Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

yani dediğin gibi ücretide hiç bişey deil yani aynen ilgileniyo inş sende işe yarar bu aay atatlım çok isterim inan :) aynen bana da ne acelen war daha yenisiniz felan diyolar ölede aslında tedaviyi aksatmamak en iyisi bencede iiiyiki burası war deiğin gibi bjuggün ii sohbet ettik seni gördüm sonuında artık çıkayım yemek filan iftar yaklaştı canm öpüyorum seni görüşürüz konuşuruz yine

cnm iyi dileklerin icin cok sagol evet sohbet güzeldi görüsmek üzere kendine iyi bak öptüm seni :) bye bye tatlim

stres olma devam et bence sonuçta bunları doktorlar şiddetle öneriyor ..hayırlı haberlerini bekliyoruzz...
cesaret edipte hamilelik testi yapamıyorum korkuyorum negeatif sonuç almaktan daha önceki adet gecikmelerinde sürekli midem yanıyor ve bulanıyordu kasıklarımda ağrı oluyordu şimdi bunların hiç biri yok ne midem bulanıyor nede ağrım oluyor sadece başım dönüyor ne olduğunu bende anlamadım

slm kızlar ben dün akşam regl oldum listeyi düzeltelim :)

durmak yok yola devam inş. bu 3. denemede tutar

şimdi sanırım 23-24 ağustosta alacağım

son 4 ay nisan 10 mayıs 12 haziran 12 temmuz 20

kızlar ben geldim bugün hastaneye gittim kese göründü ama çok küçük dedi doktor 5+3 yazdılar bide 4 haftalık falan dediler neden öyle anlamadım benim... son adet tarihim 12 haziran kafam karıştı simdi

nasıl oluyo:shootout:

Slm uzun zaman oldu ben gecen ay serephoneyi kullandım bu ay adetime var daha ama gece yatarken kramplar giriyor sürekli uykum geliyor kasıklarım kaşınıyor ve goguslerim ağrıyor sizce neden ayın 30 da adet gorcem

kızlar ben geldim bugün hastaneye gittim kese göründü ama çok küçük dedi doktor 5+3 yazdılar bide 4 haftalık falan dediler neden öyle anlamadım benim... son adet tarihim 12 haziran kafam karıştı simdi

nasıl oluyo:shootout:

canım benim hesabıma göre 5+5 günlük hamişsin.kafanı takma.geç döllenme olmuştur.benimde öyleydi.kesem çok küçüktü ama şimdi kızım tosun gibi oldu.19. haftam bitecek yarın :) ve 3 aya yakın ultrasonla gözükmedi ufaklığım.alttan bakıp gördük hep.içini rahat tut canım.rabbimin izniyle bişi olmaz tamam mı.

Geri