Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

canım hala adet olmadım bugün 8 gün oldu ama adet olucakmışım gibi karın ve bel ağrım var olucam gibime geliyor çünkü hiç bir hamilelik belirtisi yok...

canım hamilelik belirtileride ilk başta adet görecek miş gibi olurmuş. istersen bi test yap. belli mi olur HAMİŞ MELEK olmuşsundur

canım çok tebrik ederim senin adına çok sevindim darısı benim başıma 4 gün gecikti benim test negatif ama gecikme stresten sanırım çok stresli günler geçirmekteyim cadaloz kayınvalidemin yüzünden ......

cnm ya bende ayni sorunlari yasadim.. diodum kesin stresten olmuyo.. Hic oyle dusunme insallah olur en yakin zamanda.. Benim bebegim galiba 5 haftalik ama hic hissetmiyorum hala inanamiyorum hamile olduguma. Darisi isteyen herkesin basina insallah

inşallah dediğiniz gibidir ama hiç sanmıyorum... sanırım yaşadığım stres yüzünden gecikti ama sizi kırmayacağım test alıp yapacağım umarım dediğiniz gibidir....çünkü gecikmemin 2. günü test yapmıştım çıkmamıiştı hayırlısı bakalım niceday seni tekrar tebrik ediyorum darısı sabırsızlıkla bebek bekleyen herkezin başına.....

merhaba arkadaşlar.ben 6 yıldır evliyim.5 yaşında bir kızım var.ikinci çocuğu eşimle karar verdik.gecen ay şubat 11 de adetimi gördüm.15.şubatta yani 4.günümde gidip spiralimi çıkardım.28 şubatta komşuma gebelik testi için hastaneye gidince bende yapayım dedim kan testi yaptım onun la beraber hamile deildim.ondan sonra 2 martta sadece eşimle beraber olduk .şimdi size soracağım .3-4 gündür mide bulantım mide ekşimesi,ayağımda üşüme,yediğimi kusma isteğim,sağ kasığımda kramp gibi ağrılar (2-3 saniye kısa 1 kaç defa oldu sağa sola dönerken yatakta)ve kızlığımdan beri düzenliydi adetim.ve şimdi 9 mart ve ben hala adet görmedim.adet belirtimde yok.şu an yazarken bile bulantım var ve göğsüme ilk anne olduğumda süt dolarken verilen elektrik gibi sancı gelip gidiyor (1 kaç kez oldu 3 günde).gebelik testi alıp az önce yaptırdım.ama tek çizgi çıktı.1 saat sonra teste bakayım dedim çok dikkatle bakılıncı ikinci çizgide çok ama çok hafif görünüyor.ya ben şüphede kaldım.yardımcı olurmusunuz.İLK HAMİLELİĞİMDE OLMAMIŞTI YADA BEN ANLAMAMIŞTIM.
ya bidakka şimdi bende 6 gün önce yaptığım testi çöpten çıkardım sonradan baktım senin ikinci çizgi silik çıkmış ozaman ben şimdi hamilemiyim elim ayağım titriyor hemen eczaneye gidiyorum o zaman ama tek çizgi çıkmıştı kızlar yardım edin....

evcara
tebrık ederım adına cok sevındım
darısı ısteyenlere ve de bana tabıkı.bu kadar olur kısmetlısın.ne kadar zaman oldu istıytosun bebegı.anlatsana bize.ilk gebelık mı vsss..tekrar cok sevındım adına hayırlı olsun

evcara
tebrık ederım adına cok sevındım
darısı ısteyenlere ve de bana tabıkı.bu kadar olur kısmetlısın.ne kadar zaman oldu istıytosun bebegı.anlatsana bize.ilk gebelık mı vsss..tekrar cok sevındım adına hayırlı olsun
sen-lin cin bu benim ilk hamileliğim 1,5 yıldır istiyorduk hayırlısı ve bu süre zarfında tedavi görüyorduk 3 aydır bırakmıştık tedaviyi ben dişlerimle ilgili sürekli doktora gidiyordum o arada bebek olayını kafamdan atmıştım bu zamanda olmuş kesinlikle kafanızdan bebek düşüncesini çıkartın oluruna bırakın rabbim nasip ettiyse zaten oluyor çok şükür hamilelik belirtileri adet belirtileriyle birebir ben hep psikolojik hamilelik geçiriyordum çünkü hamilelik belirtilerinin hepsini yaşıyordum ama ne zamanki kafamdan attım o zaman o belirtileri yaşamadım ve bugün test de çift çizgiyi gördüm eşim mutluluktan uçuyor Allah isteyen herkeze nasip etsin inşallah.....

Geri