Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

az önce test yaptım ve nihayet çift çizgiyi gördümmmm:)) yarın kan testi için doktora gideceğim. cok mutluyum, allahm kşmseyi bu duygudan mahrum etmesinnnnn aminnnnnnn

Hamilemiyim

az önce test yaptım ve nihayet çift çizgiyi gördümmmm:)) yarın kan testi için doktora gideceğim. cok mutluyum, allahm kşmseyi bu duygudan mahrum etmesinnnnn aminnnnnnn

tebrik ederim canım darısı tum bebiş isteyenlerin basına allah hayırlısıyla bebisini kucagına almanı nasip etsin bende bekliyorum adet gunum yarın ıns olmam bebiş vardır sen kac gun gecınce test yaptın belirtilerini soylermısin benim sol kasıgım agrıyo bırazda sislik var seninde varmı bide gogus uclarım acıyo yardımcı olurmusun

Sevgili melekler,ben de ne mide bulantısı oldu ne de kokulardan rahatsız oldum.Göğüslerim çok ağrıyodu sanki çürük gibi.Elimi değdiremiyodum.İştahım çok açılmıştı.Hatta bir gün karnıbahar pişiriyodum o kadar canım istedi ki tencereden çıkarıp yarı çiğ halde doyasıya yemiştim.İdrarımın kokusu değişti.Ben oradan da şüphelendim.Normalden farklı tuhaf bir kokusu vardı.Onun dışında kasıklarımda iğneleme tarzı batmalar olmuştu ama bu regl öncesinde de olabiliyo o yüzden kesin hamilellik belirtisi olarak görmüyorum.Ama reglim gecikip hamile olduğumu öğrendikten sonra iştahım kapandı,yemek yiyemez oldum.Lokmalar boğazımda düğümlenip kalıyodu.Kurban bayramında öğrenmiştim hamile olduğumu hem de bayram sabahı.Çiğ ete dokunamadım.Pişen et kokusu içimi kaldırdı.Göğüslerim büyümeye ve uçlarının rengi değişmeye başladı.Çok şükür çok rahat bir hamilelik geçiriyorum.Darısı tüm isteyenlerin başına.Ayrıca bu belirtiler herkese göre çok fazla değişiklik gösteriyo.Ama tavsiyem şu ki bebek için denemelere başlayan arkadaşlar,regl olana kadar ilaç kullanmamaya çalışın.Hareketlerinize dikkat edin.Hepinizi öpüyorum.

canım adına çok sevindim inş kan testinden de güzel haberler alırsın Allahım kucağına almayı da nasip etsin:) darısı bizlere...

Sevgili melekler,ben de ne mide bulantısı oldu ne de kokulardan rahatsız oldum.Göğüslerim çok ağrıyodu sanki çürük gibi.Elimi değdiremiyodum.İştahım çok açılmıştı.Hatta bir gün karnıbahar pişiriyodum o kadar canım istedi ki tencereden çıkarıp yarı çiğ halde doyasıya yemiştim.İdrarımın kokusu değişti.Ben oradan da şüphelendim.Normalden farklı tuhaf bir kokusu vardı.Onun dışında kasıklarımda iğneleme tarzı batmalar olmuştu ama bu regl öncesinde de olabiliyo o yüzden kesin hamilellik belirtisi olarak görmüyorum.Ama reglim gecikip hamile olduğumu öğrendikten sonra iştahım kapandı,yemek yiyemez oldum.Lokmalar boğazımda düğümlenip kalıyodu.Kurban bayramında öğrenmiştim hamile olduğumu hem de bayram sabahı.Çiğ ete dokunamadım.Pişen et kokusu içimi kaldırdı.Göğüslerim büyümeye ve uçlarının rengi değişmeye başladı.Çok şükür çok rahat bir hamilelik geçiriyorum.Darısı tüm isteyenlerin başına.Ayrıca bu belirtiler herkese göre çok fazla değişiklik gösteriyo.Ama tavsiyem şu ki bebek için denemelere başlayan arkadaşlar,regl olana kadar ilaç kullanmamaya çalışın.Hareketlerinize dikkat edin.Hepinizi öpüyorum.

canım tavsiyeler için tşk, ne kadar kaldı doğumuna? Allah bebeğinin yüzünü görüp kucağına almayı nasip etsin..

sagol cnm cok erken tedavi olmya baslamıssın bende 9 aydır korunmuyodum allahım inanamadım iki cizgi görünce gidip hmen kan testi yaptırdım pozitif cıktı..

sagol cnm cok erken tedavi olmya baslamıssın bende 9 aydır korunmuyodum allahım inanamadım iki cizgi görünce gidip hmen kan testi yaptırdım pozitif cıktı..

canım bana dediysen ben tedavi görmüyorum ki ??? 5 yaşında oğlum var, 2 aydır kardeş denemeleri yapıyoruz, bu ay kıyısından geçti ama tutmadı, inş önümüzdeki ay. Ayy ne güzel yaa Allah bana da o duyguyu 2. kez yaşatsın, hiç bebeği olmayanlar da biran önce hamiş kalırlar inş...

ben geçen ay yine hamileyim ümidiyle 6 günlük bir adet gecikmesinden sonra doktora gittim ancak idrar yolu enfeksiyonu cıktı, ilaç kullanmaya baslayınca hemen regly oldum.bu ay yine benzer sancı yaşadım.doktora gitmedm ama ilaç kullanmaya da korktum.düşük bi ihtimaldi bu ay hamile kalmam :) adetimin gecikmesinin 2. akşamı kasıklarımda bir sancı başladı, önce iğne batması gibiydi sonra arttı.ilaç almadan bi gebelik testi yapayım ne olur ne olmaz dedm. ama negatif cıkacagına okadar şartlandırmısım ki kendimi iki çizgiyi gördüm hayal görüyorum sandım:) baktım ki çizgi gittikçe koyulasıyor havalara uçtum (allahım herkese yaşatsın bu duyguyu).. o gece sancım daha da arttı, ve gögüslerim yerinde kopacak gibi agırdı, sancıdan uyuyamadım.. insan acıdan haz alır mı? ben o gece o acı için şükürler ettim..ertesi gün doktora gittik ve 2,5 haftalık cok taze bir gebeliğim oldugunu öğrendik..biraz sancılı geciyor ama olsun, onu kucagma alacagım günü sabırsızlıkla bekliyorum.(bu arada acaip sulugöz oldum, herseye ağlamak geliyor içimden) Rabbim seninde gönlüne göre versin inşallah!!

7.6 mm lik bir dogum kesesi ile 2,5 haftalık hamileyim. :) rabbimin bu mucizesini herkes yaşar inşallah..teşekkür ederim.darısı sana ve tüm dileyenlere..

Geri