gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aziz Yıldırım Facebook

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aziz Yıldırım Facebook Selam bana Aziz Yıldırımın Facebook sayfasının linkini verebilirmisiniz yada adresini

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aziz Yıldırım Facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aziz

Aziz

Aziz -------------------------------------------------------------------------------- Hıristiyanların kutsal bildikleri büyükleri.
  2. Acizden en Azize

Acizden en Azize

cennet cennet dedikleri birkaç melek birkaç huri isteyene ver onları bana seni gerek seni Kainatın ihtişamı kadar büyük olan aciziyetimieşsiz muhteşemliğin sahibi benim olamayan her şeyin sahibi ve 'ben'im sahibim olan Rahman'a sunarım. Ey evvelin ve gaybın sahibi. şu çirkinliklerle çevrili kainatta küçükalemimde büyük olan dünyadan belki kirli ama samimi yönelişidir kalbimim. Ey büyüklüğü ile...
  3. Aziz yıldırım ses kaydı

Aziz yıldırım ses kaydı

Arkadaşlarım aziz yıldırımın ve şekip mosturoğlu'nun ses kayıtları varmış iddaya göre aziz yıldırımı bu kayıt bitirmiş bununla ilgili bir haber var mı fenerliyim üzülüyorum yav :S
  4. Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası

Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası

Facebook Aziz Yıldırım sayfası Aziz Yıldırım Facebook hayran sayfası Spor gündemine bomba gibi düşen şike davası nihayet aylarsonra başladı melekler. Fenerbahçe camiasının yakından takip ettiği davada Aziz Yıldırım dün ilk defa savunmasını yaptı. Tüm Fenerbahçe camiasının büyük bir merakla izlediği dava ile ilgili olarak Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası oluşturuldu. Sizler de bu...
  5. Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı

Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı

Arkadaşlar ben bişey duydum Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düşmüş bu haber doğru mu Aziz Yıldırımın FB Başkanlığı Düştü mü bilen var mı ?

Sayfayı Paylaş