Bugün doğum günü olanlara özel TAROT açılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
31.121984 evliliğimin düzene girmesi

Bazı kontrolünden çıkan durumlar olmuş. Bunlardan ders aldığını umuyorum. 2010 sana fırsatlar ve süprizler anlamında daha sıcak bakıyor.
Eğer tutumunu vede davranışlaını değiştirirsen dileğine bağlı olarak daha güzel sonuçlar yaşaman mümkündür.
İnancını kaybetme.
Geç olur yada olmaz diye düşündüğün konularda ise biraz ha pozitif düşün. Onları bu halinle karşılarsan farkında bile olmadan elinden kayıp gider.

merhaba handanca yarın benim doğum günüm benim için bir açılım yapabilir misin? :)
geçen sizden açılım istediğimde forumlara çok az mesaj yazdığımı söylemiştiniz, bu isteğinizi dikkate alaraktan bende sitedeki aktivasyonumu arttırdım. Umarım bu isteğimi göz ardı etmezsiniz.

merhaba handanca yarın benim doğum günüm benim için bir açılım yapabilir misin? :)
geçen sizden açılım istediğimde forumlara çok az mesaj yazdığımı söylemiştiniz, bu isteğinizi dikkate alaraktan bende sitedeki aktivasyonumu arttırdım. Umarım bu isteğimi göz ardı etmezsiniz.

2010 Sana güzel şeyler vermeye hazır ama sen neden hazır değilsin. Yenilenme ve değişim zamanı olsun 2010..
Bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Buda kendimizi doğru ifade etmek için düşünmeden konuşmamızı hatırlatsın.
Sağlık anlamında ise varolan bir problem varsa bile iyileşme sözkonusu olacak.
Bazı durumlarda ise önyargılısın. Buda bazı durumları aleyhine çeviriyor.
Bunlara dikkat edersen 2010 yepyeni şans ve başarı ile yanında.
Duygu düşünce anlamındada bazı gel-gitler olsada sen akıllı birisin. Doğru kararların seni sıkıntıya sokmayacağını unutma.

2010 Sana güzel şeyler vermeye hazır ama sen neden hazır değilsin. Yenilenme ve değişim zamanı olsun 2010..
Bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Buda kendimizi doğru ifade etmek için düşünmeden konuşmamızı hatırlatsın.
Sağlık anlamında ise varolan bir problem varsa bile iyileşme sözkonusu olacak.
Bazı durumlarda ise önyargılısın. Buda bazı durumları aleyhine çeviriyor.
Bunlara dikkat edersen 2010 yepyeni şans ve başarı ile yanında.
Duygu düşünce anlamındada bazı gel-gitler olsada sen akıllı birisin. Doğru kararların seni sıkıntıya sokmayacağını unutma.

peki beni aşk konusunda neler bekliyor ben bu konuda ne yapmalıyım sizce?

Handancacımm cnaımm ben doğum günümde baktırcaktım ama bulamadım burayı:utan:diyorum ki vardı böyle bir konu ama nerde:SBenim şaşkınlığım işte:utan:

Geçti doğum günüm ama eğer bakarım yine dersen:D

17 ocak 1989

Handancacımm cnaımm ben doğum günümde baktırcaktım ama bulamadım burayı:utan:diyorum ki vardı böyle bir konu ama nerde:SBenim şaşkınlığım işte:utan:

Geçti doğum günüm ama eğer bakarım yine dersen:D

17 ocak 1989

Yöneticilik ve yoğunluk nedeniyle mazeretinden bakayım bakalım..

Bazı şerlerde sınırları zorlamaman gerekiyor. Çok istiyorsun ama hayırlı olsun geç olsun de. Çok beklediğin bir konuda muradına ereceksin canım. İçinde bazen hırsa yapıyorsun. bak bu dozunu ayarlayavbiliyorsan güzel birşey. ÇÜnkü bu tür şeyler seni çalışmaya ve heyecana sürüklüyor.
2010 hanen için romantik bir yıl olacak.
Sıkıldığın oluyor, değişiklik istiyorsun bunlarda tam sana göre. 2010 da bu anlamda fırsatlar bol sana.

selam handanca ablam.
bugün benim doğum günüm. 6 şubat 1985 doğumluyum.
hayatımda kimse yok, hayatımda aşk, söz yada nişan gibi bir şey olacak mı?
bir de çok borcum var. bunları 1 yıl içinde bitirebilecekmiyim?
şu an çalışıyorum ama maddi olarak imkanlar daha iyi bir iş görünüyor mu?
handanca ablam genel olarak bakabilirsen çok sevinirim.
şimdiden teşekkür ederim.

selam handanca ablam.
bugün benim doğum günüm. 6 şubat 1985 doğumluyum.
hayatımda kimse yok, hayatımda aşk, söz yada nişan gibi bir şey olacak mı?
bir de çok borcum var. bunları 1 yıl içinde bitirebilecekmiyim?
şu an çalışıyorum ama maddi olarak imkanlar daha iyi bir iş görünüyor mu?
handanca ablam genel olarak bakabilirsen çok sevinirim.
şimdiden teşekkür ederim.

Şuan karanlıkta olan bir konu için aydınlığa çıkacağını söylemeliyim.
Birde yıl içinde seni feraha çıkaracak bir para alacaksın. Bu para nerden gelir onu bilemiyorum. Ekstra bir para gibi çıkıyor.

Bazı davranışlarda aşırıya kaçıyorsun. Buda itici bir durum oluşturuyor. Bu konuda dikkatli ol.
4 vakit içinde sanırım 2010 un ikinci yarısını bulur.. isteklarinde sana cevp verecek seni mutlu edecek biriyle karşılaşman olabilir.
Şuan huzursuzluklar yaşaman mümkün. Ama hepsi geçecek. Sn güzel bir moralle 2010 un sana getireceği güzel fırsatları bekle canım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri