Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

cnm h.g aramıza gelecek adet tarihini söylermisin ona göre ekliyorum 3 temuzda zaten olmuşsun sen değilmi

evet canım adetim 3 temmuzda oldum gelecek adet tarihim 31 temmuz ila 1 ağustos gibi bekliyorum inşallah bebeğimi
- - - Updated - - -

tmm cnm hemen ekliyorum heyecanlı bekleyişe bizimle sende katıldın artık hayırlı uğurlu olsun hemen hamiş kalırsın inşş

selam kızlar herkese güzel bir gün olsun inşallah :)) ben biraz gergin başladım işe çünkü işten ayrılacağımı genel müdüre söylemem gerekiyordu biraz önce söyledim kurtuldum o da sağolsun anlayışla karşıladı ne zaman geri dönmek istersem kapı açık sana dedi ama artık Allah utandırmasın inşallah dönmem :)) çok mutluyum Rabbim bir de bebek nasip ederse benden mutlusu olmaz ama göğüslerim falan ağrımaya başladı iyice adet olacağım sanırım neyse hayırlısı artık ...
LAVİŞİM ben 80 le üçüncü atamada atandım ama hep İstanbul Ankara yazıyordum yani çok seçiyordum o yüzden 78 puanla gümrüğe atanan arkadaşlarım var benim ilk atamada hataya falan o yüzden ne olacağı belli olmaz tatlım Allah gönlüne göre versin inşallahh :))

kızlar benım bır sorum olacaktı hamış olan arkadaslara aceba adete 12-10 gun kala gögüste agrı cekmıslermıydı?sankı gögsümün içinen tas gibi test birsey varmıs gıbı hıssedıyorum ve agrı var. cok merak edıyorum benım adetime 8-9 gun kaldı ve yumurtlama gunumden 1 gun önce ılıskı oldu aceba hamılemıyım cok merak edıyorum bırde kanda hamılelık testı ılıskıden kac gun sonra yaptırılabılır? bir bilenınız var mı? Yardımmmmm.. Lavişcim benım beklenen adet gunum 18-19 temmuz düzeltebilirsin canım .. :)

kızlar benım bır sorum olacaktı hamış olan arkadaslara aceba adete 12-10 gun kala gögüste agrı cekmıslermıydı?sankı gögsümün içinen tas gibi test birsey varmıs gıbı hıssedıyorum ve agrı var. cok merak edıyorum benım adetime 8-9 gun kaldı ve yumurtlama gunumden 1 gun önce ılıskı oldu aceba hamılemıyım cok merak edıyorum bırde kanda hamılelık testı ılıskıden kac gun sonra yaptırılabılır? bir bilenınız var mı? Yardımmmmm.. Lavişcim benım beklenen adet gunum 18-19 temmuz düzeltebilirsin canım .. :)

canım merhaba, benim hamile kaldığım ay herşey hamile değilmişimde regl olacakmışım gibiydi. ara ara adet krampları giriyordu karnıma falan, benim göğüslerim pek şişmez adet zamanı yine öyleydi, hatta 3 gün gecikince test yaptım - çıktı burada kızlara yazdım bunalıma girdim falan iki gün sonra arkadaşın zoruyla yeniden yaptım + çıktı :) ama herkesin farklı olabiliyor tabi, ben 5,5 - 6 haftalık olana kadar hiç belirti yaşamadım hatta o adet sancılarım 8-9 haftaya kadar sürdü her an adet oludum / olucam falan sanıyordum..

yumurtlama gününden 1 gün önce ilişkiye girdiysen şansın epey yüksek tatlım, hakkında hayırlısı inşallah olmuştur :) adetin geçince sabah ilk idrarla bir test yap bakalım ne çıkacak :)

kızlar benım bır sorum olacaktı hamış olan arkadaslara aceba adete 12-10 gun kala gögüste agrı cekmıslermıydı?sankı gögsümün içinen tas gibi test birsey varmıs gıbı hıssedıyorum ve agrı var. Cok merak edıyorum benım adetime 8-9 gun kaldı ve yumurtlama gunumden 1 gun önce ılıskı oldu aceba hamılemıyım cok merak edıyorum bırde kanda hamılelık testı ılıskıden kac gun sonra yaptırılabılır? Bir bilenınız var mı? Yardımmmmm.. Lavişcim benım beklenen adet gunum 18-19 temmuz düzeltebilirsin canım .. :)
canım yumurtlama günü öncesi ve sonrası olmuş çünkü sperm canlı olarak 3 gün yumurta catlamasada yaşar yumurta catlarsa içeri girer belirtilere gelince 10 12 gün önceden anlaşılmıyoo ben hamile kaldığımda bile yerleşme kanaması 5 gün sonra oldu yani inşallah hamilesindir uygulamaların doğru belirtiler konusunda acele etme zaten göreceksin

herkese slmmmmmmmmmm akşam kanamam geldi kızlar çok korktum sabahında ilk işim doktora koşmak oldu düşük olabilir bol bol yat dinlen dedi bide 2 tane proluton depot diye iğne ve coraspirin verdi varmı arkadaşlar içinizde bunlardan kullanan ????? bide benim hesabıma göre 5+4 doktor 5+i1 dedi kese göründü doktor aşağı sarkma olmamış yeri iyi 15 gün sonra yani 7 haftada tekrar gelde kalp atışlarına bakalım dedi çok korkuyorum bişey olcak diye:sinirli:

herkese slmmmmmmmmmm akşam kanamam geldi kızlar çok korktum sabahında ilk işim doktora koşmak oldu düşük olabilir bol bol yat dinlen dedi bide 2 tane proluton depot diye iğne ve coraspirin verdi varmı arkadaşlar içinizde bunlardan kullanan ????? bide benim hesabıma göre 5+4 doktor 5+i1 dedi kese göründü doktor aşağı sarkma olmamış yeri iyi 15 gün sonra yani 7 haftada tekrar gelde kalp atışlarına bakalım dedi çok korkuyorum bişey olcak diye:sinirli:
cnm bence hiç korkma eminim bebeğin sana sımsıkı tutunmuştur bolbol yat dinlen geçmiş olsun cnm...

cnm benim adetten 1 hafta 2 hafta öncesinden göğüslerim acımaya başlar yani belli olmaz o hamiş olabilirsin de olmayabilirsinde ama test yap kesin sonucu onunla öğren yani

selam kızlar herkese güzel bir gün olsun inşallah :)) ben biraz gergin başladım işe çünkü işten ayrılacağımı genel müdüre söylemem gerekiyordu biraz önce söyledim kurtuldum o da sağolsun anlayışla karşıladı ne zaman geri dönmek istersem kapı açık sana dedi ama artık Allah utandırmasın inşallah dönmem :)) çok mutluyum Rabbim bir de bebek nasip ederse benden mutlusu olmaz ama göğüslerim falan ağrımaya başladı iyice adet olacağım sanırım neyse hayırlısı artık ...
LAVİŞİM ben 80 le üçüncü atamada atandım ama hep İstanbul Ankara yazıyordum yani çok seçiyordum o yüzden 78 puanla gümrüğe atanan arkadaşlarım var benim ilk atamada hataya falan o yüzden ne olacağı belli olmaz tatlım Allah gönlüne göre versin inşallahh :))

cnmm inşşş yaa doğru dediğin gibi büyük illeri cok tercih eden oluyo onun için oraya yüksek puanlılar yerleşiyo hep hayırlısı bakalım nolacak

Geri