Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

çok teşekkür ederim canım benim.bende eğer gebelik varsa tekrar ilişki olursa düşük tehlikesi olur diye okumuştum.akıntı başladığından beri bende kesmiştim ilişkiyi.yanlışmı yaptım ozaman.insan çok okuyuncada kafası karışıyor herhalde.benimde karıştı biraz.herhalde herşeyi oluruna bırakmak lazım.hakkımızda hayırlısı artık.tekrar teşekkür ederim arkadaşım.rabbim inşalah yavrunu kucağına aldığındada burda o müjdeyi sana nasip etsin inşallah.

ya akıntı geldiğinde yumurtlamadıysan? benim bildiğim kadarıyla özel bir durum olmadığı sürece gebeliğin başından sonuna kadar ilişki serbest. zaten erkeğin kadının rahiminin içine kadar uzanması mümkün değil :) aynen dediğin gibi oluruna bırakmak lazım ama yapması hiç kolay değl ben hep kendime takma kafaya diyordum ama hiç uymadım bu öğüdüme :))mümkünse gün aşırı veya 3 günde bir ilşki en iyisiymiş.. bak ben 4 martta ovulasyon testi ile + yakaladım buna göre 5 martta falan yumurtlamam gerekiyordu... 4 - 5 - 7 - 9 -11 - 13- 17 ve 21 martta denemeler yaptık :)) hepsini yazdım hesap kitap karışmasın diye heheheh.. neyse şimdi doktor ile bakıyoruz ve 5'in yumurtlamış olmam neredeyse imkansız :) muhtemelen LH artışına rağmen yumurtlaman geç oldu diyor..

Cielcim eşim gerek deyil diyor yani izn vermiyor.Eşimin ailesinde çalişan kadın yok.Belki zamanla razı olur.

hakkında hayırlısı canım.. bende mesleki bir durum sandım. ama her bireyin çalışması üretmesi güzel bir şey, inşallah ileride fikriniz değişir :))) bu arada bebişte aradan çıkmış olur inşallah rahat rahat bakarsın ona :))

adetime 3 gün kala idrar testi yaptım çook silik çıktı canım sonra hergün yaptım gittikçe koyulaştı inanamadım farklı bikaç test yaptım pozitif çıktı ama birinde hiçç çizgi çıkmadı sonradan farkettim o negatif çıkanın son kullanma tarihi geçmiş.test alırken ona da dikkat edin kızlar..gebelik testleri de yetmedi ovulasyon testi yaptım o da kopkoyu iki çizgiydi..dün de kan testi yaptırdım pozitiff çıktı çok şükürr:):) Rabbim herkesee isteyen herkesee nasip etsin inş...çok farklı bişeymiş bu duyguuu...:)

canım adetine 3 gün kala belirtilerin nelerdi nasıl anladın 3 gün önce hamile olduğunu.genelde idrar testi ile adet gecikmesi olmadan sonuç alamazsın diyorlar.sen hangi marka testle yaptın canım.ben al bi marka testle bugün yaptım merakımdan tek çizgi çıktı.benim adetime daha var herhalde 7 nisan.bakalım nasip.inşallah olur bu ay.

benim hormonlarımda sorun yok canım ben deneyeceğim :D:D

kızlar bu arada yengem kan testi yaptırdı gebelik yokmuş
hayırlısı canım umutlanmıştırda şimdi yazık yaa inşallah gelecek ay verir rabbim.

yaaa kizlar,kafam cok karisik..hangi kürü yapsam acaba..adetlerim düzenli,dr.un dedigine göre bende hersey normal cok sükür,gerci esimde yarin gidck dr.a..simdi sizce sogan+incir mi yapsam yoksa sadece incir mi..yoksa bikac ay daha bekleyip snra mi kürlere baslasam...akil veriiinnnn....
reglinde düzen sorunu yoksa canım incir+havuç kürü yap bence ben regl olursan bu küre başlıcam.

acaba bedemi kan testini
yapsam bu arada slm cnm
selam alas inşallah hamilesindir tatlım test yap tabi bizide merakta bırakma:)

canım 5. olarak da beni ekleyebilirsin...:) bu ay ilk defa bu topiği takip ettim ve çok şükür uğurlu geldi...bugün kan testi yaptırdım ve bhcg 527 çıktı çok şükür.Rabbim isteyenn herkesee ama herkese bu duyguyu tattırsın inş....
güzelim bu harika bir haber hamiş sayısı gittikçe artıyo ve sizin sayenizde umutlarımızda:) allah hayırlısıyla kucağına almayı nasipetsin.darısı başımızaaaa:)

meraba arkadaşlar.. bi sorum olucak.. 2 aydır bebeğimiz olsun diye uğraşıyoruz... adetime bir hafta kala göğüslerim çok şişti ve özellikle geceleri çok acıdı dokunamadım.. ara ara kasıklarıma adet olucakmışım gibi çok ağrıdı... şuan adetime 2 gün var ve dünden beri sağ kasığım acayip bi şekilde batıyo.. lütfen yardımca olun sizce adet mi olucam yoksa hamile olabilir miyim? içinizde bu belirtileri yaşıyan oldu mu? birde hamile olan arkadaşlar aranızda sivilce çıkan oldu mu?
canım regline çok az kalmış onun belirtileride olabilir ama biz bebeğe yoralım inşallahta öyle olsun.belirtilere falan takılma güzelim birbirlerine çok benziyolar vede herkeste farklılık gösteriyolar.hakkımızda hayırlısı olsun:)

Amin canım Allahın izniyle herkese uğurlu gelecek bu topik en başta sana ve asiye (gönlümden öyle geçiyor :))
hamd olsun şimdilik bir sıkıntım yok mümkün olduğunca dikkatli olmaya çalığıyorum zira riskli zamanlar biliyorsun.. bebişim biraz geriden gidiyor sanırım geç döllenme olmuş, daha baş popo ölçüsü 3,2 mm :) bakalım doktorum en çok beslenme üzerinde durdu.. tablo her an değişe bilir hamilelik böyle bir süreç dedi, bazı tahliller istedi, bir sıkıntın olursa ara yoksa 1 ay sonra geleceksin dedi.. böyle işte beklemedeyim Allahım hayırlısıyla tez vakitte ve sağlıkla isteyen tüm kullarına nasipetsin inşallah..
sen nasılsın, neler yapıyorsun özledim valla sizleri..
cielcim canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim yat dinlen ne birşey düşün nede birşey yap.allahın izniyle bebeğin seninle vede seninle olucak:)

meraba melekler... bugünnn üzücü bişey oldu ve sabah bide baktım ki baya bi leke gelmiş :( hasta oluyom diye bekliyodum... ama ne ağrım oldu nede sonradan gelen giden... şimdilik bişey yok... böyle olupta hamile kalan var mı aranızda kafam çok karıştı...
canım belkide çok sık duyduğumuz bişeydir yani yerleşme kanaması neden olmasın.inşallah artmasın ve bize müjdeyi ver tatlım:)

ya akıntı geldiğinde yumurtlamadıysan? benim bildiğim kadarıyla özel bir durum olmadığı sürece gebeliğin başından sonuna kadar ilişki serbest. zaten erkeğin kadının rahiminin içine kadar uzanması mümkün değil :) aynen dediğin gibi oluruna bırakmak lazım ama yapması hiç kolay değl ben hep kendime takma kafaya diyordum ama hiç uymadım bu öğüdüme :))mümkünse gün aşırı veya 3 günde bir ilşki en iyisiymiş.. bak ben 4 martta ovulasyon testi ile + yakaladım buna göre 5 martta falan yumurtlamam gerekiyordu... 4 - 5 - 7 - 9 -11 - 13- 17 ve 21 martta denemeler yaptık :)) hepsini yazdım hesap kitap karışmasın diye heheheh.. neyse şimdi doktor ile bakıyoruz ve 5'in yumurtlamış olmam neredeyse imkansız :) muhtemelen LH artışına rağmen yumurtlaman geç oldu diyor..

ne kadar güzel ya.ovulasyon tesi nasıl yapılıyor.eğer bu ay adet olursam bende yapmak istiyorum ovulasyon testi.hangi marka alınıyor nasıl yapılıyor yardımcı olabilirmisin canım.rabbim çok şükür sana bebişini nasip etti,inşallah sağlıcaklada kucağınada alırsın güzel kardeşim.

ne kadar güzel ya.ovulasyon tesi nasıl yapılıyor.eğer bu ay adet olursam bende yapmak istiyorum ovulasyon testi.hangi marka alınıyor nasıl yapılıyor yardımcı olabilirmisin canım.rabbim çok şükür sana bebişini nasip etti,inşallah sağlıcaklada kucağınada alırsın güzel kardeşim.

walla ben netten almıştım (gitti gidiyor dan) 20 tanesi 20 küsür TL idi birde 6 tane gebelik testi hediyeydi.. Laboquick marka kullandım.. adet düzenine göre içindeki bir tablodan başlaman gereken günü buluyorsun her gün aynı saatte testi yapıyorsun (test öncesi çok fazla sıvı tüketmiyorsun) T çisgisi C çisgisinden koyu olana kadar testi uyguluyorsun koyu rengi yakalayında 24-36 saat arasında yumurtlama gerçekleşecek demekmiş, + yakaladığın gün ve ertesi günü deneme yapıyorsun :) az önce yazdığım gibi ben sonrasında da gün aşırı devam ettim .. dediğim gibi sanırım bende yakaladığımdan daha geç oldu ama işe yaradı :))

cielcim bu test işi benimde aklıma yatıyo aslında ama 3 ay boyunca doktor gözetiminde yaptım ben o takibi (follüklometri) sonuç negatif oldu:( klomenle yumurtaları olgunlaştırdık nerdeyse hergün takibe gittim yeterli büyüklüğe geldiklerinde çatlatma iğnesi oldum sonraki 24-36 saat içinde ilişki ve sonrasında gün aşırı ilişki.ama neyazıkki olmadı zamanı değilmiş demek.ama bu test takipten daha kolay neticede evde yapılıyo hemzaman hem para gitmiyo oyüzden aklıma çok yattı.

Geri