Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

:hey:merhaba kızlar az önce test yaptımmmm ve pozitif çıktı hamileyim çok şükür. size tavsiyem kafanıza takmayın işte o zaman kendiliğinden oluyo tabiiciddi bi sorun yoksa.bende çok takıyodum geçen ay herşeyi oluruna bırakmaya çalıştım düşünmemeye çalıştım ve allahın izniyle muradıma erdim. allahım dileyen herkese versin . benim fazla belirtim yok sadece göğüslerim hassas ve uyku bastırıyo öğleden sonra.bi de akıntım olmazdı o başladı yavaş yavaş işte böyle.

canım adına çok sevindim hayırlı olsun allahım kucağına almayı nasip etsin:) darısı bizlere...

:hey:merhaba kızlar az önce test yaptımmmm ve pozitif çıktı hamileyim çok şükür. size tavsiyem kafanıza takmayın işte o zaman kendiliğinden oluyo tabiiciddi bi sorun yoksa.bende çok takıyodum geçen ay herşeyi oluruna bırakmaya çalıştım düşünmemeye çalıştım ve allahın izniyle muradıma erdim. allahım dileyen herkese versin . benim fazla belirtim yok sadece göğüslerim hassas ve uyku bastırıyo öğleden sonra.bi de akıntım olmazdı o başladı yavaş yavaş işte böyle.

Sude merhaba,

çok sevindim..heyecanını anlayabiliyorum bende çok kısa süre önce öğrendim hamile olduğumu.Allah inşallah hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

uzun zamandır takip edemiyorum siteyi yeni haber alan tüm anne adaylarınıda tebrik ediyorum...

Bekleyen herkesede en kısa zamanda güzel haberler almayı diliyorum.dualarım sizlerle...

sevgiler...

Hamilemiyim

Bebiş isteyen herkezı tebrik ediyorum darısı başımıza belirtilerinizi yazarmısınız testı ne zaman yaptıgında kesın sonuc verıyo anne adayları yardımcı olurmusunuz benim 3 gun kaldı adetime bekliyorum ins bebis vardır

Bebiş isteyen herkezı tebrik ediyorum darısı başımıza belirtilerinizi yazarmısınız testı ne zaman yaptıgında kesın sonuc verıyo anne adayları yardımcı olurmusunuz benim 3 gun kaldı adetime bekliyorum ins bebis vardır

canım ben kan testi yaptırdıgımda adetime iki gün vardı ve sonucu aldım belirtilerime gelince gögüs ucunda çok şişlik ve agrı kasıklarımda agrı vardı

Hamilemiyim

Tsk ederim canım benimde kasıgımda cok agrım var goguslerimın uclarıda cok acıyo ama kan testi yaptıramam bulundugun yerdekı hastanede kan testi yapmıyolar beklemem gerekiyo allah bebisinı hayırlısıyla kucagına almanı nasip etsın darısı tum ısteyenlerın basına

arkadaslar sonunda bende hamileyim artık 3 oldu ögreneli cok mutlum allahım tamamına erdirsin gercekten kafanıa takmayın asla rahat olun allahım isteyen herkese gönlünce versin...

tebrik ederim sude ve beyzagülü darısı başımıza artık ben 2,5 yıldır evliyim 1 yıldır korunmuyoruz 6 aydır tedavi görüyorum hiç bir sorunumuz yok eşimle her ay hamilelik belirtilerini en ince ayrıntısına kadar yaşıyorum ama sonuç fos çıkıyor adet oluyorum doktor en sonunda aşılama yapalım dedi ama en az 5 kilo vermelisin dedi ama ben 1 kilo veremedim bu yüzden 2 aydır aşılamayı erteliyorum bu durum beni çok rahatsız ediyor bide çok stresli bir insanım her şeyi kafama takıyorum belkide hiç bir sorun olmadığı halde o yüzden hamile kalamıyorum bu konuda yardımlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum melekler .....

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar allahım dileyen herkese nasip etsin ben bu duyguyu ikinci kez yaşıyorum ilki kadar heyacanlı ve mutluyum.. hayırlısıyla allah kucağıma almayı nasip eder bana ve hepinize

tebrik ederim sude ve beyzagülü darısı başımıza artık ben 2,5 yıldır evliyim 1 yıldır korunmuyoruz 6 aydır tedavi görüyorum hiç bir sorunumuz yok eşimle her ay hamilelik belirtilerini en ince ayrıntısına kadar yaşıyorum ama sonuç fos çıkıyor adet oluyorum doktor en sonunda aşılama yapalım dedi ama en az 5 kilo vermelisin dedi ama ben 1 kilo veremedim bu yüzden 2 aydır aşılamayı erteliyorum bu durum beni çok rahatsız ediyor bide çok stresli bir insanım her şeyi kafama takıyorum belkide hiç bir sorun olmadığı halde o yüzden hamile kalamıyorum bu konuda yardımlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum melekler .....

canım inan en önemlisi kafaya takmamak zaten. bende kısa bi sürede olsa sana bakarak 2 ay aklımdan çıkmadı bi problem olmadığını bildiğim halde kafama taktım ama son 1 aydır daha rahattım ve oldu.inş. kısa sürede allah sana da nasip eder kendini şartlama rahat ol ciddi bi sorunun yok nede olsa.

Geri