gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bu Besinlerle Yağlarınızı Yakın

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım sıcak yaz günlerinde sağlıklı beslenmek ve yağlarınızdan kurtulmak için mucize besinler. Bu besinleri tüketerek yaz bitmeden mükemmel bir vücuda sahip olabilir, kilolarınızdan sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz :tik: Kırmızı biber: İçindeki acı madde “capcaicin”, vücudun kan dolaşımını hızlandırarak ısısını artırmasına neden oluyor. Vücudun forma girmesine yardımcı olan bu etkiye de “termojenes” adı veriliyor. Vücut ısısı ne kadar artarsa yağ yakımı da o derece hızlanıyor.

Hindiba: Hafif sarımsı bu sebze içinde kan damarlarına pozitif etkisi bulunan ve hazmı kolaylaştıran ‘intybin’ ya da ‘taraxin’ gibi çok özel keskin maddeler barındırıyor. Bu iki madde, vücuttaki asitlerin atılımında ve metabolizmanın düzenli çalışmasında önemli bir görev üstleniyor. Bu sayede tatlıya olan iştah azalıyor.

Greyfurt: Bu meyve içeriğindeki ikincil bitkisel maddeler ve C vitaminiyle gerçek bir form dostu olduğunu kanıtlıyor. Vücudun enerjisini artırırken açlık krizlerini önleyici etkisi bulunuyor.

Yoğurt: Kalsiyum olmadan metabolizmamız sadece sınırlı bir şekilde çalışmasını sürdürüyor. Bu yüzden iyi bir beslenme düzenine dikkat etmek sağlıklı ve kusursuz bir vücuda sahip olmakla aynı anlama geliyor. Az yağlı yoğurt içerdiği yoğun mineraller sayesinde vücudun yağ yakımını da belirli bir oranda yükseltiyor.

Bu Besinlerle Yağlarınızı Yakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaka

Yaka

Yelkenlerin kenar ve (köşelerine) denir. Köşeler: Çördek köşesi: Üçken (Markoni) yelkenlerde yelkenlerin basıldığı (hisa edildiği) mandarın bağlı olduğu üst köşe Karula köşesi: Ana yelkende direk iveya ıstrelya dibindeki köşe Iskota köşesi: Iskotanın bağlandığı (flok, cenova) veya yakın olduğu köşe. Yakalar: Orsa yakası: Rüzgarın girdiği (direk veya ıstralya) kenarı Altabaşo yakası: Alt...
  2. Volkan... "Hiç bu kadar yakından gördünüz mü?"

Volkan... "Hiç bu kadar yakından gördünüz mü?"

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bugün yaĞmur yağdı bu şehire

Bugün yaĞmur yağdı bu şehire

Bugün Yağmur Yağdı Şehre.. Bana bir kez olsun söylemedin beni sevdiğini... En huzurlu sarılışlarda, en duygulu bakışlar da bile... Düşünmek akıl işiydi sevmek benim işim... Sen akıllıydın, ben sevgili... Bugün yağmur yağdı şehre... Uzun bekleyişlerin sessiz sonu gibi... Bekledim uzun bir yazı, ne kadar çabuk geçti değil mi, upuzun, kocaman bir yaz...Sonbahar sendin benim için ve...
  4. Bu İçecekle Yağlarınızı Daha Hızlı Yakacaksınız!

Bu İçecekle Yağlarınızı Daha Hızlı Yakacaksınız!

yağ yakımı, yağ yakımını hızlandıran içecek, yağ yakımı nasıl hızlanır Sevgili melekler, şimdi sizlerle paylaşacağımız içecek, yağ yakımınızı maksimum düzeye getirecek. böylece kilo vermenizi hızlandıracak. Tarifin içeriğindeki yeşil çay metabolizmayı hızlandırırken, karnabahar ve brokoli yağ yakımını kolaylaştırıyor. Ananas ise içeriğindeki C vitamini ile yağ yakmaya yardımcı olan bir diğer...
  5. Bu Meyve Yağları Hızla Yakıyor!

Bu Meyve Yağları Hızla Yakıyor!

yağ yakan meyveler, en çok yağ yakan meyve, en hızlı yağ yakan meyve Sevgili melekler, en hızlı yağ yaken meyvelerden birinin ahududu olduğunu biliyor muydunuz? Eğer yaz aylarına girmeden önce kilo vermek isteyenlerdenseniz, fazla kilolarınızdan hızlı bir şekilde kurtulmak için sizlere sarımsak çayını tavsiye edebiliriz. Doğal zayıflamaya yardımcı yöntemlerden biri olan ahudunun zayıflamaya...

Sayfayı Paylaş