakann..sensizliğee isyan ediyorumm..tekk kaldıım ...her tlf.konuştuktan sonra usulca çaresizce ağlamaktan yoruldum..tekk tesellim resimlerimizz..yaşadıklarımız..vee içimden o gelicekk..geçicekk diyorumm...

Allah sevdiğine kovuştursun canım ya benimkide mayıs ta gidicek en zor şey beklemek ama olsun 15 ay değil 15 bin yıl olsa beklerim onu çok seviyorum hep beraber kavuşuruz inşlah allah sabır versin...

05/10/2010 bugüün aşkımıın hakanımıın doğumgünüü...yanında değilim ama iyikii varsıın bitanemm..iyikii benimsiin.....senii çok seviyorum hemdee çok bitanemm beniimm..askeriim mehmetçiğiim seni çok özledimmm :(

Geri