Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

günaydın....iyi haftasonlarıı...:tik: bugün yarın bilemem artık ama p.tesiden itibaren bol hamiş haberi istiyorum ona göre yiteer yani günleeer oldu tık yok biz böyle değildik ne oldu bize yaaa.aman allahıııım yoksa 9 numaranın lanetimi bu:dark yok canııımm o benim uğurlu rakamım yapmaz öyle bi aksilik olmuştur hahaha

ben bugün doktora gitçektimya dün söylemeyi unuttum iptal oldu randevu bugün doktorum izinliymiş p.tesi gel dedi.buarada benim dün kasık sancım çok oldu akşamda bi bakiyim akıntım nasıl artmış öyle böyle değil.vücudumu tanıyan biri olarak yumurtam çatladığında böyle bi akıntımın geldiğini biliyorum.eğer öyleyse benim aşılama iptal kızlar yumurtalar klomenin etkisiyle çabucak büyüyüp çat diye çatlamış olabilirler benim zaten çatlama problemim yoktu iğneyi bekleyemediler gibi geliyo bana.şansa bakınya 2. aşılama denememde başarısız olcak galiba hahaha napalım kısmet neyse o olur hayırlısı olsun diye hep duaediyorum zaten.bakalım artık p.tesi belli olcak valla merak içindeyim:)

defnem dur bakalım pazartesi günü anlaşılır ne olup olmadığı ama inşallah hayırlısı olur diyelim canımm Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah :kiss:

Gunaydin kizlar.Hepinize güzel hafta sonu diliyorum.Bu arada ben adet oldum.Benim adet tarihmi 21 haziran yazsana lavişim.

canımmm sanada güzel haftasonu olur inşallah :kiss:

günaydın kızlar ben bugünde izinliyim malum düzelemedim daha :) eşimin morali gerçekten çok bozuk bana bişey belli etmemeye çalışıyodu ama ben yüzünü görünce herşeyi anladım zaten. dün biraz tartıştık ne olduğunu da sölemedi ama ben anladım meğer hastaneye sperm testi vermeye gittiği günden beri gerginmiş dün akşam neyin var neden gerginsin falan diye üstüne ginice bana patladı hiç sesimi çıkarmadım ama çok kırıldım. oda hatası anladı tabi özür diledi hatalıyım dedi bu şekilde yapmamam gerekiyor dedi ne olur bana destek ol senden başka kimsem yok dedi dedim bu şekildemi destek olucam sana üzüldü oda sonra uyudum ben. sabah işe giderken notlar yazmı bana pişman özür dilerim beni affet falan diye ama neden böle yapıoki tamam anlıyorum üzülüyo ama çaresiz bişey değil ki bu çok şükür çaresi var çok çok kötüde değil sonucu ama benle paylaşabilir değilmi güzel güzel konuşabiliriz neden gurur yapıo neden benden saklıyo offf ne olursa olsun ben eşimi çok seviyorum herzaman onun yanında olucam ,rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin ne diyim bilmiyorum akşam gelsin oturup güzelce konuşuruz ama bugn biraz burnu sürtsün istiyorum :D:D ama onu da çok seviyorum pis eşşek :hıh: :D:D

kıslar biliyosunuzki 8 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 9. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
13 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
10 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................7 hafta oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 8 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
Cnmmm tebriklerrrrr :deli: :kiss:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

gul-guzeli............................ 13 nisan ????

selamet..................................6 mayıs????

alas..............................5-6-7-8 mayıs????

koyusiyah.............................12-17mayıs arası ????

almire...................................19 mayıs

pelinifl..............................19-20 mayıs

ece naz...............................24 mayıs(20 mayıs d.g)

LaViNYaM.............................25 mayıs
(7 ocak d.g)

kardelen000.........................27 mayıs

melek24...............................27 mayıs(7 mayıs d.g)

suzuu...................................27 mayıs

esmayim..............................30 mayıs

defne defne.........................5 haziran (17 kasım d.g)

fatma2................................5 haziran

esgiii...................................5 haziran

ASİMELEK .........................11-12-13 haziran(21 nisan d.g)

Ceylangözlü........................21 haziran

lov........................................

lavinnya.................................

shekerr hale..........................

essenn.................................. (12 ağustos d.g)

yakışıklım...............................(11 mayıs d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

Gunaydin kizlar.Hepinize güzel hafta sonu diliyorum.Bu arada ben adet oldum.Benim adet tarihmi 21 haziran yazsana lavişim.
gözünaydıınnnn:) inşllah verdiğin tarihte regl olmazsın ama bu sefer gecikmen 9 ay kadar sürsün:)

günaydın kızlar ben bugünde izinliyim malum düzelemedim daha :) eşimin morali gerçekten çok bozuk bana bişey belli etmemeye çalışıyodu ama ben yüzünü görünce herşeyi anladım zaten. dün biraz tartıştık ne olduğunu da sölemedi ama ben anladım meğer hastaneye sperm testi vermeye gittiği günden beri gerginmiş dün akşam neyin var neden gerginsin falan diye üstüne ginice bana patladı hiç sesimi çıkarmadım ama çok kırıldım. oda hatası anladı tabi özür diledi hatalıyım dedi bu şekilde yapmamam gerekiyor dedi ne olur bana destek ol senden başka kimsem yok dedi dedim bu şekildemi destek olucam sana üzüldü oda sonra uyudum ben. sabah işe giderken notlar yazmı bana pişman özür dilerim beni affet falan diye ama neden böle yapıoki tamam anlıyorum üzülüyo ama çaresiz bişey değil ki bu çok şükür çaresi var çok çok kötüde değil sonucu ama benle paylaşabilir değilmi güzel güzel konuşabiliriz neden gurur yapıo neden benden saklıyo offf ne olursa olsun ben eşimi çok seviyorum herzaman onun yanında olucam ,rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin ne diyim bilmiyorum akşam gelsin oturup güzelce konuşuruz ama bugn biraz burnu sürtsün istiyorum :D:D ama onu da çok seviyorum pis eşşek :hıh: :D:D
asimm eşinin durumu çok normal erkeklerin ruh hali bizimkilerden daha karışıktır herzaman olaylara hallederiz diye bakamazlar hemen önce bi buhran yaşarlar.ama geçer meraketme hem öyle burnunu falan sürttürme gerektiğinde naz kapris çekicez ne varmış.herzman gerekli yere kavga edilmez :) tuz-biber meselesi yani:) sakın üzülme 3 güne kalmaz adapte olucak ve oda çok umutlu bakıcak

ay asi ne güldüm ya pis essek kız oda senin için üzülüyodr sen kafana takıyosun dye aman allah dermansız dert vermesin cok şükür caresi var artk herseyn birbrinize destek olun ki herseyi güzel olsun yoksa cekilmez bu hayat

gözünaydıınnnn:) inşllah verdiğin tarihte regl olmazsın ama bu sefer gecikmen 9 ay kadar sürsün:)

asimm eşinin durumu çok normal erkeklerin ruh hali bizimkilerden daha karışıktır herzaman olaylara hallederiz diye bakamazlar hemen önce bi buhran yaşarlar.ama geçer meraketme hem öyle burnunu falan sürttürme gerektiğinde naz kapris çekicez ne varmış.herzman gerekli yere kavga edilmez :) tuz-biber meselesi yani:) sakın üzülme 3 güne kalmaz adapte olucak ve oda çok umutlu bakıcak

valla defnem umutlu bakmak zorunda umutsuz olucak bişey yok çok şükür. bu da gelip geçecek geriye baktığımızda bunlara da güleceğiz inşallah :eller:

ay asi ne güldüm ya pis essek kız oda senin için üzülüyodr sen kafana takıyosun dye aman allah dermansız dert vermesin cok şükür caresi var artk herseyn birbrinize destek olun ki herseyi güzel olsun yoksa cekilmez bu hayat

öyle suzum birbirimize destek olmazsak çekilir mi bu hayat Rabbim bizi birbirimize bağışlamış bundan güzel mutluluk varmı ki :deli:

Geri