Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Allah iyilik versin cnmm:D:D :kiss:

ayyy hadi hayırlısı sabırsızlıkla bekliyorum ececim dua edecem senin için :kiss:

ayyy :deli: kim kızartmış acaba cielcimi :D:D ne güzel de yyakışmış ama :kiss:
hoppa

aminnnnnnnnnnnnnnn koyusiyahım dualrın kabul olur inşşşş :kiss:

ayy benimde akıntım coğaldığı zaman 3-4 saatte bir nerdeyse iç çamalırı değişiyorum ıslanınca sinir oluyorum yaaa aynen dediğin gibi nemlimsi oluyorum hahaha

ben dr kontrolünde 6 ay arayla kullanmıştım cnm klomen zararı olsa vermezdi heralde demi dr

he asişimmmm iç kızzz hayal etmek cok güzel valla hamiş olarak seni :D:D güzel bi hamiş oursun hee artık başkalarının cocuklarını mıncıklamayı bırakırsın hahaha

asişimmm yeniden silikleşmeye başladıysa bence yumurta zamanın gecti sanırım o koyuluk zamanında tuttuysa tutmuştur inşallah şimdi adet zamanını beklemeye kaldı dua ile cnmm hayırlısı olsun diyelim

bana gelince ben bu ara ders ağırlık çalışıyorum yani ders ağırlık dedim diğer ekşın meselesi oluruna bıraktık yoğun değil yani :D:D :utan: her neyse bide gece rüyamda bembeyaz bir tavşan ve iri bir horoz gördüm ne demek acaba yaaa
:dilektut:

ha bide lost taki jack yokmu onla evlenmiştim türkce konuşuyodu hahaha
:puha:

hee ben ozaman bu akşam tekrar yapsam mı acaba yada yarın mı yapsam peki teste devam edeyim mi adet günüm gelene kadar :hmm:

bu arada rüyan hayırlı olur inşallahh canım çok güzel şeyler görmüşsünde losttaki jack ne iş onu anlamadım hahahahahahahahahahaha

kıslar kan verdim sabah bakalım ne olcak sonuş merak ediyorum ama içimden bi ses yok diyor

ayy ecem yaa hadi hayırlısı olur inşallah kuzum ama çıkmazsa da üzülme emi dualarım seninle:kiss:

Rüyada tavşan görmek:

Rüyada tavşan görenin İş hayatında büyük başarı elde eder. Aşk hayatınızda mutluluklar peşinizi bırakmayacak.Rüyada beyaz tavşan ağırbaşlı ve sakin bir kadına delalet edermiş.

Rüyada horoz görmek:

Rüyada horoz görmek cok iyi sayilir. horoz sikintilarin gececegini müjdeler. horoz ayrica güclü elinde türlü imkan bulunan biri olarak ta yorumlanir.

rüyada horoz, sevimli bir erkek cocuktur.

alıntıdır:D:D

ayy süper rüya yaa hayırlara çıkar inşallahh kuzucummm:kiss:

hee ben ozaman bu akşam tekrar yapsam mı acaba yada yarın mı yapsam peki teste devam edeyim mi adet günüm gelene kadar :hmm:

bu arada rüyan hayırlı olur inşallahh canım çok güzel şeyler görmüşsünde losttaki jack ne iş onu anlamadım hahahahahahahahahahaha

ayy ecem yaa hadi hayırlısı olur inşallah kuzum ama çıkmazsa da üzülme emi dualarım seninle:kiss:

ayy süper rüya yaa hayırlara çıkar inşallahh kuzucummm:kiss:

cnmm test işi bitmiş sanırım artık sen yinede boş kalma arada ekşın yap :D:D inşş tutumuştur bakalım hayırlısı olsun dua edelim

valla bende anlamadım jack ne iştir ama cok yakışıklı beaaa hahaha kocişim kadar olmasa da hahaha

canım eğer idrar yolu ile ilgili soru yaşadığını düşünüyorsan bol bol su iç ve idrara sıkışmayı bekleme sık sık tuvalete git bu sayede enfeksiyon oluşma riskini azaltırsın ikincisi perine hijyeni çok önemli bazı hastalırmdan duymuştum sabunla falan yıkayanlar varmış genital bölgesin bu da oranın florasını bozar ve enfeksiyona yatkınlığı artırır, bir de duş la yıkan oturarak değil ve kesinlikle vajinal duş yapma (bunlara gebe arkadaşlar da dikkat ederlerse daha az mantar ve idrar yolu enfeksiyonu sorunu yaşarlar inşallah)Ah işte meslek aşkı nerde olsa vazgeçemiyorum anlatmaktan:) lütfen yanlış anlamayın belki bliyorsunuzdur ama hatırlatmakta fayda var diye düşündüm

ne yanlış anlaması aşk olsun teşekkürler paylaşımın için :)

ece naz hayırlısı olsun canım, rabbim gönlüne göre versin inşallah :) kaçta verdin kanı 1-2 saate çıkıo sonuç genelde ondan merak ettim??

kızlarr bende bu gece rüyamda annemle bir yolda yürüyordum yolun iki yanında da erik ağaçları yeşermişti ve meyve doluydular yeşil yeşil annemle bir ağacın eriklerinden toplayıp cebimize koyuyorduk ,ne ki bir manaya yoramadım ama annemi çok özledim 2 ay önce gelmişti yanıma babamda o da o zamandan beri görmüyorum :(

:) alemsin burayım :) inşallah bebişim sağlıklı olsunda bir süre bira içmemek dokunmaz bana hehehee.. ama kokoreçi - midyeyi özlerim diye düşünüyorum :))) sen nasılsın keseyi falan gördün mü? kendini iyi hissediyor musun? SAT kaçtı senin?
benim sat 15 şubat bugün itibariyle 6+1 oldukk ama daha kese görünmedi 4 nisanda gitcem bakalım inşallah görünür moralim de pek iyi değil doktor ilk gittiğimde bazen boş gebelik veya dış gebelik olabiliyor onlar da aynı gebelik belirtisi gösterebiliyolar dedi inşallah öyle bi durum yoktur bundan önce bi düşüğüm var inşallah bu sefer de aynı acıları yaşamam

ayyy burayım seni atlamışım özür kuzum naptın bebeğini görebildin mi kac haftalık filan bilgi verde yazalım listeye bizde gelişimini izleyelim ssenle beraber ne de olsa o bizimde meleğimiz :D:D
canım benim hesaplamama göre 6haftalık oldum dün itibariyle ama 4 nisanda doktora gidicem o zaman kesin bilgiyi paylaşırım sizinle çok küçük olduğundan kese görünmedi çünkü

Geri