Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

merhabalar semiha öncelikle allahım kazasız kavuştursun bebeğine. kolay doğum olur inş.bende 4 aylık evliyim 2 ay korundum hapla.2 aydırda korunmuyoruz önceki ay hüsrandı haplarında etkisi var bilyorum.bu ayda umudum yok ama dua ediyorum hep.allahım kızına uzun ömür nasip etsin.sana yardımcı olmak adına ben kızımın adına eylül koyacağım allah nasip ederde olursa güzel isim. ırmak,ada,yaprak,çağla,berra,devrim güzel isimler değerlendirirsin belki....:)

slm arkadaşlar, ben geçen ay 14 kasımda regl olmuştum , bu ayda 11 aralıkta regl olmam gerekirken 13 aralıkta açık pembe ancak peçeteyle alınacak şekilde kanamam oldu, bugünde açık kırmızı pembeye yakın az miktarda kanamam var , çok şiddetli kasık ağrım var, gögüslerdede şişkinlik , hamile miyim ? test yaptırmaya korkuyorum :( ne yapmalıyım ??

slm arkadaşlar, ben geçen ay 14 kasımda regl olmuştum , bu ayda 11 aralıkta regl olmam gerekirken 13 aralıkta açık pembe ancak peçeteyle alınacak şekilde kanamam oldu, bugünde açık kırmızı pembeye yakın az miktarda kanamam var , çok şiddetli kasık ağrım var, gögüslerdede şişkinlik , hamile miyim ? test yaptırmaya korkuyorum :( ne yapmalıyım ??

dönemsel adet gecikmesi olabilir ama adetin 3 gün geçmiş kantestinde doğru neyse çıkacaktır bence test yaptır....

arkadaslar benimde ilk defa dort gun adetim gecikdi sonra geldi iki gun surdu ucuncu gun durdu bazi belirtiler var ama psikolojk de olabilir acaba hamilemym bu durumu yasayn varmi

merhaba arkadaşlar benim adetim 26 günlük periyotlarla oluyordu gecen ay 4 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ayın 10-14-16sında ilişkiye girdik şimdi ayın 26sını yoksa 30unumu beklemeliyim

İyi günler ben nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ilk ay adetim normal miktarda nirmal renkteydi ve hiç bir kasık agrısı yoktu ama ilişkiden 40 gün sonra gogusumden süt gelince olabilirmi diye doktora gittim 1.3 cıktı kan testi ben yinede kendimi hamile hissettim cunku kasıklarım agrımaya basladı ve adetlerim azalmaya ve acık renkli olmaya basladı ıkı aydır hep boyle ama hep de 4 gun veya fazla sürüyo sizce hamilelik olabilrimi ıkı hafta once kist için ultrasona girdim eger 12 haftalık var ise ultrasonda gorunmmezmiydi yardım edin ltfn allah isteyene versin yarabbim sen buyuksun:(

İyi günler ben nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ilk ay adetim normal miktarda nirmal renkteydi ve hiç bir kasık agrısı yoktu ama ilişkiden 40 gün sonra gogusumden süt gelince olabilirmi diye doktora gittim 1.3 cıktı kan testi ben yinede kendimi hamile hissettim cunku kasıklarım agrımaya basladı ve adetlerim azalmaya ve acık renkli olmaya basladı ıkı aydır hep boyle ama hep de 4 gun veya fazla sürüyo sizce hamilelik olabilrimi ıkı hafta once kist için ultrasona girdim eger 12 haftalık var ise ultrasonda gorunmmezmiydi yardım edin ltfn allah isteyene versin yarabbim sen buyuksun:(

Merhaba,
Benim adetime 5-6 gun var.
Pembe birkac damla kan geldi.
Regl diye korktum ama olmadim.
Yerlesme kanamasi ise yatakta dinlenmemmi lazim?
Hamilelik varsa eger yataga hangi sekilde yatmaliyim?

mrb arkadaşlar.. 23 yaşındayım.. 1 buçuk senelik evliyim..son adet günüm 4 aralık.. 2 aydır çalışmalarımız var.. fakat geçen ay olmadı çok üstüne durmadık.. ama bu ay baya isteyerek oldu.. göğüslerim ağrıyo,şişmiş gibiler geçen akşam alışveriş yaparken bayılıcak gibi oldum ve son 2-3 gündür turşu cnm çekiyo.. mide bulantısını geçiyorum o normaldede oluyo bende.. :) sırtımda 3 gündür ağrı var..ve sivilce de çıkardım 2 -3 tane.. hamile kalınıncada bu sivilceler fln oluyor mu?? ve en önemlisi hamile miyim acaba? test alsam çıkar mı?

Geri