gebe
  1. nlyoztekin

nlyoztekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu falı bana yorumlayabilecek olan var mı?

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında nlyoztekin tarafından paylaşıldı.

2. nlyoztekin

nlyoztekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
bu falı bana yorumlayabilecek olan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana Da Yer Var Mı?

Bana Da Yer Var Mı?

selamlar.bana da melekler arasında yer var mı acaba?
  2. 0.5 Ucu Olan Var mı?

0.5 Ucu Olan Var mı?

-0,5 ucu olan var mıı? + al canım - 0,5 kalemi olan var mıı :wiz: + eeeee - 05 ucu olan var mı? + (derin bi sessizlik) -05 ucu olup da vermeyenin ...? + bende var. birdiğeri -valla duymamıştım ilkinde.. diğerleri biz de -0,5 tombo ucu olan varmııııııı +ohaaaaaa - 0,5 tombo 2B ucu olan var mı? + budaklı meşe odunu var yer misin? - !?!?!?!?!?! -0.5 ucun var mı? +yok...
  3. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  4. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.
  5. Yardım edebilecek olan var mı?

Yardım edebilecek olan var mı?

Herkese Merhaba. Ben 21 yaşında, üniversite son sınıf olan bir kızım. Annem babam ben 2 yaşındayken ayrılmışlar. Annemle beraber geçen haftaya kadar dedemin yanında köyde yaşıyorduk; fakat evde henüz evlenmemiş olan 40 yaşında bir teyzem de var. Annemle bizi evden attırmak istedi ve türlü yalan dolanlarla annemle beni dedem gözümüzün yaşına bakmadan dışarıya attı. Üstelik ne maddi bir...

Sayfayı Paylaş