Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

ece inşallah sakin kafayla düşünüp karar verirsin canım bu bir anlık sinir geçecek ve siz yine mutlu mutlu devam edeceksiniz inşallah evliliğinize, ama bebek isteğin anlık değilse bu testin gecikmemesi lazım yine de sen bilirsin fıstık hadi ben kaçayım işler beni bekler inşallah en doğru kararı sen vereceksin tabiki canım bu senin hayatın sonuçta hadi öptüm allah yardımcın olsun:oppucuk:

yok cnm anlık bişey degil bebek konusu 1 yıldır istiyoruz benim kan degerlerime bakıldı çok iyi çıktı bebek için sorun gözükmüyor dedi bide hsg yapılcakmış bana adetin 1 yada 2. günü eşimdenden sperm ölçümü istendi işte bakalım ya eşim çok yalvarıyor gidicegim galiba gelmezsen tek giderim diyor bende tek yollamam uzun yol arabayla tek gitmesin evet sinirim biraz azalmaya başladı ama öfkeliyim cnm bakalım yarın gidersem giremem zaten akşam gireririm bu arada sperm ölçümü aynı gün veriyorlar mı bilgisi olan varmı yada eşi yaptıran var mı cvp yazarsanız sevinirim

amin canım inşallah bak banim komşum vardı 6 7 kere düşük yaptı 8- 10 haftalık olunca kalbi duruyordu bebişlerinin sonra anladılar kanı pıhtılaştığı için bebişler ölüyormuş son gebeliğini heparin vurularak geçirdi şimdi bir yaşını geçti bebiş öyle de tatlı zeki bir çok üstelik hamileyken doktoru bu çocuğu doğurma zeka engelli olur dedi ama çok sağlıklı bebişi ben senin en kısa zaman da sağlıklı bir bebişin olacağına inanıyorum tanı konmuş ya gerisi kolay inşallah
evet canım bizimde şimdi hem eşimle hem benden genetik tahlil yaptılar genetikte ola bilirmiş ama dr büyük ihtimal kuvvetli bir kan pıhtılaşması olabilir dedi birdahaki hamileliğimde günlük karından kendi yapacağım bir iğne vercek hayırlısı olur inş

defnecim biliyorsun dilekte adet günü geçip tahlil yaptırdığı halde kanda çıkmamıştı şimdi neredeyse 1 hafta geçiyor ve idrarda çıkması sanki normal gibi demekki geç döllenme oldu. bugün adet olmadım ağrım falanda yok ama hafiften bir akıntı var ona bağlımı bilmiyorum. bende en az bir hafta geçmesini bekleyeyim diyorum çünkü üst üste iki defa negatif çıktı canım zaten çok sıkkın bir daha umutlanmak istemiyorum

yok cnm anlık bişey degil bebek konusu 1 yıldır istiyoruz benim kan degerlerime bakıldı çok iyi çıktı bebek için sorun gözükmüyor dedi bide hsg yapılcakmış bana adetin 1 yada 2. günü eşimdenden sperm ölçümü istendi işte bakalım ya eşim çok yalvarıyor gidicegim galiba gelmezsen tek giderim diyor bende tek yollamam uzun yol arabayla tek gitmesin evet sinirim biraz azalmaya başladı ama öfkeliyim cnm bakalım yarın gidersem giremem zaten akşam gireririm bu arada sperm ölçümü aynı gün veriyorlar mı bilgisi olan varmı yada eşi yaptıran var mı cvp yazarsanız sevinirim
canım aynı gün veririler test saatiniz geç değilse

canım benim adetim geçmeden kan tahlili yaptırdım adetim 19 20 nisandı ben 18 de yaptırdım ama 0 çıkınca çok üzülmüştüm. daha hastalanmadım bak. bu ay adet olursam da sonra ki aylar adetim gelmeden asla test yapmıycam ne idrar ne kan.

canım benim adetim geçmeden kan tahlili yaptırdım adetim 19 20 nisandı ben 18 de yaptırdım ama 0 çıkınca çok üzülmüştüm. daha hastalanmadım bak. bu ay adet olursam da sonra ki aylar adetim gelmeden asla test yapmıycam ne idrar ne kan.

kesinlikle katılıyorum insan test yaptırınca ve ya yapınca umutlanıyor negatif çıkıp üstüne bir de adet görünce yıkım oluyor bende aylardır aynı şeyi yaşıyorum artık yapmıyorum test geçen ay adet günüm olur olmaz test yaptım akşamına adet oldum çok kötüydü bir daha böyle yapmamaya karar verdim artık rahat bıraktım belirtide saymıyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olur

Geri