hamile kalmak isteyenler 2013

3 yıl bizim de çocuğumuz olmamıştı.gitmediğimiz doktor kalmadı en sonunda allah yüzümüze güldü nur topu gibi bir kız verdi.Allah herkese bebek sahibi olmayı nasip etsin.Bebeği olmayanlar hiçbir zaman ümitlerini yitirmesinler.

lavişim konun hayırlı olsun geç oldu biraz ama :) senin konuna da paylaşımda bulunmak istedim....kendimle ilgili bilgi vermek istedim size daha doğrusu bi konuda yardımınıza ihtiyacım var benm biliyosunuz ki adetlerim düzensiz ama birkaç aydır düzenli gibiydi eylülde 10unda ekimde 3 ünde erken oldum bu ayda 3.ünde leke geldi sonra arkası gelmedi... o leke şey diye duymuştum ne kadar doğru acaba döllenme oluşurken olurmuş ????? ve şuanda da hala adet olmadım ve dün belim çok ağrıyordu bugünde kasıklarımda ağrı var özellikle sol kasığımda bacağımı bağdaş kuramıyorum o kadar yani...Birde söylemesi ayıp yoğun gaz oluştu bugün için bunların haricinde belirti yok acaba üşütmüş olabilrmiyim kasıklarımda belimde ağrı buna bağlı olabilirmi? Lütfen yrdımcı olun tecrübeli olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum

selam lavişim naslsn ini topiğin bnda uğurlu gelr siteye gremedm misafir olarak yazıyorm şuan şifremi fln yazdm ama olmadu sorun var galiba... canım bende tüp bebeğe başlıorum allah izin verirse aralık ayında başlıorummm dua edin bna inş tutar allah kucağımızı boş bırakmasın inş..:bebem:

Geri