BebeĞİm Gel Artik

Cevap: BebeĞİm Gel Artik

canım inşallah olurur dua edicem senin için melekler hep senin yanında olsun allaha emanet ol

Cevap: BebeĞİm Gel Artik

canım beniiim YÜCE RABBİM dua edilen o boş ellerii hiç bir zaman gerii çevirmez...ben evli değilim ama inşallah seniiin bebeğim oldu diyen o zamanı göstermeyiii nasip etsiiin..herşeyiiin hayırlısını versiiin çitoscuum

ama unutmamalı ki Pandora' nın kutusunda kalan, ortaya saçılmayan, en büyük köütülük umuttur.

çitsum sakın üzülme olucak inşallahh ben umutluyum senin adına.bende çok istiyorum ama hala olmadı bundada vardır bi hayır canım benimm üzülmee sen sakın

Amin kızlar Allah tüm isteyene hayırlısını nasip etsin..Evladı olanlarınkinide bağışlasın inşallah..Rabbim sizlerinde güzel gönlüne göre versin:kiss:

canım allah insanın ummadıgı beklemedıgı anda gonderıyo bende bır melek bekleyenlerdenım Allahım tez zamanda isteyenlerın kucagını doldursun.bu gun arkadasımın bebegı oldu çok guzel bır bebek aglayasım gelıyo elıme alıp sevemedım bogazım dugumlendı Allahım yolla bızede meleklerını

merhaba ben yenı katıldım aranıza adım zeynep bende 4 yıl sonra aldım kucağıma tup bebek sana tavsıyem bruksel tup bebek merkezı prof dr yucel karamandalında tek super hastane dene bence derdi veren rabbım şifasınıda verir inş.

Geri