Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

merhabalar

merhaba herkese bir çok yorumu okudum aslında ama herhalde bende birilerinin " hamilesindir hayırlı olsun " ya da " yok güzelim psikolojiktir" diye cevaplamasını bekliyorum.yaklaşık 6 aydır bebek için uğraşıyorum. çok hayalkırıklıkları yaşadım iki kutu folikasit bitirdim.bu ay adetim 3 gün gecikti (adetım cok düzenlidir 25 günü asla şaşmaz).adet öncesi belirtilerin hepsini yasadım ama bir türlü adet olamadım hadi dedim gebelik testi yapayım bir umut! negatif cıktı :( ama ben hala adet olamıyorum hıc lekelenme falan da yok .sabahları migdemde yanma ve bulantı var. kasıklarda batma yasıyorum akıntım adet oncesınden bu yana fazlaca ..ha bırde cok ilgiç son 3gündür duvarları yalamak ıstıyorum demır eklıklıği vardır dıyorum gebelıkle alakası yoktur herhalde:) bılıyorum kan testı lazım kesin sonuc ama korkuyoru hayalkırıklıgından ben en ıyısı bır kac gun daha bekleyıyım...Allah herkese hayırlısını versın güzel meleklerrr sevgiyle kalın

[h=2][/h]
ya kızlar bişi sorucam size daha gebelik süphesi olanlar hiç ayak uyuşması yasayan oldumu!!!! bebek sag ayagım ara ara uyuşuyor aarada kramp grıyor falan diğer seyler belki pskilojik dedım ama bunlar pek olmazdı adetıme 10 gun varr pek ümit yok gerçi amaa süphelendımmm....​

Arkadaşlar aynı sorun bende de var :( 5 aydır bebek için uğraşıyorum. folik asit içtim. yarıda kesdim...psikolojik :(..bu ay adetim 1 gün gecikti....ama bende polikistik over olduğu için bazı aylar 10 gün gecikyor. bu ay, inanılmaz baş ağrısı; mide yanması ve ağrısı, gaz ve aşırı susama yaşıyorum. aksine uykum öyle çok gelmiyor, bazı gecelerde midem bulanıyor sanki....

off artık beklemeekden beni çok yoruyor? acaba bu ay olacak mı?

merhabalar kızlar.kan tahlili yaptırdım beta hcg 2.00 çıktı..doktor şuan hamilelik yok ama yinede adet günümü beklememi istedi.çünkü malum ilişki 17 kasımda olmuştu.geç döllenme olabilir dedi. benim adetim 28 kasımda..ama şu an feci şekilde belim,bacaklarım ve kasıklarım ağrıyor..ve bugün çok defa mide bulantılarım oldu.kusma yok.sadece afedersiniz kuru bir öğürtü:(sizce ben hamilemiyim..

umarım hamilesindir canım. ama bu zamanlarda kesinlikle sabırlı olman gerekiyor. bende aşırı şekilde kasıklarımda ve belimde ağrı olmuştu. artık iltihap kaptığımı felan düşünüyordum. ve bir anda iştahım artmıştı(tabi sonradan azaldı) ve çok susuyordum.yemek öncesi ve yemekten sonra hafiften bir bulantı oluyordu..sonra çokmu yedim acaba diye kendimden tedirgin olmaya başlamıştım...
kan testi yaptırdım günümü 5 gün geçmişti pozitif çıktı. yine de emin olmak için kan testi yaptırdım. hamileymişim....şu an 18 haftalık hamileyim...
umarım sende bu mutluluğu tadarsın cnm...

arkadaşlar herkese slm uzun zamandır paylaşımlarınızı okuyorum ama ilk defa yazıyorum 6 aylık evliyim 5 ay korunduk bu ay çocuk istediğimize karar verdik ve korunmuyoruz kasımın 9unda adet olmuştum 34 günde bir regl oluyorum yani yumurtlama günüm kasımın 28iydi 25inden itibaren korunmadan ilişkiye girdik hamile kalmış olabilirmiyim diye çok merak ediyorum göğüslerimde ağrı var dokununca çok ağrıyo ayrıca mavi damarlar çıktı belimde eğilince yada çok uzun süre oturunca ağrı oluyo adet olacakmışım gibi aşırı şekilde karnım şiş gaz problemim var ve karnım ağrıyo dün uzanırken sanki bıçak saplanıyomuş gibi sancılar girdi hamile olupta böyle belirtiler yaşayan varmı yardımcı olursanız çok mutlu olcam

merhaba kızlar malesef hamile değilmişim :(dun adeditin 3.günü doktora gittim yumurtalar için serophene verdi rahim filmi cekilecek birde eşimde test olacak.Allah herkesın yardımcısı olsun bu işler cok zor zaman gecmek bılmıyor her ayı hamıle kalırmıyım acaba dıye sabırsızlıkla beklıyorum.

Bende uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum heyecanları ve üzüntüleri paylaşıyorum 10 aydır bu sürecin içindeyim ikinci bebeği istiyoruz fakat olmuyor ilk 6 ay hsg sonrasında klomen+ ovitrellerle yumurta takibi ile uğraştık olmadı 3 ay kendi haline bıraktık yine olmadı tabiki psikoloji mahvediyor insanı.. en sonunda ekim ayında aşılama veya tüp bebek yaptırmak için Konya Eurofertilde Dr.Ali Sami Gürbüz beye (harika bir doktor ve ekip) gittik...bulunduğunuz şehir küçükse imkanlar kısıtlıysa inanın büyük şehire gidin ...gelişmiş ultrason cihazlarıyla yaptığı ilk muayenemde rahimde polip olduğundan şüphelendi birkaç gün sonra kesinleşti ve operatif histeroskopi yöntemi ile ameliyat oldum...doktorum bu ay tekrar hsg istedi şükürler olsun tüpler açıkmış 3 ay bekleme süreci verdi bakalım hayırlısı...

slm kızlar bende yeni katıldım her gün sizleri takip ediyorum burdan..bende sizler gibi bebek sahibi olmak istiyorum ben 2.5 yıllık evlıyım ve henüz bebeğim olmadı cok tedavi gördüm doktorlara gittim evde kendı imkanlarımla bişiler yapmaya calıstım bitkısel.yinede olmadı:(Adetlerımde de bir kaç aydır değişiklık olmaya basladı adet oluyorum bitıyor bir hafta sonra tekrar adet kanaması gibi kanamam oluor 6 gün sürüyordu. önceden böle olmazdı..ama bu ay adetim gecikti 4 gün heveslenmek istemiyorum her ay hüsran oluyor benım için.kasıklarımda batmalar oluyor yüzümde yanma oluyor ateş basıyor ara ara..midem bulanıyor.belimde agrıyor..sonra bi kaç zamandır cok rüya görüyorum etkilenıyorum umutlanıyorum.bilmıyorum ben ne yapacagım.sizce şuan hamıle olabilirmiyim ben.?test yapsam artık sıkıldım o tek çizgiyi görmekten korkuyorum..Allahım sen bize yardım et hayırlısını ver.bebek isteyen herkese o güzel duyu nasip et en kısa zamanda...amin.

arkadaşlar meraba bende aranıza yeni katıldım. ben 6 aylık evliyim.2 ay önce düşüğüm oldu.ozaman hamileyim diye hissetmiştim. karnımda şişme ve göğsümde değişiklik vardı. en belirgin olarak bunları hatrlıyrm.ve benm adetm hiç günü geçmezdi hep gününden önce olurdu. bende günümde idrar testi yapmştm ve pozitif çıkmştı. şimdi ise sadece karnımda şişlik var göğsümde sertleşme fln yok ve adetme 10 gün var. inş hamileymdr bu ay çok istiyorum. kasıklarımda hafif batmalar oluyo. ve dişlerimi fırçalarken kanıyo hiç kanamazdı daha önceden. mide bulantım fln yok öncekndede olmamştı. kalçamın üst kısmnda hafif ağrılar oluyo bazn adetmişim gibi. böle yani sizinle paylaşmak istedim. burda hamile olduğunu öğrenenleri okudum ve çok sevndm bende böle haber vermek istiyrm bu ay. bakalm 10 gün var.hamile olanlara sorum ilk gbelikteki gibimi gebelik belirtileri oluyr yoksa diğer gebeliklerde değişiklik oluyrmu benm olduğum gibi cvp verirsenz çok sevnrm. hepimizi çok öptm tanımıyrm ama hepimzn istediği aynı dualrım sizinle canlarım...

bide akıntım var görmüyrm ama hissediyrm bişey akıyomş gibi geliyo acaba hamilemym cvp verirsenz mutlu olurum..

Geri