Bugün doğum günü olanlara özel TAROT açılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selam handanca:)

bugün benim doğum günüm 2 10 1984 doğumluyum bir yıllık evliyim evliikle ilgili nasıl gidcek evliliğim:) kayınvalidemlerle oturuyoruz acaba ayrı evimiz olcak mı :)bakabilirmisin canım

teşekkürler :)

selam handanca:)

bugün benim doğum günüm 2 10 1984 doğumluyum bir yıllık evliyim evliikle ilgili nasıl gidcek evliliğim:) kayınvalidemlerle oturuyoruz acaba ayrı evimiz olcak mı :)bakabilirmisin canım

teşekkürler :)

İşle alakalı bir değişiklik çıktı ama kime olduğunu anlayamadım canım.
Allah mutluluğunu daim etsin canım. İllede çiçekli günler olacağı gibi bulutlu günlerde olacak. Seninde evlilik yaşntısını iyice ciddiye alman gerekiyor. Beynindeki her düşünceyi sesli söyleme. Bazen onuşmalrın sorun olabilir.

Şimdilik ev değişikliği görmedim. Zamana bağlı bu isteğin.
Bazende kendini yanlız hiisediyor gibisin. Kendini sosyaliteye kat biraz. Çünki sen aynı şeylerle oyalanmayı yapmayı seven biri değilsin.

Her geçen gün sana birşeyler getirip iyice olgunlaştıracak. Bazen kendini güçsüz olara görsende yapılacak bişey yok. Sen kendini güçlü göster dışarıya.

merhaba handanca yarın benim doğum günüm 05 ekim adım yasemin .yeni yaşım bana neler getirecek.evlilik varmı evlenebilecekmiyim.tekrar çalışma hayatım olacakmı.sağlığım iyimi olucak.kötümü.
kartlarda ne çıkarsa iyi yada kötü .yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorm.gününde yazamadığım için özür dilerim.inşallah cavaplarsın.

merhaba handanca yarın benim doğum günüm 05 ekim adım yasemin .yeni yaşım bana neler getirecek.evlilik varmı evlenebilecekmiyim.tekrar çalışma hayatım olacakmı.sağlığım iyimi olucak.kötümü.
kartlarda ne çıkarsa iyi yada kötü .yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorm.gününde yazamadığım için özür dilerim.inşallah cavaplarsın.

Parasal sorunlar çıktı ilk etapta. Ama geçici bunlar. Birde eline para geçince sadaka ver bakalım. Kartın tavsiyesidir bu.

Ne istediğine iyi karar verirsen,
Aklını kullanırsan,
Güçlü görünürsen,
Uyanık olur birazda cearetini toplarsan,
kendi ani bir değişiklik içinde bulabilirsin derim ben.

Bu tutumunu sabit tutarsan bu durumun sana iş, aşk getirecek diyor kartlar.

söylemesi benden denemesi senden canım.

merhaba...benımde doğum gunum 5 ekımm 1987 adım esra ...cok kötü bi gün geçirdim...genel hayatımla ılgılı ask hayatımla ılgılı mutlu haberler verırsın ınş. bır bırlıktelıhım vaar ama henuz cok yenıı...umarım gec kalmamısımdır :(

Son düzenleme:
merhaba...benımde doğum gunum 5 ekımm 1987 adım esra ...cok kötü bi gün geçirdim...genel hayatımla ılgılı ask hayatımla ılgılı mutlu haberler verırsın ınş. bır bırlıktelıhım vaar ama henuz cok yenıı...umarım gec kalmamısımdır :(

30 mesaj kuralı burdadad geçerli canım. Site genelindeki konulara cevap vererek mesaj sayınızı 30 yapınız. tekrar yazın ben bakarım size.

benim dogum günüm eylul ayindaydı ama ramazan dlayisiyla baktiramadim şimdi baksaniz olurmu genel bi açilim başak burçluyum...emeginize saglik

merhaba handanca bugün benim doğum günüüümmm:)benim için bi açılım yaparmısın?adım pınar 07.10.1985 doğumluyum.şimdiden tşk ederim

benim dogum günüm eylul ayindaydı ama ramazan dlayisiyla baktiramadim şimdi baksaniz olurmu genel bi açilim başak burçluyum...emeginize saglik

Bazı mücadeleler sonucunda çok güzel sevinçler var. beklenen bir paranında haneye gelmesi bu dönem sizi baya rahatlatacağa benziyor.

Kendini nedense güçsüz ve yetersiz görüyorsun . aslında haklısın bazı şeylerde kendini çok geliştirerek yenilenip çok güzel bir çevre kazanacağını gösteriyor kart.

Herşeyi sen düşünemessin. Bırak herkes görevini yapsın. BU kadar düşünmen seni hasta edebilir. Yeni gelecek güzel dünleri düşün. Olumsuz düşünceler olumsuzluğu çağırır bunu sakın unutma..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri