gebe
  1. eysan nur

eysan nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

babam karsi cikiyor bana akil verin lütfen :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında eysan nur tarafından paylaşıldı.

erkekler kızları nasıl siker ya birini cok seviyom oda beni seviyor ama babam istemiyor onu ne yapabilirm onu unutaym mi?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Eyşan Nur,
    Öncelikle Selam,

Babanla baştan sona güzel bir konuşma yap. Baban o senin ona sakın kızma. Sor bir bakalım neden karşı çıkıyor. Babanı can kulağıyla dinle. Hiç bir baba evladının kötülüğünü asla istemez bunu unutma. Belki tereddütleri vardır senin sevdiğin kişi ile ilgili.

Bu durumu konuşarak aşabileceğiniz kanısındayım.

Gelişmelerden haberdar edersen sevinirim.

3. iremeyra

iremeyra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canım daha seni tanımıyorum ama yaşıtız gibi görünüyor benim de bir kuzenim var ve o da karşı bu duruma her neyse.Öncelikle babanla konuş derim ben belki çocukla ilgili tereddütleri vardır.Ya da senin ki gelip geçici.Onlar bizim kötülüğümüzü değil iyiliğimizi ister.

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    evet babanla konuşman çok iyi olur şuanda sana göre ters gelebilir ama inan onlar bizim iyiliğimizi düşünuyolar ilerde kesinlikle anlarsın..

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bencede babanla konuş..istemiyorsa unut..hiç bir erkek için baba üzülmez..

6. bLq-

bLq- Forum Okuru

............

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Haziran 2010
  7. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Hayirlisi olsun canim,zaman herseye ilac ve goremedigin seyleri gormene yardimci olur,fakat zaman kadar degerli birsey de yok,zamanini bosuna harcamamaya calis.Belki de baban haklidir,senin gormedigin seyleri goruyordur.Sende iliskine disardan,baskasinin gozu ile bakmaya calis,bakalim ne goreceksin objektif oldugun zaman.

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kaç yaşındasın bilmiyorum ama eğer küçüksen baban bu yüzden karsı cıkıyor olabilir.yada arkadasın dediği gibi o kişi adına tereddütleri vardır hic bir anne ve baba cocuklarının kötülükklerini istemezler:)

9. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    şimdi kızıyosundur belki babana ama ilerde kafana vurmamak için dinle babanı..önce neden karşı çıktığını sor...tanıyomu tanımıyomu erkek arkadaşını onu öğren...eğer tanıyosa ve karşı çıkıosa bi erkek babandan daha önemli değil..

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle hoşgeldin canım benim ... bencede bbala konuş bende sadmine katılıyorum kesinlikle bir baba kızının üzülmesini asla istemez hele ki bir kız için baba ne kadar farklıysa bir baba içinde kız cocugu hep faklıdırr senin gözüne cöp batsa babanın içi kanar.. heee baktın babanın gerkçelri önemli ve babn haklıysa o zaman bırak sevmee bu dünyada erkek cokk ama aile bir tane yaaa kibb canım canını da fazla sıkma grşz...

11. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

hiçbir baba evladının kötülüğünü istemez daha dün böyle bi konuyla ilgili karşı karşıya geldim..babanı dinle vardır bir bildiği yaşın kaç bilemiyorum ama büyüklerini dinle hele bu babansa.

babam karsi cikiyor bana akil verin lütfen :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen biri bana akıl versin!!

Lütfen biri bana akıl versin!!

merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza 22 yaşındayım ve 30 yaşında bi sewgilim wardı,beni tam 4kişiyle aldattı we hepimizi aynı anda idare ediyordu..çok köütüyümm..çok iyi bi işte çalışmasına rağmen yediğini içtiğini harçlığını ben veriyordum,sadece sevdiğim için benim olan onundu.şimdi yalvarıyor,geceleri arıyor açmıyorum..ama ben onu çok seviyorum..gönlüm onu istiyor..ama korkuyorum..acaba...
  2. bana bi akil verin lütfen

bana bi akil verin lütfen

daha öncede anlatmistim esimin bi baskasindan oglu var diye yani benden önceki hayatinda cocuk 4yasini gecti kadinla konustum göstericekti ama vaz gecmi simdi esimle konusayim diyorum yani mahkemeye verelim görebilmek icin sizce bunu yapayim mi yoksa ben hic karismayim zamanami birakayim zamana birakmakta aslinda dogrumu olur bilmem cocuk büyüdügü zaman bu zaman kadar nerdeydin diye babasina...
  3. arkadaslar lutfen bana bi akil verin yoksa kafayi yiycem

arkadaslar lutfen bana bi akil verin yoksa kafayi yiycem

:( kizlar lutfen bana bi akil verin cogunuz benden buyuk vede tecrubelisiniz ne yapicam kafayi yemek uzereyim ben erkek arkadasim bugun beni yanlis anladi biraz tartistik vede artik yolarimizi ayiralim dedi hayatta en son bile isteyemicem sey basima geldi ne yapmaliyim ben onu kaybetmek istemiyorum bana dedi beni salak yerine koydun buda beni cok uzdu dedi ama ben boyle biseyi onu...
  4. Lütfen bana akıl verin lütfen :(

Lütfen bana akıl verin lütfen :(

ilk önce hepinize meraba uzun bir süredir takip ediyordum geçenlerde üye oldum ve şimdi size bir sorunumu paylaşcam lütfen bana akıl verin... Konu şu benim 4 senelik sözlüm var birbirimizi çok seviyorduk benim ugruma ailesini karşısına aldı tabi bende emek gösterdim 4 sene boyunca herneyse biz bunla agustos ayından beri ayrıyız bi takım sorunlar oldu o ora bir kızla çıkmaya başladı ve...
  5. kızlar bana akil verin korunayımmı korunmayayammı?

kızlar bana akil verin korunayımmı korunmayayammı?

bayanlar 18şubatta bebegim dùştü.ilk adetimi oldu eşim tutturdu yeniden deneyelım diye doktor 2 3 ay yapma dedi.internettede baktım ilk adetten sonra olabilir diyo.siz nediyosunuz neyapaym ortada kaldım.hemen hamile kalabilecegimide bilmiyom.akıl verin tıkandım.

Sayfayı Paylaş