Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

sen-lin cin bu benim ilk hamileliğim 1,5 yıldır istiyorduk hayırlısı ve bu süre zarfında tedavi görüyorduk 3 aydır bırakmıştık tedaviyi ben dişlerimle ilgili sürekli doktora gidiyordum o arada bebek olayını kafamdan atmıştım bu zamanda olmuş kesinlikle kafanızdan bebek düşüncesini çıkartın oluruna bırakın rabbim nasip ettiyse zaten oluyor çok şükür hamilelik belirtileri adet belirtileriyle birebir ben hep psikolojik hamilelik geçiriyordum çünkü hamilelik belirtilerinin hepsini yaşıyordum ama ne zamanki kafamdan attım o zaman o belirtileri yaşamadım ve bugün test de çift çizgiyi gördüm eşim mutluluktan uçuyor Allah isteyen herkeze nasip etsin inşallah.....

mrb evcara öncelikle hayırlı olsun umarım allahım bizede nasip ederi benimde adetim gecikti 5 inde olmam lazımdı gerçi benim adetlerim düzensiz ama yaklaşık 10-15 gündür adet sancısı gibi ağrılar çekiyorum ama bi türlü olmuyo.adetten 7 gün sonra tahlil yaptım negatifti.pek te umutlanmak istemiyorum psikolojiktir falan diyorum ama.çocuk istiyorum çünkü artık.hamilelik belirtileri gibi belirtiler de var ama....

evcara çok tebrik ederim. Rabbim sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirip hayırlısıyla bebişini kucağına almanı nasip eder inşallah.. mesajlarını okudum.. bende 1.5 senenin ardından hamile olduğumu öğrenmiştim ve sana kesinlikle katılıyorum. kafadan tamamiyle çıkarmak gerekiyor. bende 1 sene boyu her ay acaba hamilemiyim dedim durdum. hatta eşim daha korunmayı bıraktıktan 2 3 ay sonra bizim çocuğumuzmu olmuyo demeye başlamıştı. 1 senenin sonunda doktora gittim bi takım hormon testlerinden sonra klomen verdi bana kullanıp kullanmamakta çok kararsız kaldım sonra hormonlarımı bozar diye kullanmadım ve kafamdan attım ne zaman hayırlıysa o zaman olur dedim ve birkaç ay içinde hamile kaldım ama kaybettim bebeği..
şimdi yine atmaya çalışıyorum ama atamıyorum kafamdan çok istiyorum gerçekten eşimde aynı şekilde. bu ay yine hamile olduğumu düşündüren belirtilerim war sanki umutlanmak istemiyorum ama elimdede değil daha adetime 4-5 gün var karnım bugün baya sancılanmaya başladı.. bakalım Rabbim hayırlısını versin.. Bu arada bişi sormak istiyorum yerleşme kanaması kesin oluyomu?

bu arada herkeze çok teşekkür ederim güzel dilekleri için rabbim bebek dileyen herkezin yüzünü güldürsün inşallah ..... sima herkez yerleşme kanaması yaşayacak diye bişey yok bende olmadı....

mrb evcara öncelikle hayırlı olsun umarım allahım bizede nasip ederi benimde adetim gecikti 5 inde olmam lazımdı gerçi benim adetlerim düzensiz ama yaklaşık 10-15 gündür adet sancısı gibi ağrılar çekiyorum ama bi türlü olmuyo.adetten 7 gün sonra tahlil yaptım negatifti.pek te umutlanmak istemiyorum psikolojiktir falan diyorum ama.çocuk istiyorum çünkü artık.hamilelik belirtileri gibi belirtiler de var ama....

canım test yapmalısın kasıklarına ani batmalar oluyormu en belirgin özelliği karına ve kasıklara batmalar .....

amin canım inşallah senin 5 haftalık değilmi kalp atışlarını duydunmu?

Seninkiyle hemen hemen aynidir ya.. Sen hesapladinmi kac haftalik oldugunu suanda? benim bebegim cumartesi gunu 6 haftalik oluyo insallah.. Iste pazartesi gunude ilk doktor randevum var. Insallah hersey yolundadir.. Umarim dileyen herkes tadar bu duyguyu.. Ben esimin ailesi yuzunden yasadigim problemlerden dolayi hamileligimi bile yasayamiyorum ama yinede cok guzel bi duygu Allah herkese nasip etsin

bende hamileyimmmmm

bu arada herkeze çok teşekkür ederim güzel dilekleri için rabbim bebek dileyen herkezin yüzünü güldürsün inşallah ..... sima herkez yerleşme kanaması yaşayacak diye bişey yok bende olmadı....

merhaba bende anlatmıştımya silik çıkan tes le ilgili kan testi yaptırdım hcg 254 çıktı
hamileyim.darısı tüm isteyenlerin başına.

Geri