Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım arkadaşlarım dün kontrolümüz güzel geççti Allahın izniyle bir oğlum olacak 3boyutlu ve renkli ultrasonda kaburgalarına varıncaya kadar gördük şu mübarek günde rabbim bu duyguları tüm isteyen arkadaşlarıma nasip eylesin..üçlü test sonucum 10gün sonra çıkacak inşallah ondada bir sıkıntı çıkmaz ve yolumuza sağlıkla devam ederiz...

canım arkadaşlarım dün kontrolümüz güzel geççti Allahın izniyle bir oğlum olacak 3boyutlu ve renkli ultrasonda kaburgalarına varıncaya kadar gördük şu mübarek günde rabbim bu duyguları tüm isteyen arkadaşlarıma nasip eylesin..üçlü test sonucum 10gün sonra çıkacak inşallah ondada bir sıkıntı çıkmaz ve yolumuza sağlıkla devam ederiz...

ayyy canım benim çok sevindim allah kucağına almayı da nasip etsin sağlıklı bi şekilde inş.bitanemmm
ve bizlerede yaşatsın bu güzel duyguları :)

canım arkadaşlarım dün kontrolümüz güzel geççti allahın izniyle bir oğlum olacak 3boyutlu ve renkli ultrasonda kaburgalarına varıncaya kadar gördük şu mübarek günde rabbim bu duyguları tüm isteyen arkadaşlarıma nasip eylesin..üçlü test sonucum 10gün sonra çıkacak inşallah ondada bir sıkıntı çıkmaz ve yolumuza sağlıkla devam ederiz...

aahh canııımmm çok sevindimm hayırlı olsun oğluşunnnn , öpüyoruuummmmm

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
aslıgökçe...........................6 Ocak

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hıms::d040:

Ch@tL@k.......................11 Ocak
Desen.............................16 Ocak
yns_ysmn.......................18 Ocak
burcums........................20 ocak
biza..............................22 Ocak
Yazgulu24....................23 Ocak
esmos..........................25Ocak
selzeh.........................26 ocak
pretty woman............... 1- 3 şubat
hazal.............................2 subat
lalezar...........................3 subat
niisam.............................7 subat
:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı ................................Kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
YazEsintisi.........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
ebruaker............................2-3 Ocak(ocak anne adayı süperrrrrr:baby:

Moderatör tarafında düzenlendi:
slm kizlar cumaniz mubarek olsun dualariniz kabul olsun ama malesef benim regl dongum 26 ya dondu tekrar ve bugun oldum ama bu ay cok umutluydum nasip deyilmis saglik olsun

canim benim cok sevindim demek oglun olucak ay 2009 oglan senesiydi galiba herkesin oglu oluyor ay kizi olucaklar ondanmi gecikiyor canim allahim saglikli kucagina almayida nasip etsin rabbim hayirli dogum nasip etsin.

slm kizlar herkesin cumasi mübarek olsun herkesin kucagi bebisle dolsun insallah cuma gününün yüzü suyu hürmetine amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

temmuz ayından beri takip ediyorum sayfanızı. şimdi bana kızacaksınız belki ama istemediğim ve beklemediğim bir anda hamile kaldım. şu anda 31 haftalık hamileyim. sayenizde bebeği ve anne olmayı sevdim. hepinize çok teşekkür ederim. lütfen beni yanlış anlamayın. Allah hepinize gönlünden geçeni verir umarım..
Amin canım sağol allah tamamına erdirsin ve hayırlısıyla bebişini kucaklamayı nasipetsin.anneliği ve bebeği sevmemek diye bişey olabilirmi ben 4 aydır istiyorum ve ne zaman gelicek diye sabırsızlanıyorum.allah inşallah bana ve tüm melek arkadaşlarıma hayırlı evlatlar versin.amiinnnnn

Amin canım sağol allah tamamına erdirsin ve hayırlısıyla bebişini kucaklamayı nasipetsin.anneliği ve bebeği sevmemek diye bişey olabilirmi ben 4 aydır istiyorum ve ne zaman gelicek diye sabırsızlanıyorum.allah inşallah bana ve tüm melek arkadaşlarıma hayırlı evlatlar versin.amiinnnnn
tatlım şartlar diyelim kısaca.. evlendikten 2 hafta sonra hamile kalınca bir de evlendikten 1 ay sonra eşini doğuya 2 seneliğine gönderince anneliğe bebeğe alışmak bir hayli zor oluyor:( Allah sana da kısa zamanda tattırsın bu duyguyu.

Geri