gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

deyimler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

alnını karışlamak ne demektir???? hemen cevap verirmisiniz :)

deyimler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. italyanca deyimler

italyanca deyimler

italyanca deyimler sözlüğü italyanca deyimler yabancı meleklerle Güzellik, bakanın gözündedir. All'orso paion belli i suoi orsacchiotti * Evlenmek için gurbete giden ya aldatacak ya aldanacaktır. * Yaşa ve yaşat. Vivi e lascia vivere * Aşkın gözü kördür. Amore è cieco * Olacak, olacaktır. Che sarà, sarà * Aptalla parasının yolları çabuk ayrılır. Uno sciocco e il suo denaro son presto...
  2. Kahramanmaraş Deyimleri

Kahramanmaraş Deyimleri

melek deyimler melek deyimleri deyimi kahramanmaraş deyimleri * Evinde yok bulgur aşı, kendi gezer bölükbaşı. * 0 ne bilir bayramı, lak lak içer ayranı. * Önceden gerekti tımar, öldü eşek kaldı semer. * Sözünü gene Maraş dondurması gibi uzattın. * İte biner göçten geri kalmaz. * Deveyi kucağına almış, karıncaya biner. * Ahır Dağı'na karyağdı, bizim eve deli yağdı....
  3. Deyimler  Sözlüğü

Deyimler Sözlüğü

Bana bir öğrencim bunu dese vallahi gülmekten ölürdüm :)
  4. Bayrak Açmak Deyiminin Anlamı

Bayrak Açmak Deyiminin Anlamı

Bayrak Açmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden tşkler.
  5. Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler arıyorum ben, şayet mümkünse aranızda Yardımlaşma İle İlgili bir deyim ya da deyimler bilen varsa yazarsa harika olur arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş