gebe
  1. asi deniz

asi deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

değişik bir lezzet

Konu, 'Tavuk Yemekleri' kısmında asi deniz tarafından paylaşıldı.

değişik yemek tarifleri değişik tavuk yemekleri tavuk tarifleri lezzetli yemekler lezzetli yemek Arkadaşlar size çok basit bir tavuk tarifi parmaklarınızı yiyceksiniz hemen deneyin Kendi ailenize göre ya tüm tavuk yada tabaklarda satılan parça tavuk tavuğu yıkayın,fırın tepsisine dizin,ayrı bir tabakta ketçap,salça,kekik,sarmısak,tuz kırmızı pul biberi karıştırıp biraz zeytinyağı gezdirdikten sonra tavukların üzerine sürün bir çay bardağı su ekleyim sürün fırına mmmmmmmmmmmmm harika oluyor:party:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: değişik bir lezzet
    paylaşım için tşkler bitanem

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: değişik bir lezzet

emeğine sağlık

değişik bir lezzet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lezzet

Lezzet

Rüyasında yediği, içtiği şeylerden memnun olan kimse hayatından da memnundur
  2. Kahvaltıda Değişik Lezzetler

Kahvaltıda Değişik Lezzetler

Kahvaltıda Değişik Lezzetler arıyorum lütfen sizde kendi önerilerinizi tariflerinizi yazın bıktım her sabah aynı şeyleri yemekten
  3. Değişik Bir Lezzet Badem Çorbası Tarifine Buyrun

Değişik Bir Lezzet Badem Çorbası Tarifine Buyrun

Badem Çorbası Tarifi Resimli Badem Çorbası Tarifi Sevgili melekler, özellikle Ramazan ayında olduğumuz şu günlerde iftar menülerimiz için öncelikle çorba yaparız. Hal böyle olunca yap yap, dönüp dolaşıp aynı çorbaya talim ederiz. Bu durum karşısında biz de sizlere yardımcı olmak istedik ve değişik bir çorba ile size fikir vermek istedik. İşte badem çorbası tarifi :) Badem Çorbası Badem...
  4. Muçari Bir Karadeniz Lezzeti

Muçari Bir Karadeniz Lezzeti

Bu konu; muçari tarifi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce hiç adını duymadığım bir hamur işi tarifini sizlelre paylaşmak istedim. İnternetten araştırdığımda bir karadeniz lezzeti olduğunu öğrendiğim (ki malzemelerde mısırununu görünce tahmin etmiştim ) muçari tarifi oldukça basit görünüyor. Eğer siz de benim gibi hamur işlerini seviyorsanız, sucuklu kek olarak da...
  5. İftara Yakışan Bir Lezzet Orman Kebabı Tarifi

İftara Yakışan Bir Lezzet Orman Kebabı Tarifi

orman kebabı nasıl yapılır orman kebabı malzemeleri orman kebabı tarifi Evet hanımlar 2013 Ramazan ayının ilk gününü yaşadığımız şu günlerde hemen hemen her evi iftarda ne pişirsem telaşı sardı. İftara misafir alacaksanız ve ana yemek olarak ne pişirsem diye düşünüyorsanız sizlere görüntüsü ve lezzeti ile çok beğenilen orman kebabını önerebilirim. Orman kebabı birden fazla tarifle...

Sayfayı Paylaş