Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

arkadaslar ben dun test yaptim pozitif cikti hic inanamadim ayni testten bi tane daha aldim bide degisik bi marka test aldim onlarida yaptim onlarda pozitif cikti.. anliycaniz galiba hamileyim ama bende hic bi belirti yok.. yani dune kadar bisiler vardi ama artik onlarda yok.. bilmiyorum doktora gitcem ama bi turlu zamanim olmadi hic inanamiyorum.. insallah dogrudur..
tebrik ederim canım adetın kac gun gecmişti once belirtılerın neydıdı benımde adetım4 gun var midem bulanıyor kokulardan rahatsız oluyorum

tebrik ederim canım adetın kac gun gecmişti once belirtılerın neydıdı benımde adetım4 gun var midem bulanıyor kokulardan rahatsız oluyorum

Mrb cnm insallah sende hamilesindir.. bendeki belirtiler: adet olucagim tarihe yaklasik iki hafta varken goguslerim agrimaya baslamisti. normalde de cok su icerim ama bu aralar dahada cok iciyodum ve cok SIK tuvalete gitmeye basladm uyurken bile kac kere kalkip tuvalete gidioyrum ve su iciyorum.. Bide kasiklarim agriyodu ara ara ve son bikac gundur geceleri cok asiri usuyodum.. ama ben bunlarin hepsini psikolojik saniyodum.. eger bende olduysa herkes hamile olur heralde.. bu ikinci denememizdi.. Ben hala inanamiyorum:)

Umarim Allah hepimizin gonlune gore verir

Merhaba canım, tebrik ederim seni. Ne zamandır deniyorsunuz? Neler yapıyordunuz?
Mrb cnm insallah sende hamilesindir.. bendeki belirtiler: adet olucagim tarihe yaklasik iki hafta varken goguslerim agrimaya baslamisti. normalde de cok su icerim ama bu aralar dahada cok iciyodum ve cok SIK tuvalete gitmeye basladm uyurken bile kac kere kalkip tuvalete gidioyrum ve su iciyorum.. Bide kasiklarim agriyodu ara ara ve son bikac gundur geceleri cok asiri usuyodum.. ama ben bunlarin hepsini psikolojik saniyodum.. eger bende olduysa herkes hamile olur heralde.. bu ikinci denememizdi.. Ben hala inanamiyorum:)

Umarim Allah hepimizin gonlune gore verir

Merhaba canım, tebrik ederim seni. Ne zamandır deniyorsunuz? Neler yapıyordunuz?

tsk ederim cnm darisi basiniza.. Cok olmadi deniyeli ama ben sabirsizliktan catliodum ne zaman olucak ne zaman olucak diye.. 2 aydir deniyoduk. Oyle belli hicbisey yapmadik aslinda.. Sadece duzenli olarak yapiyoduk(oyle yumurtlama gununu filan hesaplamadim cunku duzensiz adet oluyorum ben dogru gunu tutturamam diye).. bide ayagimi havaya kaldiriyodum 20dk filan.. bukadar.. Umarim sizinde olur

çok sevindim, allah tamamını erdirsin. Vallah o sırt üstü yatma ayakları felan yaklaşık 1.5 yıldır kaldırıyorum.:) Ama nereye kadar canım, insanı bezdiriyor bir de çalışan insanız insanı yıpratıyor harbiden. Hayırlısı olsun bakalım.

Yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

gebelik testi alıp az önce yaptırdım.ama tek çizgi çıktı.1 saat sonra teste bakayım dedim çok dikkatle bakılıncı ikinci çizgide çok ama çok hafif görünüyor.ya ben şüphede kaldım.yardımcı olurmusunuz.İLK HAMİLELİĞİMDE OLMAMIŞTI YADA BEN ANLAMAMIŞTIM.

Son düzenleme:
nedense aynı şeyi bende yaşadım ama sonra adet gördüm. Bende de belirli bir süre sonra kullandığım testi çöpten çıkarıp bir bakayım dedim, baktım ki ikinci çizgi silik çıkmıştı. Ancak aynı gün adet gördüm artık üstüne mi gördüm henüz bilmiş değilim.

merhabalar bende 5 senedir evliyim 2 tane düşük yaptım kanımda pıhtılaşma varmış şimdi tekrar deniyoruz inş olur haftaya test yapcam ama bende hiç belirti yok

selam kızlar bende sol tarafta kasımda batma ağrı var bacama vuruyor ağrı arada midem bulanıyor gunume az kaldı ola bılrmı adetten once kasıkta ağrı batma

tsk ederim cnm darisi basiniza.. Cok olmadi deniyeli ama ben sabirsizliktan catliodum ne zaman olucak ne zaman olucak diye.. 2 aydir deniyoduk. Oyle belli hicbisey yapmadik aslinda.. Sadece duzenli olarak yapiyoduk(oyle yumurtlama gununu filan hesaplamadim cunku duzensiz adet oluyorum ben dogru gunu tutturamam diye).. bide ayagimi havaya kaldiriyodum 20dk filan.. bukadar.. Umarim sizinde olur
canım çok tebrik ederim senin adına çok sevindim darısı benim başıma 4 gün gecikti benim test negatif ama gecikme stresten sanırım çok stresli günler geçirmekteyim cadaloz kayınvalidemin yüzünden ......

Geri