gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

eşim boşanmak istemiyor,dava nasıl ilerler ?

Konu, 'Adalet Sarayı' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Eşlerden biri boşanmak istemiyorsa dava nasıl ilerler,kocam boşanmak istemiyor davamın akibeti ne olacak,karım boşanmayı red ediyor hakim bizi boşarmı,eşim boşanmayı red ediyor davam ne olacak images (1).jpg
    Eşlerden birinin boşanmak istememesinin sebebi, gerekli maddi gücü olmaması, karşı tarafa bedel ödetmek istemesi, alacaklarını alma yolunda bunu bir araç olarak görüp davayı uzatmak istemesi olabilir.

Hakim, dosyanın tamamlanmasıyla zaten kararını verecektir. Tarafların uzatmasına bağlı değildir karar. Ancak istemeyen eş, gerekli belgeyi vermeyerek bir veya iki celse uzatabilir davayı.

Tarafların aile nüfus tablosu, şahit beyanları, gerekli evraklar gelip dosya tamamlandığında, hakim için aydınlatılması gereken herhangi bir konu kalmadığında hakim kararını verir; ya davayı kabul eder ya da reddeder.

eşim boşanmak istemiyor,dava nasıl ilerler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diş çürüğü nasıl ilerler?

Diş çürüğü nasıl ilerler?

Diş çürüğü nasıl ilerler? Çürük, daima dişin yüzeyinden başlar ve ilerleyerek dentin tabakasına erişir. Dentin, mineden daha fazla organik madde içerir. Bu nedenle çürük bu tabakada daha çabuk yayılarak dentini bir burgu gibi deler; fakat, çürüğün ilerleme hızı, kişiden kişiye ve dişten dişe çok değişir. Unutulmaması gereken bir husus da, dentinin...
  2. Boşanmak istemiyorsanız  eşinizle mutlaka sarılıp,kucaklaşın

Boşanmak istemiyorsanız eşinizle mutlaka sarılıp,kucaklaşın

boşanmak isteyen erkek hamileyken boşanmak hamilelikte boşanma hamileyken boşanma sarılmak Melek arkadaşlarım duydunuzmu uzun süren ilişkilerin formülü meğerse sarılmakmış evettt doğru duydunuz sadece birbirinize sarılmak ,kucaklaşmakmış sizde 5 dakika olsada bulaşığı,çamaşırı bir kenara bırakın eşinize sarılın... :loco: :D İtalyan Pisa Üniversitesi'nin araştırması: Aşk ve tutku iki senede...
  3. Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

Acun Ilıcalı Eşinden Boşanmak İstemiyor

acun ılıcalı acun ılıcalı boşandı ilicali bosandi hande subaşı boşandı Hande Subaşı ile aşk yaşayan ve 7 yıllık eşi Zeynep hanımla boşanmaya kadar giden Acun Ilıcalı Zeynep Ilıcalı evliliğinden sizlere müjdeli haberler vermek istiyorum.Yakın çevrelerinin söylediklerine göre Acun ve eşi barışma yollarına girmiş ve Acun da bu işe ılımlı yaklaşıyormuş.Haberle ilgili detay bilgilere geçiyorum....
  4. Mustafa Erdoğan boşanmak istemiyor

Mustafa Erdoğan boşanmak istemiyor

mustafa erdoğan, gülben ergen, boşanma, ayrılığı, boşandılar ve merak ettiğiniz tüm haberler burada arkadaşlar. Gülben Ergen ve Musta Erdoğan evliliği boşanma kararı ile çatırdadı. Ancak Mustafa Erdoğan, son bir şans daha istiyor ve boşanmak istemiyor. İşte o haber Melek'ler! Mustafa Erdoğan 7 yıllık evliliğini bitirmek istemiyor... Mustafa Erdoğan 7 yıllık evliliklerini bitirmek için...
  5. Boşanmak istemiyorum diyen çiftler !

Boşanmak istemiyorum diyen çiftler !

Melekler işte size çok güzel tavsiyeler ben beğenerek okudum sizinde okumanız için paylaşmak istedim . Eşinizden boşanmak istemiyorsunuz. Anlaşamıyor, sık sık tartışıyorsunuz ancak onu hala sevdiğiniz için kaybetmek niyetinde değilsiniz. Bu noktada ipleri elinize almalı ve eşinizi geri kazanmalısınız. Kocamla ...anlaşamıyorum, evliliğim bitsin istemiyorum, kocamı geri kazanmak ve evliliğimi...

Sayfayı Paylaş