gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En Etkileyici Teklif Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En Etkileyici Teklif Sözleri istiyorum sizden kızlar lütfen bana teklif sözlerini yazın

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Etkileyici Teklif Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel etkileyici sözler

En güzel etkileyici sözler

etkileyici sözler etkileyici sorular güzel sözler en güzel en sorular En güzel etkileyici sözlerle karşınızdakinin kalbini fethedebilir ona sevgi sözcüklerinizi haykırabilirsiniz=) Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve...
  2. En güzel ve etkileyici Teklif Etme Sözleri mesajları

En güzel ve etkileyici Teklif Etme Sözleri mesajları

Etkileyici Teklif Mesajları Teklif Etme Sözleri Ona çıkma mı teklif etmek istiyor sunuz? Ya da siz çıkıyorsunuz ama evlenme mi teklif etmek istiyor sunuz? O halde biz bu konuda size yardımcı olalım ve size en etkileyici teklif sözlerini sunalım. İsterseniz evlilik olarak değiştirebilirsiniz :) Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, Sevgilim desem ne dersin ?...
  3. En Süper etkileyici özlem sözleri

En Süper etkileyici özlem sözleri

Etkileyici özlem mesajları etkileyici özlem sözleri ve mesajları ♥ ilk goruste aska ınanırmısın? Yoksa dısarı cıkıp tekrar mı gıreyım ♥ senı uzaktan sevmeyı,sana bakmadan gormeyı,senı duymadan dınlemeyı,gozyaslarımla gulmeyı,kavusmak ıcın sabretmeyı ogrendım ama, sensız olmayı asla ogrenemedım ♥ dost vurulunca degıl, unutulunca kahrından olur Bız sevdıklerımızı kır cıcegı gıbı avucumuzda...
  4. En Etkileyici Çıkma Teklifleri

En Etkileyici Çıkma Teklifleri

En Etkileyici Çıkma Teklifleri yazarsanız, bende sevdiğim kıza sizin yazdığınız teklif örneklerinden biriyle evlenme teklifi de ederim, Hem belki oda etkilenir de kabul eder bizde evleniriz:)
  5. En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları

En Etkileyici Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır En Etkileyici Çıkma Teklifi Mesajları Aşk, çoğunlukta acı ve gözyaşı getirsede insana, bazen hüzünlerin yanı sıra büyük mutluluklar ve unutulmaz anlarda yaşatır. Aşka dair yazılmış yazılarda hep acı var olsada, o yaşanan acıların birde yok olduğu anlar vardır aslında... Evlilik teklifi anları... Meleklermekani.com olarak, bütün aşıkların,...

Sayfayı Paylaş