Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Merhaba kızlar nasılsıniz bi süredir giremiyorum unuttunuz beni çok zor günler geçirdim ama şimdi çok şükür iyiyim bugün gittik kontrole bebeğim hareket ediyor gördüm ve cok mutlu oldum rabbim kısa zaman da size de yaşatır bu duyguyu inşallah

Merhaba kızlar nasılsıniz bi süredir giremiyorum unuttunuz beni çok zor günler geçirdim ama şimdi çok şükür iyiyim bugün gittik kontrole bebeğim hareket ediyor gördüm ve cok mutlu oldum rabbim kısa zaman da size de yaşatır bu duyguyu inşallah
Canim benim hiç unuturmuyuz seni ! Burdaki hiç kimseyi sahsen unutmuyorum. Ama siz girdikce yazisabiliriz ancak. Cogu zaman giriyorum ama kimse olmayinca geri cikiyorum yazmadan. Senin için çok sevindim canim. Bizim için dua et Olurmu, üçüncü asilamami oldum, bekliyorum bende.

Nekadarlik oldun hayatim? Geçmiş olsun kanama devammi etti canim

Canim benim hiç unuturmuyuz seni ! Burdaki hiç kimseyi sahsen unutmuyorum. Ama siz girdikce yazisabiliriz ancak. Cogu zaman giriyorum ama kimse olmayinca geri cikiyorum yazmadan. Senin için çok sevindim canim. Bizim için dua et Olurmu, üçüncü asilamami oldum, bekliyorum bende.
Canım dua ediyorum sizin için sürekli sizde bana edin bugün hafif kasik agrim var ve aşırı sırtim ağrıyo kusma kesilmişti amA bugün yine başladı ve çok kötüyüm çok korkuyorum ya sürekli rahatsızim

Evt cnm kismet nasip cok.dikkatli ol bn 2 ay boyunca yattim ablam bana bakiyodu yinede gitti kısmet cnm icine.kötü seyler alma
Kiz ben ole aman bunu yapmim aman sunu yapmim dikkat etmiyom.. esirgenen goze cop dusermis o hesap fazla dikkat etmiyom.. tabiki ediyorum ama oyle ahim sahim degil.. evi supuruyom siliyom agzimi baglayip camasursuyu temizligi yapiyom:)
Su kovasini alip yukari kata cikiyom supurgeyi yukari kata cikariyom:D tabi hepsini esim yokken yapiyom.. bi merdiveni supurmuyom duserim diye.. bide yuksege cikmiyom uzanmiyom.. ole iste.. Allahim korusun kendimi saglama alarak yapiyom isleri napim..
Ama yediklerimd dikkat ediyom bebege yaricak besinler yemege calisiyom..
Sende hamile olursan tabiki dikkat et ama oyle cok esirgeme.. Allaha emanet et..

Geri