gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hamile kalabilirmiyim..

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar ben 3 yıllık evliyim 3 kere düşük yaptım ilki ikiizdi hiç bi tedavi görmedim şimdi en son düşüğümün üstünden 1 yıldan fazla geçmesine rağmen gebe kalamadım eşimdede bendede hiç bi sorun yok kolaylaştırmak için doktorum klomen verdi çok umutluyum sizce hamile kalırmıyım

hamile kalabilirmiyim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. astımlıyım gebe kalabilirmiyim???

astımlıyım gebe kalabilirmiyim???

Astımlılar düzenli tedavi ile normal yaşamlarını sürdürebilirler. Hiçbir anormallik yaşanmadan evlenebilir, gebe kalabilir ve doğum yapabilirler. Doğacak çocuklarda astım görülmesi normal popülasyona göre biraz daha fazla ise de bu fark çok aşırı değildir. Üstelik bazı tedbirlerle ve çevresel şartların kontrolüyle bu önlenebilir. Gebelik Sırasında Astım İlacı Kullanabilir miyim? Gebelik...
  2. hamile kalabilirmiyim?

hamile kalabilirmiyim?

adetten hemen sonra hamile kalabilirim hamile kalabilirmiyim adetin 3günü yapılan hormon testleri psh nedir adetin 3günü yapılan hormon testleri nasıl yapılır Henüz çocuk istemiyor ama anne ya da baba olup olmayacağınızı da illaki merak ediyorsanız yaptırabileceğiniz testler var. Erkekte spermiyogram, kadında ise adetin 2’nci...
  3. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  4. polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

pko olup hamile kalanlar polikistik over olup hamile kalanlar polikistik overli kalabilirmi over hastaları kalabilirmi hastaları nasıl kalır slm anlaşıldığı üzere pko hastasıyım ve bebek istiyorum. reglin 3. günü hormon testleri yaptırdım. değerlerim şu şekilde: estradiol: 16 FSH: 7,11 LH: 18,82 prolaktin: 14,60 bunların ne anlama geldiğini bilmiorum çünkü gittiğim doktorlar bununla ilgili...
  5. adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

Adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim ??? Çok istiyoruz ve yumurtlamam her ay olmuyormuş ne zaman olacağı belli değil :( böyle durumda olupta hamile kalabilen var mı ???

Sayfayı Paylaş