Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

nur hayırlısı olsun canım ya yumurtanın büyüklüğü tam iyi durumda belkide kendisi çatlar hayırlısı bakalım inşallah ayın 2 sine kalmadan iyi haberlerinizi alırız mevlananında seninde canım ve tabi aşılama yaptıracak arkadaşımız feliçyanında inşallah meleklerinizi size verir rabbim en kısa zamanda sağlıkla...

Nurcum insallah ama benim butun umudum kirildi dun esimle tartistik ve iliski olmadi ve dun cok onemliydi yani benden bu ay mujde yok cok uzgunum ..insallah senin mujdeni aliriz..

canım benim hiç canını sıkma yakısıklımın dediği gibi spermler 72 saate kadar yaşıyomuş biliyosun, yani şansın azalmış diil,üzme kendini canım lütfen

nur hayırlısı olsun canım ya yumurtanın büyüklüğü tam iyi durumda belkide kendisi çatlar hayırlısı bakalım inşallah ayın 2 sine kalmadan iyi haberlerinizi alırız mevlananında seninde canım ve tabi aşılama yaptıracak arkadaşımız feliçyanında inşallah meleklerinizi size verir rabbim en kısa zamanda sağlıkla...

sağol canım inşallah herkesten güzel haberler gelir, senin hamilelik nasıl gidiyo?

sağol canım inşallah herkesten güzel haberler gelir, senin hamilelik nasıl gidiyo?

inşallah canım ben kendi adıma söylersem size çok dua ediyorum inşallah en kısa zamanda bu duaların karşılığını göreceğiz diye umuyorum:kiss:
canım ben iyi olmaya uğraşıyorum bulantı kusmalarla başım biraz belada yediğim herşey bir şekilde çıkıyor ama idare ediyoruz inşallah...allah tüm isteyenlere sıkıntısız sağlıklı gebelik sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah siz çoook rahat hamilelik geçirir ve kolay doğumlar yaparsınız canım...

Kizlar cok tesekkur ederim biraz moral oldu..nurcum bebde 2agustos idrar testi yapicam tam benim dogum gunum..insallah supriz olur..özlem sen yap bi idrar testi once ztn silik cikmisti bukez daha net cvp alirsin..

slm kızlar bişey soracaktım ya hamileyim 1 aylık ama akıntılarım 2gündür aşırı var nedendir acaba anlayamadım düşük riskki oldugu için korkuyorum

slm kızlar bişey soracaktım ya hamileyim 1 aylık ama akıntılarım 2gündür aşırı var nedendir acaba anlayamadım düşük riskki oldugu için korkuyorum

sen zaten daha önce 2 çocğun olduğu için benden tecrübelisidiir ama zaten hamilelikte temiz beyaz bir akıntı olur normaldir ama eğer farklı bir akıntıysa yinede doktorunu ara istersen...

Kizlar cok tesekkur ederim biraz moral oldu..nurcum bebde 2agustos idrar testi yapicam tam benim dogum gunum..insallah supriz olur..özlem sen yap bi idrar testi once ztn silik cikmisti bukez daha net cvp alirsin..

sakın moralini bozma canım inşallah sana doğum günü hediyesi olur :)
kızlar progestan kullanan varmı ne için kullanılıyor?

Geri