Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Dilaracim,ilk ücü kanamaliydi.Sonuncusunda hastanede yatiyordum ve bir damla kan yoktu.O zamanlar doktorlardan süphem de yoktu.Bundan sonra daha dikkatliyim.Zaten su an hamile kalamamamin sebebini birazda yasadigim o 4 kürtaja bagliyorum.Haklisin yaa,eskiden öyleymis gercektende.Millet ne folik asit ne birsey bilirmis,tarlada dogururmus.Yinede cocuklari sapasaglam masallah.Benim trioid icin gittigim doktor radyolog.Ve igneyle radyoaktif bir madde verdikten sonra renkli film cekiyor.Yilda bir kez kontrola gidiyoru.Büyüme olursa ameliyat gerekir dediler.Yaklasik 4 yildir büyüme yapmadi cok sükür...

Dilaracim,ilk ücü kanamaliydi.Sonuncusunda hastanede yatiyordum ve bir damla kan yoktu.O zamanlar doktorlardan süphem de yoktu.Bundan sonra daha dikkatliyim.Zaten su an hamile kalamamamin sebebini birazda yasadigim o 4 kürtaja bagliyorum.Haklisin yaa,eskiden öyleymis gercektende.Millet ne folik asit ne birsey bilirmis,tarlada dogururmus.Yinede cocuklari sapasaglam masallah.Benim trioid icin gittigim doktor radyolog.Ve igneyle radyoaktif bir madde verdikten sonra renkli film cekiyor.Yilda bir kez kontrola gidiyoru.Büyüme olursa ameliyat gerekir dediler.Yaklasik 4 yildir büyüme yapmadi cok sükür...

iyi canim benim insallah Rabbim bir an evvel hepicigimize verir dee… sööööyllleee sismis göbüsle dolanirizzz….
benim mesaim bitti kizlarrr… hatta fazladan kaldim… sizlerden ayrilamadigim icin… :) görüsürzzzz Kizlarrrr

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis
ayşegül........................27 şubat(hadi artık gel be canımmmm)
Ruzgarim......................4 Mart(haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)
pretty women .............. 5 Mart(haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:

zuzuu...........................6 Mart
şura.............................6Mart
ecce ............................7 Mart
desen ..........................9 Mart
mrs m. ........................10-12 Mart
cozy.............................10-12 Mart
pirenses........................10 Mart
dilara1.........................11 Mart
Elifim ....................... 13 Mart
yns_ysmn.................14 Mart
tatlı cadım....................24 Mart
şehnaz ........................ 24 Mart
lalezar..........................26 Mart
dileğimm.....................26 Mart
esmos.........................28Mart

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55.............................26 haziran anne oldu cinsiyeti erkek:baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................24 şubatta anne oldu cinsiyeti kız:baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan................................26 kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr)r:baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
esila................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam.............................7 şubat (şubat anne adayı süperrrrrrrr):baby:
selzeh..............................20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr :baby:

sehanz cim... sanada kolay gelsüün kiiizzzz. sen yumurtlama testi yaptinmi ki??? gidakliyonmu kiiii????
tatlım ben 8-9-10 mart gibi yumurtluyorum bu ay..ovulasyon testi yapmadım henüz 7sinde başlıcam gün sayarak tahmin ediyorum..yumurtlamadan 2-3 gün önce olan ilişkiden kız yumurtlama esnasında olan ilişkiden erkek bebek oluyo..işte ben bugünden başlıcam:piha:artık nasipte ne varsa..tutarsa bakalım canım

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis
ayşegül........................27 şubat(haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)
bebişim.........................2 Mart(haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)
Ruzgarim......................4 Mart(haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)
pretty women .............. 5 Mart(haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:

zuzuu...........................6 Mart
şura.............................6Mart
ecce ............................7 Mart
desen ..........................9 Mart
mrs m. ........................10-12 Mart
cozy.............................10-12 Mart
pirenses........................10 Mart
dilara1.........................11 Mart
Elifim ....................... 13 Mart
yns_ysmn.................14 Mart
tatlı cadım....................24 Mart
şehnaz ........................ 24 Mart
lalezar..........................26 Mart
dileğimm.....................26 Mart
esmos.........................28Mart
aslıgökçe......................3 Nisan

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55.............................26 haziran anne oldu cinsiyeti erkek:baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................24 şubatta anne oldu cinsiyeti kız:baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan................................26 kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr)r:baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
esila................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam.............................7 şubat (şubat anne adayı süperrrrrrrr):baby:
selzeh..............................20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr :baby:

Geri