Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

ewet canım gerçekten mantıklı, hem ucuz hem çok sana özel bir de doktora gitme falan stresinden kurtarıyor insanı, sen ama çok genç gözüküyorsun defne, erken değil mi senin için kaç yaşındasın?

ewet canım gerçekten mantıklı, hem ucuz hem çok sana özel bir de doktora gitme falan stresinden kurtarıyor insanı, sen ama çok genç gözüküyorsun defne, erken değil mi senin için kaç yaşındasın?
gencim zaten tatlım yaş 27 daha:) ama erken evlendim ben 7 sene oldu evleneli.artık evliliğimiz bir bebek istiyoo:) 2 sene oldu isteyeli ama kısmet işte bekliyoruz.

daha genç zannetmiştim aslında şimdi anne olmak için çok güzel bir yaştasın :) Allah inşallah hayırlısıyla bu yıl nasip eder... ama baya küçük evlenmişsin canım yaaa, iiyi evliliğin tadını çıkartacak fırsatın daha çok olmuştur:)

ben 29 yaşında evlendim yine de korka korka evet dedim valla :)) Allaha şükür evlilik güzel şeymiş ama ne yalan söylim başta çok korkmuştum heheh..

walla ben netten almıştım (gitti gidiyor dan) 20 tanesi 20 küsür TL idi birde 6 tane gebelik testi hediyeydi.. Laboquick marka kullandım.. adet düzenine göre içindeki bir tablodan başlaman gereken günü buluyorsun her gün aynı saatte testi yapıyorsun (test öncesi çok fazla sıvı tüketmiyorsun) T çisgisi C çisgisinden koyu olana kadar testi uyguluyorsun koyu rengi yakalayında 24-36 saat arasında yumurtlama gerçekleşecek demekmiş, + yakaladığın gün ve ertesi günü deneme yapıyorsun :) az önce yazdığım gibi ben sonrasında da gün aşırı devam ettim .. dediğim gibi sanırım bende yakaladığımdan daha geç oldu ama işe yaradı :))

inşallah bende almak istiyorum.bakalım eğer bu ay adet olursam internetten alırız inşallah.kargo ücretide var değilmi.

kızlar doktor progestan diye bi ilaç verdi bana bu ilacı kullananlar yada ilaç hakkında bilgisi olanlar var mı.çok aşırı uykumu getiriyo da:)

tatlım o ilacı düşükten koruma amaçlı veriyorlar kanaması olanlara, kasları gevşettiği için uykunu getirmesi son derece normal
uykun gelince vur kafayı yat annesi sen de meleğin biraz uyutsun seni:D

cielcim bu test işi benimde aklıma yatıyo aslında ama 3 ay boyunca doktor gözetiminde yaptım ben o takibi (follüklometri) sonuç negatif oldu:( klomenle yumurtaları olgunlaştırdık nerdeyse hergün takibe gittim yeterli büyüklüğe geldiklerinde çatlatma iğnesi oldum sonraki 24-36 saat içinde ilişki ve sonrasında gün aşırı ilişki.ama neyazıkki olmadı zamanı değilmiş demek.ama bu test takipten daha kolay neticede evde yapılıyo hemzaman hem para gitmiyo oyüzden aklıma çok yattı.

defnecimm sende alabilirsin kuzum kargo gitti gidiyorda ben kargo ücreti ödemedim keşke bende yazsaymışım Cielcim yaa yaptıktan sonra geldi yazmak aklıma neyse test daha var bitmedi bir daha ki ay yazarım artık ::D:D

tatlım o ilacı düşükten koruma amaçlı veriyorlar kanaması olanlara, kasları gevşettiği için uykunu getirmesi son derece normal
uykun gelince vur kafayı yat annesi sen de meleğin biraz uyutsun seni:D

bana da aynı ilacı düşük ihtimaline karşı verdiler 1 haftadır kullanıyorum, bende de uyku yaptı gerçekten ama dayanılmayacak kadar olmadı çok şükür.. bakalım sanırım bir süre daha kullanacağım :)

selam kızlart şimdi size baştan sona anlatiorum vbe cevap bekliorum....

6 aylık evliyim eliliğimin 2. ayında bebeğe karar verdik ve 3. aya hamiş olarak başladım 8 haftalık ken bebeğim öldü kan uyuşmazlığı varmış kürtaj sonrası doktor korunma vermedi iğnemide vurundum ameliyatın ertesi günü kanamam kesilmişti şu an kürtaj olalı 53 gün oldu hala adet olamadım geçen hafta içi test yaptım 2. çizgi silik çiktı paza günü doktora gittik rahim duvarında kalınlaşma var hamile olabilirsin dedi sizce nedir durum kan testi falan yaptırma pazar günü gel öğreniriz dedi sizce nedir kızlar gögüslerim hariç bütün belirtilerim var hamişlik için ama gögüslerimde sadece biraz büyüme var ama acı falan hiçççç lmadı karnımı altı da dolgunlaştı hemen cevap bekliorum lütfen melekler

Geri