Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canlarım ıyı geceler. advanced women calendar diye bir program.indirdim inceledim bazı arkadaşların satın aldığı ovulasyon monitörünü andırıyor.bilgisayara kuruyorsunuz.adet tarihlerinizi ilişkiye girdiğniz günleri yazıyorsunuz.bir dahaki adet tarihinizi ovulasyon tarihinizi gebe kalma şansı yüksek günleriniz yada korunanlar için hamile kalma riski en dşük günleri hep gösteriyor.isterseniz kız bebek erkek bebek için ayarlama yapıorsunuz hangi gün erkek bebiş hangi gün kız bebişe hamile kalmak için uygun onları bile gösteriyor şunu kopyaladım ustune tıklayın programı indirin umarım işinize yarar.....Advanced Woman Calendar - tanitim, yorumlar, indir - inndir.com

slm kızlar uzun zamandr gırmıyordm ama solemek ıstedm bugun regl gunum ve hala olmadı bılıyorsunuzkı benm adet cok duzenlıdır

ibrahim saraçoğlunun keçi boynuzu çayı varmış kızlar facedeki gurupta bir arkadaş eşine denemiş ve spermleri artmış bende tarifi buldum hemen deniycem eşime haftaya cumartesi doktora gidicez ya ozamana kadar artış gösterir inşallah
tatlım kesınlıkle yap yapılısını da ben bılıyorum ve cok faydası oldugunu soledılr onn sıtesnde herkes dua edıo ona bende bu ay 1 hafta fılan ıncırle kecı boynuzu kurunu yaptm esıme ve bana ama hc doktora gtmedık bılıyosunuzkı 1 haftadn snra yapamadım.cnm kesınlkle yap sende onunla bırlkte ıncırı yap eger bulamazsan yapılısını ben gondereyım sana yeterkı yararı olsun sana

halecimmm teekkür ederimm canım bu gün pazara baktım ama yoktu bulamadım yarın aktara markete bakıcam inşallah bulurum bu hafta boyunca uygularım kürü haftaya doktora gidicez çünkü bu arada bol bol fındık fıstık badem ceviz kuru yemiş kayısı üzüm pekmez keçiboynuzu ne bulursam yediriyorum kocişime hahaha inşallah faydasını görürüz :D:D

Geri