gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ezel dizisi kıyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

ezel ezel kıyafetleri Ezel severler buraya...

Ezel dizisi kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ezel Dizisindeki Arabalar

Ezel Dizisindeki Arabalar

ezel dizisinde kullanılan arabalar ezeldeki arabalar ezeldeki araba Yayınlandığı günden itibaren pazartesi günleri rakip kanalların tabiri caizse suyunun çekilmesinin sebebi dizinin kalitesidir... Gerek senaryo, gerek oyuncu kadrosu, gerekse çekimlerde kullanılan her detayın buram buram kalite kokması dizinin izleyici kitlesini günden güne artırıyor... İşte dizide kullanılan araba modeli......
  2. Ezel Dizisindeki Bade (Berrak Tüzünataç) Kimdir?

Ezel Dizisindeki Bade (Berrak Tüzünataç) Kimdir?

berrak tüzünataç tüzünatac ezel bade kim elveda rumeli oyuncular elveda rumeli oyuncuları Dizideki gizemini hala korumakta olan güzel oyuncuyu biraz daha yakından tanımakta fayda buluyorum.. Bakalım Berrek Tüzünataç kimmiş...? Sinema ve dizi oyuncusu olan Berrak Tüzünataç 2 Kasım 1984 yılında Yalova'da doğmuştur.Eğitim Durumu: Lisans (devam ediyor..) İstanbul Üniversitesi İşletme...
  3. Ezel Dizisindeki Azad'ın Gelinliği

Ezel Dizisindeki Azad'ın Gelinliği

dizilerdeki gelinlikler ezel azad gelinlik azad gelinlik azadın gelinliği ın gelinliği Açıkca söylemek gerekirse ben Ezel dizisini hiç izlemedim...Ama nette gezinirken dizideki Ramiz Dayının kızı Azad'ın Kerpeten Ali ile evlenirken giydiği gelinliği gördüm ve çok hoşuma gitti...Şimdi Azad'ın Vakko Wedding imzası taşıyan gelinliğini sizlerle paylaşıyorum...
  4. çocuklar duymasın dizisindeki kıyafetler

çocuklar duymasın dizisindeki kıyafetler

çoçuklar duymasın kıyafetleri çocuklar duymasın duygunun kıyafetleri çocuklar duygu meltemin meltem Çocuklar duymasın dizisinin oyuncularından kıyafet defilesi..
  5. Karadayı Dizisi Feride'nin Kıyafetleri

Karadayı Dizisi Feride'nin Kıyafetleri

Bu sayfa; Karadayı Dizisi Feride'nin Kıyafetleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni sezonun en gözde dizilerinin başında gelen Karadayı, dönem dizisi olması sebebiyle her ayrıntısıyla dikkat çekiyor. Özellikle güzelliğiyle hayran bıraktıran Hakime Feride rolündeki Bergüzar Korel'in giydiği kıyafetler ve kullandığı aksesuarlar bir hayli ilgi çekiyor. Biz de bu sayfamızda...

Sayfayı Paylaş