Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

:puha:Cok sevmis seni garibim ne yapsin:ehi:

aaa öyle mi acaba gercekten?Hic aklima gelmemisti:11::sinir:kaşınma:bangin:Bizim tokmakli smileyi de bulamadim ama bununla idare etsin:)Eger erkek degilsen kusura bakma kardes:)
ya ne erkeği:( çok pişmanım böle bişi yaptığım için.eğer hamileysem nasıl bakarım ailemin yüzüne

senın adt tarıhın gectımı belırtıler varmı nıye korkuyon bukadar kızlığın bozulmadıysa korkma icine bırsey gırdımı hıssedınmı ama sakın boyle şey yapma bırda :boink:
adet günüme bir hafta var daha.içime bişeyin sızdığınıda hissetmedim ama bi arkadaşım sızma olayından bahsedice bana,bende çok korktum

kızlar gerçekten yardıma ihtiyacı olan bir küçük olabilir..üstüne gitmeyelim..elimizden geleni yaptık zaten..kötü birşey söylemeyelim..lütfen..erkekse de erkek..önemli değil..ama ya değil de ne yapacağını bilemeyen birisi ise..bizim büyük olarak bildiklerimizi anlatmamız korumaya yardım etmeye çalışmamız gerekmez mi..dışlayalım mı?? yardım isteyen birisine yardım elimizi uzatalım lütfen..kötü niyetli ise de kendi bileceği şey..bize ne zarar gelir ki??

Geri