Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kıslar biliyosunuzki 11 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 12. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
20 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
20 haftalık minik oğlumuz:deli:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................16 hafta oldu minik oğluşumuz YILDIRIM BEYAZID :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 15 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
18 haftalık oldu minik oğluşumuz MURAT :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
13 haftalık oldu minin oğluşumuz ATA:deli: :kiss:

9)defneme kiraladım :D:D

10)yakışıklım.........................
9 Haftalık Minik Mercimeğimiz:kiss:(11 mayıs d.g)

11) shekerr hale..................... 6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

12) ogüll................................. 13 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

alas..............................5-6-7-8 mayıs????

almire...................................19 mayıs????

ASİMELEK .........................11-12-13 haziran ????(21 nisan d.g)

lov......................................17 haziran ????

ece naz...............................20 haziran ????(20 mayıs d.g)

suzuu...................................27 haziran ????

koyusiyah.............................4 temmuz

destinydestiny.....................10 temmuz

gul-guzeli............................ 9 temmuz

a.özlem.............................19 temmuz

Ceylangözlü........................25 temmuz

armesss............................28 temmuz

esgiii..................................30 temmuz

esmayim.............................31 temmuz

AYSEDEN............................1 ağustos

pelinifl.................................1 ağustos

defne defne.........................4 ağustos (17 kasım d.g)

LaViNYaM...........................7-8 ağustos (7 ocak d.g)

fatma2................................. ??

Melek................................??(7 mayıs d.g)

kardelen000......................... ??

lavinnya................................??

essenn.................................. ??(12 ağustos d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

sarı papatya, kıvırcık güzel,gonca,telgerceğim,papatyam129,dilekdenizi,ya smin nil kıslar kac haftalık olduğunuzu yazında güncelleyelim bende takip edemiyorum o yüzden siz söleyin ben güncelleyim beraber takip yapalım hafta hafta:kiss:

Son düzenleme:
lavişim melişim inş bu açtığın topik sana uğur getirir güzel arkadaşim inş en kısa zamanda minik mercimeğin göbüşüne yerleşir dualarım seninle sürekli takip ediyorum seni tırsmaaaaahahaha hahaha korkma kuzum arkanda ben varımyabancı değil hahaha

lavişim melişim inş bu açtığın topik sana uğur getirir güzel arkadaşim inş en kısa zamanda minik mercimeğin göbüşüne yerleşir dualarım seninle sürekli takip ediyorum seni tırsmaaaaahahaha hahaha korkma kuzum arkanda ben varımyabancı değil hahaha

cnm arkadaşım benim desteklerin ve duaların için cok sağol iyiki varsın arkamdada olsan yanımdada olsan tırsmam ben sen varsın diye zaten:D:D cnmsın benim :kiss:

:uykucu:günaydın beybilerr:)yaa ben hergeçen gün alışacağıma sabah kalkmakta gittikçe zorlanıyorumm.
hava okadra sıcakki akşamları evde durulmuyoda uyunmuyoda neyapıcaz böyle yaa ağustos dahada sıcak olucak ramazanda allah kolaylık versin inşallah.zaman ne hızlı akıyo daha dün gibiydi iftara dakikaları sayıyoduk şimdi yine geldi sultanımız hooşşşşş geldi valla ben severim ramazan ayını keşke 2 ay olsa insanın içinin huzurla dolduğu kötülüklerin örselendiği tek ay.
ya şimdi olsaydık deniz kenarında bunaldıkça cuuuppp suya dalsaydık ne iyiydi:heyo:çalıştığım yerde havuz var kocamaaaan ama ben giremiyorumm

kızlar benide listeye ekleyin son adetim 3 temmuz bakalım hayırlısı inşallah hamile kalırım dua edin

cnm h.g aramıza gelecek adet tarihini söylermisin ona göre ekliyorum 3 temuzda zaten olmuşsun sen değilmi

- - - Updated - - -

:uykucu:günaydın beybilerr:)yaa ben hergeçen gün alışacağıma sabah kalkmakta gittikçe zorlanıyorumm.
hava okadra sıcakki akşamları evde durulmuyoda uyunmuyoda neyapıcaz böyle yaa ağustos dahada sıcak olucak ramazanda allah kolaylık versin inşallah.zaman ne hızlı akıyo daha dün gibiydi iftara dakikaları sayıyoduk şimdi yine geldi sultanımız hooşşşşş geldi valla ben severim ramazan ayını keşke 2 ay olsa insanın içinin huzurla dolduğu kötülüklerin örselendiği tek ay.
ya şimdi olsaydık deniz kenarında bunaldıkça cuuuppp suya dalsaydık ne iyiydi:heyo:çalıştığım yerde havuz var kocamaaaan ama ben giremiyorumm

valla insan demekki attan inip eşeğe binmiş gibi oluyo :D:D neyse cnm ramazan geliyo bak ne güzel kendimizi teselli edelim güzel sofralar o iftar çoşkularu sahurun güzelliği bende bayılırım valla ramazana

Geri