hamile kalmak isteyenler 2013

inşallah hepimiz canım benim yaşımda 26 bana doktor hiç düzene sokmak için ilaç vermedi nedense bende son olarak araştırma hastanesinde doçente gidiyorum..1 olumsuz aşılamam var buay adetimde testlerim yapılcak adet için söktürücü içiyorumm buarada..diğer ayda inşallah aşılamam yapılcak 2.aşılamam yanii...:):kiss:

canşmm sen 2.aşılma yaptırmayami karar verdin.hayırlısııı olsun ozaman.ben direkk sen tüpe geçeceksin sandimm

canşmm sen 2.aşılma yaptırmayami karar verdin.hayırlısııı olsun ozaman.ben direkk sen tüpe geçeceksin sandimm

evet hayatımm aşılamaya karar verdim çünkü tüp bebekte rapor çıkarılması için 2 aşılama şart.bende ilk aşılamamı özel muayenehanede yaptırdığım için sayılmıyorr.bu yüzden 2 aşılama yaptırıp başkentte tüp bebek için rapor çıkartıcam çünkü fiyat baya farkediyor...yaza doğruda tüp bebeğimi yaptırırımm

merhaba arkadaşlar bende bebiş isteyenlerdenim. Ama 2 aydır denememize rağmen olmuyo eşimle adet öncesi stres sonrasındaysa üzüntü yaşıyoruz.Allahım isteyen herkeze nasip eder inşallah.

evet hayatımm aşılamaya karar verdim çünkü tüp bebekte rapor çıkarılması için 2 aşılama şart.bende ilk aşılamamı özel muayenehanede yaptırdığım için sayılmıyorr.bu yüzden 2 aşılama yaptırıp başkentte tüp bebek için rapor çıkartıcam çünkü fiyat baya farkediyor...yaza doğruda tüp bebeğimi yaptırırımm

ozaman başkent benim 2 asılamamıda yok sayacak çünküü 2side özeldee olduu.kaldimi benim rapor işim yanii

Geri