Bugün doğum günü olanlara özel TAROT açılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ablacım 2 gün geçti ama fırsat bulamadım şimdi banada açılım yapabılırmısın

Çok güzel bir dönemin eşiğindesin. ham maddesel hemde manevi mutluluğa boğulacaksın inşallah. Bazı şeyler için emin olmadan hüküm verme canım.
Bir olay için çok iyi bir başlangıçın meyvelerini alacaksın.
Kendine hayran olacaksın.
Bu ara duygusal bir tablo içinde kendini hissetmen mümkün. ama bu mevsimsel bir şey. hemen kendini bozma. sen güçlü yapınla herşeyin üstesinden geliyorsun.
Bazı olaylara karşıda zayıf kalman seni incitebilir ama. O kadarı kadı kulunda bile olur.
Sağlık alanında ise yine mevsimsel rahatsızlıklar olabilir ama bunlar geçici.

Çok güzel bir dönemin eşiğindesin. ham maddesel hemde manevi mutluluğa boğulacaksın inşallah. Bazı şeyler için emin olmadan hüküm verme canım.
Bir olay için çok iyi bir başlangıçın meyvelerini alacaksın.
Kendine hayran olacaksın.
Bu ara duygusal bir tablo içinde kendini hissetmen mümkün. ama bu mevsimsel bir şey. hemen kendini bozma. sen güçlü yapınla herşeyin üstesinden geliyorsun.
Bazı olaylara karşıda zayıf kalman seni incitebilir ama. O kadarı kadı kulunda bile olur.
Sağlık alanında ise yine mevsimsel rahatsızlıklar olabilir ama bunlar geçici.
tşkler şuan attıgım adımlar beni mutsuz etsede umarım ilerde bnm için daha ii olur

Sevgili Handanca
bugün benim doğum günüm.87liyim,rica etsem bi tarot açabilir misin?
şuan hayatımda yolunda giden hiç bişey yok.şükür ki sağlığım yerinde.
aşk da yok iş de,bende herkes gibi en çok aşk hayatımı merak ediyorum :)
yeni birileri gircek mi acaba hayatıma,artık geçmişte ve eskileri yaşamaktan bıktım.
çok teşekkür ediyorum şimdiden.

sevgili handanca dün doğum günümdü 16 ağustos,nete giremedim rica etsem
banada tarot açılımı yapabilirmisin genel olarak
şimdiden teşekkürler

Handan abla
Ben bekliyodum ama doğum günümü memlekette gçeirdim..
Ordada int yok yazmadım...
12 Ağustos doğum günümdü....
Şu aralar çok mutlu olduğum söylenemez
=(
Sabırsızlıkla cevabını bekliyorummm

Sevgili Handanca
bugün benim doğum günüm.87liyim,rica etsem bi tarot açabilir misin?
şuan hayatımda yolunda giden hiç bişey yok.şükür ki sağlığım yerinde.
aşk da yok iş de,bende herkes gibi en çok aşk hayatımı merak ediyorum :)
yeni birileri gircek mi acaba hayatıma,artık geçmişte ve eskileri yaşamaktan bıktım.
çok teşekkür ediyorum şimdiden.

Bir kere kendine bile bakış açın acımasız vede sen bunun farkında malesef değilsin. Sonra kendine bakıp bu benmiyim diyorsun..
Lütfen artık objektif ve aktif ol biraz. Yeterince ağır takılmadınmı. Hayatın akıp gidiyor. Yerinde sayan hayat değil sensiz canım. vede sen bişay yapmassan hiçbirşey değişmeyecek. Hemen silkelen ve hayatın için yeni kararlar al.
İşe gitmek istiyorsan, o takıldığın modu değiştir. Farklı ol. Aşk istiyorsan arkadaşlarına takıl biraz. Vede 4/4 lük aramaktan vazgeç..
Yakın bi zamanda biri ile bir karşılaşman yada karşılaştırılman olacak. Ama tutumunu değişmessen oda elden gider. Bu kişiye karşı biraz töloranslı ol derim.
Ulaşacağın mutluluğu kaybetmek için zemin hazırlama..

sevgili handanca dün doğum günümdü 16 ağustos,nete giremedim rica etsem
banada tarot açılımı yapabilirmisin genel olarak
şimdiden teşekkürler

Hayatım herkesin hayatını aklımda tutamıyorum azcık yazarken ipucu verip hatırlatın bana. evlimiydin bekarmıydın neydin hiçbişey anımsamıyorum..
Aşkta kuvvetlenme çıktı. Hayatında kimse yoksa bir ilişki başlangıcı eğer varsada mevcut aşkın güçlenmesine yordum bunu.
Sorumluluğunu bilen vede karşıdan da bunu bekliyen birisin. olmayıncada yıkım yaşıyorsun sanki. Sorumsuzlara isyan ediyorsun adeta.
Karşındaki kişinin başka projeler geçiyor kafasından. BUnları gerçekleştirmesi o kadar kolay değil.
Güzel ve hoş süprizlere hazırlıklı ol. Baya keyfin yerine gelecek inşallah.
Bu arada kendini iyi hiissedince takıldığın o mod varya o tavrını hep sürdür. inan senden enerji alanda çok:)
Sağlığına dikkat . özellikle kafa bölgene canım

Handan abla
Ben bekliyodum ama doğum günümü memlekette gçeirdim..
Ordada int yok yazmadım...
12 Ağustos doğum günümdü....
Şu aralar çok mutlu olduğum söylenemez
=(
Sabırsızlıkla cevabını bekliyorummm

Bu aralar içinde sıkıntılarla yaşayıp durma diyeceğim ama kendine lafın geçmiyor.
Bazı şeyler olması gerektiği için oluyor ama sen bu günleri hüsranla değil biraz moralini güzel tutarak geçir canım.
aşırı hareketlerden uzak dur. ani olarak parlama yapma lütfen.
Birazda insanların içine karış . yanlızlık sana iyi gelmiyorki.
Sağlık olarakda bacak ve kol bölümlerine dikkat et.
Senin hayatında herşey yavaş ilerliyor sanki. Bu yavaşlıkta sabırnı zorluyor.
Şunu unutma o beklediğin günler elbette sana mutluluk olarak dönecek.
Yeterki sen pozitif ol vede zorla kendini.
Bu arada yapılan hatalarıda yapmaktan vazgeç. denenmiş şeyi tekrar denemenin kimseye faydası yok canım.

Hayatım herkesin hayatını aklımda tutamıyorum azcık yazarken ipucu verip hatırlatın bana. evlimiydin bekarmıydın neydin hiçbişey anımsamıyorum..
Aşkta kuvvetlenme çıktı. Hayatında kimse yoksa bir ilişki başlangıcı eğer varsada mevcut aşkın güçlenmesine yordum bunu.
Sorumluluğunu bilen vede karşıdan da bunu bekliyen birisin. olmayıncada yıkım yaşıyorsun sanki. Sorumsuzlara isyan ediyorsun adeta.
Karşındaki kişinin başka projeler geçiyor kafasından. BUnları gerçekleştirmesi o kadar kolay değil.
Güzel ve hoş süprizlere hazırlıklı ol. Baya keyfin yerine gelecek inşallah.
Bu arada kendini iyi hiissedince takıldığın o mod varya o tavrını hep sürdür. inan senden enerji alanda çok:)
Sağlığına dikkat . özellikle kafa bölgene canım
çok çok sağol handanca
bekarım 4yıldır çıktğm biri var
beni aynen anlatmışsın ağzına sağlık
çok çok teşekkürler meleğim:d040:

çok teşşekkür ederim handanca.bugünden itibaren başlıyorum değişikliklere.söylediklerinde çook haklısın.
emeğine sağlık. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri