Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

kevsercim hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hepimize hayırlı evlatlar versin inş. kızlar ben bişi sorucam miyom hakkında bilgisi olan varmı 4 cm miyomun ne gibi bir tehlikesi olur bebiş olmasını engellermi bilen arkadaşlar yazarlarsa çok sevinirim (bu miyom arkadaşımda ve bebişi olmuyo)

Merhaba, myom olan bir tanıdık vardı, ilaç tedavisi ile küçülttü, 7-8 ay bir zaman sonra hamile kaldı. ama myomun büyüklüğünü cinsini ve konumunu bilmiyorum. ama korkulacak bişey olmadığını biliyorum.

Tebrikler kardeşin için, darısı sana ve tüm isteyenlerın başına. Gercekten moral cok önemli ben hep beklerken reglimi, gelicekse demek zamanı değilmiş diye dusunuyordum.bence sakince bekleyin,1 gun gecıkme ile hemen stres yapmayın acaba ölemiyim deilmiyim .stres gelecek regliyi bile gecıktırıyor cunkü. hatta arkadsım nasıl 5 gun bekledın ben olsam 1 gun gecıkınce hemen test alırdım dedı.

çok doğru. bundan sonra adet tarihinde hiç hesaplama yapmayacağım. hatta takvime bile bakmayacağım. test yapmayacağım. bu arada çok şükür 2. smirim normal çıktı. 3 ayda bir yaptıracağım tedbir olarak.
bugün reglimin 3. günü. doktora gittim. 3-5 ay daha denemek ister misin, bu işi çabuklaştıralım mı dedi. ben tabiki çabuklaştıralım dedim. 5. günden itibaren klomen adlı bir ovülasyon oluşturucu kullanacağım. zaten ovülasyonum vardı ama bununla kesin ve net olarak yumurtlama zamanını bileceğim için inşallah bu sefer olur. ama stres yok...

slm herkese çok güzel bir yermiş burası çoktandır takip ediyodum ama yeni üye olabildim emeği geçen herkesin eline sağlık sevgilerimi sunuyorum...allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsinn.

dostlar bende sizlerle paylaşmak istedim,adetim 1 günüm 1 gün geçti,ama adetim çok düzenlidir.3-4 gündür adet belirtilerim vardı ama olmadım ayrıca ayaklarım üşüyo,gece çok üşüyorum,3-4 gündür belim çok ağrıyo,karnım şişti,göğüslerim şişti ağrıyo,sık idrara çıkıyorum bazen.sanki rahim açık gibi geliyo bana yani nasıl anlatsam sanki vajina ağzı açılmış veya büyüyo gibi geldi ama anlam veremedim.bulantı,baş ağrısı falan yok.sizce kalmış olabilirmiyim ne zaman test yaptırayım.hepinize teşekkürler.

iştahımda yok sabahtan hiçbirşey yemiyorum akşam yemeğini yiyorum o kadar bir kaç gündür.inşallah bebişim olur.allah herkese nasip etsin bu arada 1 yıl 3 aydır evliyim. 10 aydır korunmuyoz ama olmadı.burada 57 sayfanın hepisini okudum çok eğitici öğretici bir yer,çok sevdim.tekrar emeği geçen herkese sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarım.teşekkürler

kızlar az önce test yaptım ikinci çizgi biraz silik de olsa çıktı hemde hemen çıktı. çok mutluyum.ben birşeylerin farklı olduğunu hissettiğim için böyle umutlandım . rabbim yüzümü güldürdü inşallah hepinizin de yüzünü güldürür. hem de daha bugün adet günümdü bekleyemedim. belirtileri gün gün günlüğüme yazıyordum özetleyip buraya da yazıcam. inanamıyorum ben de hamileyim.

Anya ve Kevser tebrik ederim, sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım.

Mayıs hamişleri:) ANYA, KEVSER, CİNDERELLA... Haziranda da isteyen herkese nasip olur işallah.

iştahımda yok sabahtan hiçbirşey yemiyorum akşam yemeğini yiyorum o kadar bir kaç gündür.inşallah bebişim olur.allah herkese nasip etsin bu arada 1 yıl 3 aydır evliyim. 10 aydır korunmuyoz ama olmadı.burada 57 sayfanın hepisini okudum çok eğitici öğretici bir yer,çok sevdim.tekrar emeği geçen herkese sonsuz saygı ve sevgilerimi sunarım.teşekkürler
hayatım hemen test yapabilirsin ama testi yapmadan önce idrarını 4-5 saat beklet. ben adet olmam gereken gün yaptım.

Geri