Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

ayy allahım herkese nasıp etsın kılzar benımde adetıme yaklasık 10 gun var suan goguslerım ınalmaz agrıyor vesısıyorlar bakalım kısmet dıyorum bırde cok uykum gelıo ve agresıf tavırlar ıcındeyım esımle sureklı kaavga edıyorum olmadık yerde aglıyorum ama ılk bebişte bole hıssetmedım yaa cıunku ılk hamılelıkte bebısı ogrendıgımde 2 aylıkdı ve 1.5 yıl hıc korunmadık 1.5 yılın sonunda omustu o halımle evımı bıle tasımıstım o zmn bol bol yesıl zeytın yıyordum ne bılım gebe oldugumu sonra ogrendıgımde 8 haftalıktı 3 aylık olunca mıde bulantısı falan basladı ve bırde ben adet oldum adetımden 4 gun kanam oldu sonra durdu ve hamıle oldugumu ogrenmıstım bakalım bu nasıl olcak bılmıyorum dusunmek ıstemıyorum hayırlı olur ınsallah

am asunuda unutmayım ılk bebısımı erken dogumla yanı 5.5 aylıkken kaybettım ıdrar yolu enfeksıyonundan ve rahım agzı yetmezlıgınden hayırlısı ıkıncısıne

Seninkiyle hemen hemen aynidir ya.. Sen hesapladinmi kac haftalik oldugunu suanda? benim bebegim cumartesi gunu 6 haftalik oluyo insallah.. Iste pazartesi gunude ilk doktor randevum var. Insallah hersey yolundadir.. Umarim dileyen herkes tadar bu duyguyu.. Ben esimin ailesi yuzunden yasadigim problemlerden dolayi hamileligimi bile yasayamiyorum ama yinede cok guzel bi duygu Allah herkese nasip etsin
canım benimki 4 haftalık ama ben ikinci kontrolüme gidiyorum sen neden gitmedin şimdiye kadar ben meraktan çatırdardım:) valla canım eşinin ailesini hiç kafana takma hep uğraşırlar zaten üstelik şimdi gebesin kimsenin seni üzmesine izin verme eşinde verdirmesin....

Hamilemiyim

canım benimki 4 haftalık ama ben ikinci kontrolüme gidiyorum sen neden gitmedin şimdiye kadar ben meraktan çatırdardım:) valla canım eşinin ailesini hiç kafana takma hep uğraşırlar zaten üstelik şimdi gebesin kimsenin seni üzmesine izin verme eşinde verdirmesin....

canım ya allah sağ salim kucagına almanı nasip etsin belirtilerini yazarmısın ben bu ay martın 2 de adet oldum 2 gün sürdü adetim bittikten 15 gün sonra kahverengi lekelenmem oldu kasığımdada agrı var lekelenme hamilelik belirtisimi sence yardımcı olurmusun çok bebiş istiyorum her ay hayal kırıklığı oluyo ve çok ağlıyorum nolur yardımcı olun

hamilemiyim

bana yardımcı olurmusunuz lekelenme hamilelik belirtisi olabilirmi cv verin nolur 9 aydır her ay bebek hayaliyle bekliyorum

Merhaba Arkadaşlar.Ben de yeni katıldım aranıza.Kafam çok karışık sizlerle paylaşırsam rahatlayacağimı düşünüyorum.10 gündür kasıklarım ağrıyor.Ara ara batmalar oluyor.İştahım çok açıldı.Çok sık tuvalete gidiyorum.Göğüs uçlarım kabardı ve sızlıyor.Adetime 6 gün var hamilelik belirtileri yaşıyorum.Yalnı bunun yanında bi de cinsel isteksizlik varyeni evliyim.Eşimle 5 gündür ilişki yaşayamıyorum.Bu da bir belirti olabilir mi? Ayrıca hamileysem bunu adetten önce nasıl öğrenebilirim.Sonucu çok merak ediyorum..yardımınızı bekliyorum...

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar.Ben de yeni katıldım aranıza.Kafam çok karışık sizlerle paylaşırsam rahatlayacağimı düşünüyorum.10 gündür kasıklarım ağrıyor.Ara ara batmalar oluyor.İştahım çok açıldı.Çok sık tuvalete gidiyorum.Göğüs uçlarım kabardı ve sızlıyor.Adetime 6 gün var hamilelik belirtileri yaşıyorum.Yalnı bunun yanında bi de cinsel isteksizlik varyeni evliyim.Eşimle 5 gündür ilişki yaşayamıyorum.Bu da bir belirti olabilir mi? Ayrıca hamileysem bunu adetten önce nasıl öğrenebilirim.Sonucu çok merak ediyorum..yardımınızı bekliyorum...

merhaba feymuh.. bende benzer belirtiler yaşıyorum günüm geçti hala adet olmadım ve içimden bir his olmayacağımı söylüyor ;)) Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.
mesajında ilgimi çeken şu oldu dah önce kimseden okumadığım bişi.bende de çok isteksizlik war. normalde özelliklede adete yakın böyle olmazdı ama ;))
hayırlısı olsun canım.. bende yumurtlama günümden beridir öylebelirtiler yaşıyorumki geçen gün dayanamadım daha günüm gelmeden test yaptım şu fortelmidir nedir ondan negatif çıktı. bakalım olmazsam yine yapıcam. adet olacak gibi sancılarım war ama normalde adet olmadan sancım olmaz içimden bi his meleğin orda diyor ama çokta kendimi kaptırmak istemiyorum. sende takma kafana..
bu arada günün gelmeden yapabileceğin fortel diye bir test war beklenen adet gününden bir hafta öncesinde, şüpheli ilişkiden bir haftasonra bile sonuç verir mişşş.
25 tlye aldım ben yaptım negatif çıktı. sonra araştırdım forumlardan fortelde negatif çıktığı halde hamilee olduğunu öğrenen bir sürü kişinin yorumunu okudum.
bence en iyisi adet gününü beklemek ve birazda geçmesini.. biliyorum beklemekzor bende aynı durumdayım ama sabretmekten başka seçenek yok..

anam yaa benımde kasıklarım cok agrıyor sag bacagım kırpıklerım altlar bırbırıne gırmıs durumda burnum kasınıyor goguslerım acıo gergınlesıyor ve bulantılar.....hayırlısı

Geri