gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Dondurma Kilo Yaparmı?Kalori ve Besin Değerleri Nedir?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dondurma kilo aldırırmı, dondurmanın kalori değeri, dondurmanın besin değeri Yaz aylarının yakıcı sıcağına karşı her yaştan kişinin severek yediği dondurma, özellikle kilo almak istemeyen, formunu koruyan kişiler için bu enfes lezzetten uzak durduran kilo aldıran bir tatlı olarak görülüyor. Peki gerçekten dondurma kilo aldırıyormu? Perhiz yapan ve kilo almak istemeyen kişiler dondurma yemekten kendilerini mahrum mu etmeli? Dondurmanın kalori ve besin değerleri ile birlikte dondurmanın kilo aldırıcı etkisinin olup olmadığına dair bilgileri sizler için paylaşıyoruz.
    dondurma.jpg

Dondurma Kilo Yaparmı?Kalori ve Besin Değerleri Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yemeklerin Kalori değerleri

Yemeklerin Kalori değerleri

yemeklerin kalori değerleri yemeklerin kalorileri yemek kalorileri çorbaların iskender kac kalori Bunu çok merak ediyodum aradım buldum baktım sitede yok koyayım dedim :) Kalori Değerleri ÇORBALAR Kalori Değerleri Bezelye Ezme Çorba 110 Brokoli Çorba 140 Domatesli Şehriyeli Çorba 110 Düğün Çorba 132 Ezogelin Çorba 190 İşkembe Çorba 165 Kaşarlı Domates Çorba 175 Kıymalı Tarhana...
  2. Meyve Sularının Kalori Değerleri

Meyve Sularının Kalori Değerleri

Meyve sularının ne kadar faydalı olduğunu söylememe gerek yok zaten bunu hepiniz biliyorsunuz.Peki en çok tüketilen meyve sularının kaç kalori olduğunu biliyormuydunuz? Elma suyu (1 bardak)………250 kalori Üzüm suyu (1 bardak)……..280 kalori Greyfurt suyu (1 bardak)……160 kalori Portakal suyu (1 bardak)…….220 kalori Domates suyu [1 bardak)……100 kalori Kayısı suyu (1 bardak)……..400 kalori...
  3. Balık ve Deniz Ürünleri Kalori Değerleri

Balık ve Deniz Ürünleri Kalori Değerleri

balık ve deniz ürünleri, kalori değerleri, tablosu, nedir, kaç kalori, ile ilgili bilgiler burada melekler Balık sofralarımızın baştacı olmaya layık kıymetli bir besin melekler :) Ancak herşeyin olduğu gibi balığın da kararrında yenmesi lazım,çünkü balıkların bazıları hayli yağlı.. Merak edenler ve diyet yapanlar için deniz ürünlerinin kalori tablosunu eklemek istedik,afiyet olsun :)...
  4. Egzersizlerin Kalori Değerleri

Egzersizlerin Kalori Değerleri

Hangi Egzersiz Kaç Kalori Enerji Harcıyor Hangi Haraeket Kaç Kalori Yakar Sevgili melekler, yememize dikkat ediyoruz ve bazı egzersizler yapıyoruz ama acaba kaç kalori harcayabiliyoruz biliyor muyuz ? Daha bilinçli bir diyet programı için harcadığımız ve aldığımız kalori değerlerini bilmemiz lazım. O halde yazımıza bir göz atalım :) Szlerinde Fazla kilolarınızdan kurtulmak için ilk tercih...
  5. Dondurma Çeşitleri Kalori Değerleri

Dondurma Çeşitleri Kalori Değerleri

dondurma çeşitleri ve kalorileri dondurma kalori cetveli Sevgili melekler, küçük büyük yazın en çok tüketilen serinletici gıdaların başında gelen dondurma çeşitleri birbirinden renkli ve lezzetli çeşitleriyle insanın aklını baştan alıyorlar. Aslında kararında tüketildiğinde çok faydalaı ve sağlıklı bir gıda olan dondurma bazen abartılı olarak tüketiliyor ve bu da haliyle kilo artışına...

Sayfayı Paylaş