Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

şırnakta kötü be canm bizde şuan batıdayız 3 sene sonra doğu yaa oralara düşmeyi hiç istemiyorum burada çok mutluyumm ben :)

evt kötü ama ortamımız çok güzel..bu ortamdan ayrılmak beni çok üzecek..arkadaşlarım komşularım çok iyiler..inşallah 3sene sonra çok güzel yerlere tayininiz çıkar.herşeyin hayırlısı :):)

evt kötü ama ortamımız çok güzel..bu ortamdan ayrılmak beni çok üzecek..arkadaşlarım komşularım çok iyiler..inşallah 3sene sonra çok güzel yerlere tayininiz çıkar.herşeyin hayırlısı :):)
ewet ya bi arkadaşta şırnaktan buraya gelmiş öle anlatıyo çok iiyidik mutluyduk diye aminnn canm amimmm hayırlısı tabi ama senin için güzel olmuş:):)

neyse yanlış anladık birbirimizi üzerine gelmiyorum bitti gitti neyse artık 3 aylardayız küslük olmaz bebişine bişey olmasın sinirlenecek bişey yok ikimiz içinde tamm

aynen ben takılayım dedim sen kırıldın.nerden bileyim alınacağını ayşecim.yoksa bilerek incitmek kimseyi istemem.neyse sorunu hallettiğimize göre problemde kalmadı.sinirle yazdıklarım içinde tekrar kusura bakma olurmu.

tayininiz mi çıktı canım sizin.kurtuluyosun şırnaktan desene :) çok sevindim valla.ilerde sıra bizde offf.eşim komiser olmak bu yüzden istemiyo.2 kere doğuya gidiliyomuş yoksa.şimdilik narkotiğe geçti bakalım.hepsi için hayırlısı olsun inşallah.tabi biz eşler içinde :)

aynen ben takılayım dedim sen kırıldın.nerden bileyim alınacağını ayşecim.yoksa bilerek incitmek kimseyi istemem.neyse sorunu hallettiğimize göre problemde kalmadı.sinirle yazdıklarım içinde tekrar kusura bakma olurmu.
demek o an kırılganlığımmı tutmuş ne :D yokyok kalmadı artık bahsetmeyelim zaten sende kusura bakma face için sinirden öle olduu sinirle yaptığımız konuştuğumuz şeyler :D olur öle şeyler canm

[sıze=3]slmmmm kızlar nasılsınızzzz nasıl gidiyorrr ben uğrayamadım bayağıdır eşiminkontrolleri vardı halada devam ediyorrr mr falan çekildiii onunla uğraşıt0yordumdum[/sıze]

demek o an kırılganlığımmı tutmuş ne :D yokyok kalmadı artık bahsetmeyelim zaten sende kusura bakma face için sinirden öle olduu sinirle yaptığımız konuştuğumuz şeyler :D olur öle şeyler canm

aynen canım geçti gitti :) ama seninle sohbetimiz iyiydi ya kırılacağını hiç düşünmedim o an ne bileyim.içimden gelerek yazmadım o yazıları.bi anlık kırgınlık işte.dilin kemiği yokki.ah bu çenemiz :) tekrar özür dilerim kuşummm

tayininiz mi çıktı canım sizin.kurtuluyosun şırnaktan desene :) çok sevindim valla.ilerde sıra bizde offf.eşim komiser olmak bu yüzden istemiyo.2 kere doğuya gidiliyomuş yoksa.şimdilik narkotiğe geçti bakalım.hepsi için hayırlısı olsun inşallah.tabi biz eşler içinde :)

evet canım tayinimiz çıktı.memleketim aydına çıktı.çok sevinçliyim:) benim eşimde istemiyor komiserliği.ama söylenti var polis memurlarına tekrar 2 .doğu görevi olucakmış.ama kesin mi bilinmiyor.burda bazı arkadaşlar bu söylentiyi duyduktan sonra burda kalmaya karar verdiler.2. doğularını yapış olucaklar.benim burda doktor sorunum olmasaydı 1 yıl daha kalırdım.3 yıl kakdık burda 1 yıl daha kalsaydık 2 kere doğu görevi yapmış olucaktık.hamilelik için artık adımlarımı hızlandırmam lazım.o yüzden burdan gitmeye karar verdik.yaş 27 oldu.yaşım ilerliyor..bir an önce hamile kalıp bebeğime kavuşmam lazım..

Geri