gebe
  1. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0

Ayın hamişleriiiiii sizleri buraya bekliyorum!!!!!

Konu, 'Gebelik' kısmında AySn87 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ayın hamişlerini buraya bekliyoruz!!! Ekim ayında hamiş oluğunu öğrenen pek sevgili anne adayları duygu ve düşüncelerinizi öğrenmek için buraya bekliyorum sizi..

2. bal_arısı

bal_arısı Forum Okuru

eeeeeeeeeeeeeee şöle sölimmmm çok mutluyummmmmmmmmmm :) hahahahaha

3. cute

cute Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    gözün aydın cnm..Allah yavrunu kucağına sağlıkla mutlulukla huzurla almayı nasip etsin..darısı bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma olsun.....

4. seval123456

seval123456 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili arkadaşlar benim adet günüm 9eylüldü adet günümde gelmedii acayip sevindim gittim ertsi günün test aldım yaptımm silik cıktı cok sevindimm uçtum havalarda ertesi günü kan testi yaptırdımm 150 cıktı pozitif dedi dr 3gün sonra yine kan testi yaptırdım 328 cıktı yarın yine yaptırcam kan testii ama gercekten cok cok cok güzel bi duygu ALLAHım herkse bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin hepiniz öpüyorumm....

5. nesllihan

nesllihan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben cumartesi günü öğrendimmmmm :D :D :D insan bi tuhaf oluyooo içinde minicik bi canlı senle sevdiğin adamdan bi parça rabbim herkese yasatsın böyle bi duyguyu... <3<3<3

6. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy neslim ne güzel söledin,senden sizden bi parça Allahım yavrularınızı size bağışlasın..bize de nasip etsin o duyguyu inşallah..

Ayın hamişleriiiiii sizleri buraya bekliyorum!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yepyeni çizmeler sizi bekliyor :)

yepyeni çizmeler sizi bekliyor :)

KIŞ GELDİ ÇİZME BEĞENEMEDİNİZ HALA HAYALLERİNİZDEKİ MODEL HANGİSİ DİZ ÜSTÜ UZUN TOPUKLU MU? YOKSA KISA DÜZ MÜ ? HERKESİN ZEVKİ FARKLI AMAN ŞÜPHESİZ SEZON MODASI UZUN ÇİZMELER İŞTE BUYRUN ..............
  2. Makromarketler'de İndirimler Sizleri Bekliyor!!

Makromarketler'de İndirimler Sizleri Bekliyor!!

Makromarketler'de İndirimler, promosyonlar, fiyatlar, ürünler, ile ilgili bilgi alalım arkadaşlar. Makromarket'ler oldukça indirimli bu sıralar melekler indirim günlerini takip etmenizi öneririm. 30 Nisan - 6 Mayıs arasındaki indirimli fiyatları kaçırmayın. 30 Nisan - 6 Mayıs tarihlerinde Makromarketleri'nde tüm ürünlerde indirimler sizi bekliyor. Üstelik tek seferde...
  3. 1 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Bu Ay Başında Sizi Neler Bekliyor Bakalım...

1 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Bu Ay Başında Sizi Neler Bekliyor Bakalım...

Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün sizin için hareketli ve...
  4. kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

kızlar sizce ev hanımı olmak mı çalışmak mı daha iyi?buradan fikirlerinizi bekliyorum

ilk evlendiğimde çalışmıyodum eve işlere adapte olmam kolay oldu o yüzden yemek yapmayı öğrendim evimde bolca vakit geçirdim.sonra sıkıldığım ve ekonomik yönden eşim hiçbişeyimi eksik etmez ama özgür olmak istedim ve işe başladım bir yıldır çalışıyorum ama işe girdiğimden beri çok yoruluyorum.akşam otururken uykum geliyo haftasonu dışarı çıkcağımızda kendime bişeyler yapmak yerine biraz daha...
  5. Doğumhanede Sizi Neler Bekliyor?

Doğumhanede Sizi Neler Bekliyor?

bu konu doğum aşamaları hakkında bilgilere yer vermektedir. Aylardır sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğinizin dünyaya gelme zamanı geldi çattı... Genelde aylarca süren bu heyecanlı bekleyiş doğum zamanı yerini birçok anne adayın da korkuya bırakır. Özellikle ilk kez anne olacaklar doğum yapmaktan oldukça korkar ve stres yaparlar. Sizler için bu yazımızda doğumhanede sizleri nelerin beklediği...

Sayfayı Paylaş