gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gebelikte Fazla Kilo Almamak İçin ne yapmak lazım?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gebelikte Fazla Kilo Almamak İçin ne yapmak lazım ben hamileyim 3 aylık ve kilo almaktan çok tırsıyorum lütfen bana bildiklerinizi yazın da kilo almiyim kızlar

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    tatlı yeme yeter :) hamıle kalmadan oncekı sekılde beslensen kafiii

Gebelikte Fazla Kilo Almamak İçin ne yapmak lazım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo Almamak İçin Ne Yapmak Gerek ?

Kilo Almamak İçin Ne Yapmak Gerek ?

kilo almamak için kilo almamak için ne yapılmalı kilo almamak için yapılması gerekenler Büyük bir irade örneği gösterdiniz ve uzun zamandır verme hayalini kurduğunuz kilolarınızdan kurtuldunuz diyelim melekler :) Elbette ki çok mutlusunuz, aynada ki görüntü 10 numara. Peki ya bundan sonrası ? Aslına bakarsanız, kilo vermek değil, o kiloyu korumak çok zor. Ama imkansız değil. Üstelik o...
  2. Hanımlar Gebelikte Kilo Almamak İçin Ne Yapmalı

Hanımlar Gebelikte Kilo Almamak İçin Ne Yapmalı

Kızlar ben henüz 4 aylık hamileyim ve kilo almaktan işin açıkçası çok tırsıyorum sizden bu konuda kendi önerilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum acaba Gebelikte Kilo Almamak İçin Ne Yapmalı ?
  3. Hamilelikte Aşırı Kilo Almamak İçin Neler Yapmak Gerekir ?

Hamilelikte Aşırı Kilo Almamak İçin Neler Yapmak Gerekir ?

Gebelikte Kilo Almamak İçin Ne Yapmalı Gebelikte Kilo Almamak İçin Sevgili melekleri, gebelik dönemi fazla kiloların ister istemez alınacağı bir dönem.:) Bu dönemi abartısız ve sağlıklı geçirmek için de çok fazla kilo almamak gerekiyor. Fakat ne yazık ki birçok gebe nasılsa çocuğa yarıyor sonra veririm diyerek yediğine içtiğine dikkat etmiyor. Bu sakıncalı durumlara düşmemek ve gebelikte...
  4. Gebelikte Gereksiz Kilo Almamak İçin Yapılması Gerekenler!

Gebelikte Gereksiz Kilo Almamak İçin Yapılması Gerekenler!

gebelikte fazla kilolar, hamilelikte fazla kilolar, gebelikte aşırı kilo alımı Sevgili melekler, gebelik dönemi, genellikle kilo alınan hatta kilo alımı abartılan bir dönemdir. Bebeğe yarayacak düşüncesiyle her bulduğunu yiyen ya da etrafındakilerce yedirilen anne adayı için fazla kilolar kaçınılmaz olur. Ancak bu kilolar ilerleyen zaman sürecinde hem bebek hem de anne adayı için sorun...
  5. Hamileyim fazla kilo almamak için ne yapmalıyım?

Hamileyim fazla kilo almamak için ne yapmalıyım?

hamilelikte fazla kilo,hamilelikte ideal kilo ,hamilelikte kaç kilo alınmalı,gebelikte kaç kilo alınmalı,gebelikte kilo alımı hakkında bilgiler Gebeliğin başından doğuma kadar normalde alınması gereken kilo 9-12 kilo kadardır. Hamileliğin başında zayıf olan anneler biraz daha fazla 15-17 kilo kadar alabilirler. Hamileliğin başında aşırı kilolu olan annelere de fazla kilo almaları önerilmez...

Sayfayı Paylaş