Bugün doğum günü olanlara özel TAROT açılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba handanca bugün benim doğum günüüümmm:)benim için bi açılım yaparmısın?adım pınar 07.10.1985 doğumluyum.şimdiden tşk ederim

Bu ara olağanüstü şeyler yaşaman mümkün. Bunlar seni şaşaırtacak ama çokta takılı kalma derim. Çevrenden gelecek seslerede kulak ver.

Çalışıyormusun bilmiyorum ama iş hayatında bir başarı görünüyor. Güçlenme sözkonusu.

Şuan senin için iyi bir hava yok belki. Ama bu durum tahmin ettiinden kısa sürecek. sanıyorum 6 hafta içinde gelecek bir haber seni mutlu etmeye değecek.

Aşırıya kaçan davranışlarınıda kontrol altına al canım.

bugün benim doğum günüümmm 16.11.1980 :))

İyiki doğdun canım,

Bu yaşında çok istediğin bir dileğin olacak inşallah. Öyleki bu konuda bekleyişinde takdire şayan:)

Sezgilerine kulak ver. etrafı dinleme . Olacak güzel şeyler içine doğuyor.

Bazı konularada hiç olmayacakmış gibi karamsar baktığını hissediyorum. Aksine hayat sana güzel yüzünü bu sefer tam gösterecek inşallah.

Birde yakınındaki herkese güvenip herşeyini paylaşma.

İyiki doğdun canım,

Bu yaşında çok istediğin bir dileğin olacak inşallah. Öyleki bu konuda bekleyişinde takdire şayan:)

Sezgilerine kulak ver. etrafı dinleme . Olacak güzel şeyler içine doğuyor.

Bazı konularada hiç olmayacakmış gibi karamsar baktığını hissediyorum. Aksine hayat sana güzel yüzünü bu sefer tam gösterecek inşallah.

Birde yakınındaki herkese güvenip herşeyini paylaşma.

Çook teşekkür ederimm :)
Yüreğine sağlık.. güzel günler yakın inşallah karamsardım gerçekten ama artık daha umutluyum çok teşekkür ederim :)

Handanca konuların açılmış çok sevindim ama yetişmedi doğumgünüme dündü 28 aralık burcum oğlak 20 yaşıma girdim çok problmli bi hayatım var düzene girecek mi ? Teşekkürler şimdiden

Handanca konuların açılmış çok sevindim ama yetişmedi doğumgünüme dündü 28 aralık burcum oğlak 20 yaşıma girdim çok problmli bi hayatım var düzene girecek mi ? Teşekkürler şimdiden

Yaşanmış yada yaşanacak bir ayrıııktan çok etkileneceğin görülüyor. Eğer geçmişte böyle birşey yaşandıysa ona say bunu.
Özellikle 5. aydan sonra hanende çok güzel şeyler olacak canım. Ailevi bir mutluluk bu.
Olaylara yaklaşımında çok yanlış. Biraz bakış açını değiştirmenin sana çok faydası olur. Dik kafalılıktan vazgeç. Hemen olayları kötü değerlendirme..
Haklısın hiçte adil olmayan şeylerde var. Ama bunu iyi bir iletişimle daha sağlıklı hale getirebilirsin.
Merakt etme bu senenin sonuna doğru hayat çizgin baya bi değişecek ve herşey yoluna girecek.

Yaşanmış yada yaşanacak bir ayrıııktan çok etkileneceğin görülüyor. Eğer geçmişte böyle birşey yaşandıysa ona say bunu.
Özellikle 5. aydan sonra hanende çok güzel şeyler olacak canım. Ailevi bir mutluluk bu.
Olaylara yaklaşımında çok yanlış. Biraz bakış açını değiştirmenin sana çok faydası olur. Dik kafalılıktan vazgeç. Hemen olayları kötü değerlendirme..
Haklısın hiçte adil olmayan şeylerde var. Ama bunu iyi bir iletişimle daha sağlıklı hale getirebilirsin.
Merakt etme bu senenin sonuna doğru hayat çizgin baya bi değişecek ve herşey yoluna girecek.

Çok teşekkür ederim Handanca çok güzel haberler verdin bana:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri