gebe
  1. Merakllı Melek

Merakllı Melek Forum Okuru

Emir Sarrafoğlu sevgilisi kim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Merakllı Melek tarafından paylaşıldı.

emir sarrafoğlu gercek adı emir sarrafoğlu sarrafoğlunun sevgilisi sevgilisi kim Adını feriha koydum emir resimleri, emir sarrafoğlu resimleri çağatay ulusoy, Adını feriha koydum Çağatay ulusoy, Emir Sarrafoğlu fotoğrafları Bu emir saarrafoğlu var arkadaşlarım çok merak ediyorum acaba onun sevgilisi kim yoksa benimsevgilim olur mu :D:D

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ıyy Çağatay yazık olmuş tatlım ya sana..

4. kankiler

kankiler Forum Okuru

emire

emir sen bizi aldatıyormusun emir biz o kızı yolarız üstünede kızartır yeriz aşkım seni özledim onu bırak bize gel

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

SA
    bencede ıyıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevgliymiş bde iğrenç HAZAL OLSAYDI VALLLA HRK ORDU

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

7. feride ilkay

feride ilkay Forum Okuru

plotonik olma yazık sana değmez ona
    bence sevgilin iğrenç sen bu kızzzzzzzdan vazgeç biz sana hazal kayayı ayrlayalım

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kendin gibilerle çıksana çaça yaaa :D

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

emir

bence emir sarrafoğlunun sevgilisi feriha olmalı ve kendinin çok yakışıklı olduğunu bilmeli ve sevgilisi çççççççççççoooooooooooooookkkkkkkkk güzel olmalı bence feriha dünyadaki en güzel kız

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sümeyye emir

Yaaaaaaaa kızlar ben o kızın saçını başını yolarım
    emirde bulabula çirkin kız buluyo ya yazık amire o
    benim olmalı

11. abuziddin

abuziddin Forum Okuru

bu kadınla birlikte olmana annen baban nasıl izin veriyo bu ne biçim bi gelin sen benim oğlum olsaydın seni gebertirdin en kısa zaman da bırak şu kadını kendilerine daha iyilerini bulll..............

12. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    alla alla yapmayın bayanlar ya zevk meselesi beğeniyo demekki :huhe:

13. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Ama kızlar yaa az önce izledim show tv pazar sürprizinde, çağatay a sordular sevgilin var mı diye, o da yok dedi ve açıklama yaptı.. "şuan sevgiliye ayıracak vaktim yok" dedi....

14. minel

minel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar tepki alınca utanıyordur belkı demeye :huhe:

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yaa bencede iğrenç 15 yaş büyük hemde belli oluyor bir güzel kız bulamadı çağatay off kendine kötülük yapıyor.o sengilisinin bir tane daha sevgilisi varmış eskiden.yani olaz böyle yazık çağatay a kendini belaya soktuğunun farkında değil.ya çğatayın sevgilisinin eski sevgilisi geri dönerse kız arkadaşına

Emir Sarrafoğlu sevgilisi kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan'ın yeni sevgilisi kim?

Tarkan'ın yeni sevgilisi kim?

tarkanın sevgilisi kim tarkanin sevgilisi kim tarkanın varmı tarkan sevgilisinin adı YENİ SEVGİLİYLE TATİLE ÇIKTI! BİLGE ÖZTÜRK'TEN GEÇEN MAYISTA AYRILAN TARKAN, YENİ KIZ ARKADAŞIYLA DÖRT GÜN ÖNCE TATİL İÇİN UZAKDOĞU'YA GİTTİ. Tarkan, evleneceği yönünde haberlerin birbiri ardına geldiği dönemde altı yıllık sevgilisi Bilge Öztürk'ten ayrıldı. Baş başa çıkılan bir veda yemeğiyle dört ay...
  2. Demet Akalın Sevgilisi EMİR TAMER'den Ayrıldı

Demet Akalın Sevgilisi EMİR TAMER'den Ayrıldı

1,5 AYDIR BİRLİKTE OLAN DEMET AKALIN İLE EMİR TAMER, 2009’UN İLK GÜNÜNDE AYRILDI.. Yılın son günü Okan Bayülgen’in evlilik haberi magazin dünyasında konuşulurken 24 saat geçmeden ‘uzun sürmez’ denilen Demet-Emir birlikteliğinin sona ermesi dikkat çekti... Aslında 25 Kasım’da kendi köşe yazımda (25-11-2008 tarihli yazı) Emir ile Demet’in ayrıldığı haberini yazmıştım..Araları o sıralar...
  3. Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir

Adını Feriha Koydum Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) Kimdir

emir sarrafoğlu ve feriha emir sarrafoğlu feriha kim hayatı Adını Feriha Koydum dizisinde Hande ve Feriha tarafından paylaşılamayan genç kızların yeni gözdesi Emir Sarrafoğlu (Çatağay Ulusoy) biyografisi... 1988 doğumlu olan Çatağay Ulusoy, İstanbul Üniversitesi Peyzaj bölümü öğrencisi, yaklaşık 2 senedir Selin Boronkay’ın ajansında modellik yapmaktadır. Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan...
  4. Hürremin Sevgilisi Kim ?

Hürremin Sevgilisi Kim ?

hürremin sevgilisi hürremin sevgilisi kim hürrem in nişanlısı hürremin sevgilisi, aşkı, erkek arkadaşı, meryem uzerlinin sevgilisi, Muhteşem Yüzyıl ile bugüne kadar tanınmayan ve artık dillerden düşmeyen Meryem Uzerli namı diğer Hürrem Sultan'nın söylenenlere göre 6 ay önce ayrıldığı sevgilisini bulduk arkadaşlarım. Hemde havuzda çekilmiş görüntülerini bulduk :D:D Muhteşem Yüzyıl dizisinde...
  5. Halil Sezai'nin sevgilisi kim ?

Halil Sezai'nin sevgilisi kim ?

İsyaaaaaaan deyip herkesin beğenisini kazandı Halil SEZAİ... O kadar isyan etti ki heralde yeni bir sevgili yaptı sonunda. Eee ağlamayan bebeğe meme vermezler değil mi ? :D:D Şarkılarıyla müzik piyasasını ve sosyal medyayı sallayan Halil Sezai Paracıkoğlu, fotoğrafçı Mehmet Turgut’tan ayrılan oyuncu Gonca Vuslateri ile samimi pozlarını twitter’dan paylaştı “Seni Beklerken 2011” adlı...

Sayfayı Paylaş